Курс біткоїна за тиждень: затишшя на ринку

Курс біткоїна за тиждень: затишшя на ринку

Головний цифровий актив перейшов до фази стабілізації на тлі зниження притоку капіталу в біржові фонди.

Курс біткоїна за тиждень (16-23 лютого) знизився на 1,7% та наразі складає $50 900. BTC корегується через фіксацію прибутку довгостроковими власниками.

Більшу частину тижня біткоїн торгувався у боковому каналі в районі $51 000-52 000, але протягом останньої доби ведмеді трохи посилили тиск. Втім бики впевнено утримують важливий рівень підтримки у $50 000.

Курс біткоїна за тиждень: затишшя на ринку
Курс BTC/USD за сім днів. Джерело: CoinGecko.

Довгострокові власники монет зафіксували частину прибутку й реалізували вже 200 000 BTC від початку року. Притік коштів у біткоїн-ETF також сповільнився порівняно з попереднім тижнем. Тож незначна корекція цілком логічна.

Як купити чи продати біткоїни в Україні
Як купити чи продати біткоїни в Україні
Доступні та прості способи купівлі або продажу біткоїнів в Україні за гривні, ви...
Ігор Королишин 12 вересня 2022

Технічний аналіз

Біткоїн перебуває вище важливого цінового рівня у $50 000, але велика концентрація ордерів на продаж гальмує його подальше зростання. Якщо бики зможуть закріпитися вище $53 000, можливий стрімкий ціновий стрибок у районі $60 000.

Дані ф’ючерсних контрактів свідчать про те, що з імовірністю у 97,5% Федеральна резервна система не знижуватиме процентні ставки наступного місяця. Тож учасники ринку готуються до роботи в поточних умовах щонайменше до травня.

Динаміка попередніх тижнів

Минулого тижня курс біткоїна зріс на понад 12%. Оптимізм інвесторів був викликаний значним припливом капіталу у спотові ETF. Бики штурмували ціновий рівень у $52 000, але зазнали невдачі. Ринок перейшов у бокову корекцію.

Влада Швеції звинуватила майнерів у несплаті податків Влада Швеції звинуватила майнерів у несплаті податків Урядове розслідування показало, що компанії заборгували державі $90 млн. Володимир Гришенко 18 квітня 2024
Одразу після халвінгу запустять протокол Runes Одразу після халвінгу запустять протокол Runes Активність навколо проєкту підштовхнула комісію за транзакції в мережі Біткоїна до $12,17. Володимир Гришенко 18 квітня 2024
Binance хоче повернутися до Індії Binance хоче повернутися до Індії До заборони Binance у країні вона займала близько 90% індійського ринку, що оцінювалось у $4 млрд. Володимир Гришенко 18 квітня 2024