Курс біткоїна за тиждень: бики штурмують $52 000

Курс біткоїна за тиждень: бики штурмують $52 000

Головний цифровий актив продовжує стале зростання й оновлює максимум останніх двох років.

Курс біткоїна за тиждень (9-16 лютого) зріс на 12,2% та наразі складає $51 900. BTC зміцнює позиції через приплив коштів у ETF та наближення халвінгу.

Біткоїн досить рівномірно зростав протягом тижня, а короткочасні корекції не впливали на його загальний позитивний тренд. Біржовий фонд компанії BlackRock уже накопичив понад 100 000 BTC та є основним драйвером попиту на актив на ринку.

Курс біткоїна за тиждень: бики штурмують $52 000
Курс BTC/USD за сім днів. Джерело: CoinGecko.

Навіть порівняно висока споживча інфляція у США та потенційний продаж акцій GBTC на $1,3 млрд компанією Genesis не можуть суттєво зашкодити бичачим настроям на ринку. Інтерес до біткоїна як резервного активу зростає й серед консервативних інвесторів та біржових гравців.

Як купити чи продати біткоїни в Україні
Як купити чи продати біткоїни в Україні
Доступні та прості способи купівлі або продажу біткоїнів в Україні за гривні, ви...
Ігор Королишин 12 вересня 2022

Технічний аналіз

Біткоїн подолав та закріпився вище ключового рівня опору в $50 000. Тож наступним важливим рівнем залишається лише історичний максимум у $69 000. Деякі експерти (у тому числі й Адам Бек) вважають, що цей рівень може бути перевищений ще до халвінгу.

Дані ф’ючерсних контрактів свідчать про те, що з імовірністю у 91,5% Федеральна резервна система (ФРС) не знижуватиме процентні ставки наступного місяця. Але учасники ринку очікують на позитивне рішення від регулятора у травні.

Динаміка попередніх тижнів

Минулого тижня курс біткоїна також впевнено зріс на 8,6%. Активізація китів та високі результати біржових фондів від BlackRock та Fidelity сприяли таким результатам. А компанія MicroStrategy збільшила свої біткоїн-резерви до 190 000 BTC.

Брати Вінклвосси стали співвласниками футбольного клубу Брати Вінклвосси стали співвласниками футбольного клубу Два роки тому керівником ФК «Реал Бедфорд» став Біткоїн-подкастер Пітер МакКормак. Володимир Гришенко 15 квітня 2024
Мером Лугано знову став біткоїнер Мером Лугано знову став біткоїнер У Біткоїн-спільноті вже привітали Мікеле Фолетті з обранням на посаду очільника швейцарського міста. Володимир Гришенко 15 квітня 2024
Через халвінг майнери можуть продати BTC на $5 млрд Через халвінг майнери можуть продати BTC на $5 млрд Ринок може зіткнутися зі значними викликами у найближчі пів року. Володимир Гришенко 15 квітня 2024