Курс біткоїна за тиждень: подолано $46 000

Курс біткоїна за тиждень: подолано $46 000

Головний цифровий актив відновив зростання та наближається до максимумів цього року.

Курс біткоїна за тиждень (2-9 лютого) зріс на 8,6% та наразі складає $46 600. BTC зміцнює позиції через підтримку китів та приплив коштів у ETF.

Більшу частину тижня біткоїн торгувався у боковому каналі в районі $43 000, але останніми днями бики забезпечили стрімке зростання й перевищили важливий рівень у $45 000, а згодом – і $46 000. Чистий нереалізований прибуток ходлерів складає наразі $448 млрд.

Курс біткоїна за тиждень: подолано $46 000
Курс BTC/USD за сім днів. Джерело: CoinGecko.

Компанія MicroStrategy придбала ще 850 BTC, а її загальні резерви досягли 190 000 монет. Торговельний обсяг ETF від BlackRock перевищив показники Grayscale, що створює передумови для більшого припливу коштів у біткоїн-ETF.

Як купити чи продати біткоїни в Україні
Як купити чи продати біткоїни в Україні
Доступні та прості способи купівлі або продажу біткоїнів в Україні за гривні, ви...
Ігор Королишин 12 вересня 2022

Технічний аналіз

Біткоїн вийшов з бокового діапазону $40 000-45 000. Якщо бики зможуть утримати поточний ціновий рівень, це створює передумови для штурму рубежу в $50 000. Проте у місяці, що передують халвінгу, можуть розвиватися різні цінові сценарії, що доводять попередні цикли.

Дані ф’ючерсних контрактів свідчать про те, що з імовірністю у 83% Федеральна резервна система не знижуватиме процентні ставки наступного місяця. Тому оптимізм биків все ще стримується монетарними чинниками.

Динаміка попередніх тижнів

Минулого тижня курс біткоїна також впевнено зріс на понад 7%. Позитивні сигнали з сегмента біткоїн-ETF та несподівані проблеми у деяких регіональних банків США сприяли збільшенню попиту на BTC.

Підсумки тижня: головні події у світі Біткоїна Підсумки тижня: головні події у світі Біткоїна Ралі біткоїна, MicroStrategy поповнює запаси BTC, гіганти з Волл-стріт зацікавилися біткоїн-ETF, Сноуден розповів про таємну купівлю урядом BTC, в Україні біткоїнам віддають перевагу правоохоронці, влада США перемістила BTC на $1 млрд, Hut 8 розширює бізнес у Техасі. Володимир Гришенко 01 березня 2024
Акції майнерів дешевшають всупереч зростанню біткоїна Акції майнерів дешевшають всупереч зростанню біткоїна На думку аналітиків, така ситуація може бути пов'язана з майбутнім халвінгом. Володимир Гришенко 01 березня 2024
Стало відомо, чому курс BTC перестав зростати Стало відомо, чому курс BTC перестав зростати Інвестори вивели із фонду GBTC майже $600 млн, що безпосередньо вплинуло на ринок. Володимир Гришенко 01 березня 2024