Курс біткоїна за тиждень: оптимізм повертається

Курс біткоїна за тиждень: оптимізм повертається

Попри відсутність позитивних сигналів від регулятора, головний цифровий актив знову стало зростає.

Курс біткоїна за тиждень (26 січня-2 лютого) зріс на 7,8% та наразі складає $43 100. BTC зміцнює позиції через приплив капіталу до спотових біткоїн-ETF та нові проблеми у банківській галузі США.

Біткоїн пережив кілька стадій помірного зростання протягом тижня, й навіть заяви голови Федеральної резервної системи (ФРС) Джерома Павелла щодо ймовірного утримання процентних ставок на високому рівні у найближчі місяці не значно погіршило настрої трейдерів.

Курс біткоїна за тиждень: оптимізм повертається
Курс BTC/USD за сім днів. Джерело: CoinGecko.

Чисте надходження коштів до біткоїн-ETF склало 10 000 BTC за підсумками першого місяця торгів, і як прогнозується, зростатиме й надалі. До того ж регіональні банки США стикнулися з додатковими фінансовими ризиками, що також стимулює попит на біткоїн.

Як купити чи продати біткоїни в Україні
Як купити чи продати біткоїни в Україні
Доступні та прості способи купівлі або продажу біткоїнів в Україні за гривні, ви...
Ігор Королишин 12 вересня 2022

Технічний аналіз

Біткоїн вже декілька місяців переважно перебуває у боковому діапазоні $40 000-45 000. Як бики, так і ведмеді поки не мають достатніх резервів для встановлення нового тренду, що досить типово для цієї стадії ринку.

Дані ф’ючерсних контрактів свідчать про те, що з імовірністю у 66% ФРС не знижуватиме процентні ставки у березні. Проте більшість аналітиків очікує на позитивне рішення у травні цього року.

Динаміка попередніх тижнів

Минулого тижня курс біткоїна знизився на 2,7% на тлі загальноринкової невизначеності. В середині тижня ведмеді зуміли короткостроково знизити ціну нижче за $40 000. Плани уряду США щодо продажу монет Silk Road також сприяли побоюванням щодо можливої корекції.

Підсумки тижня: головні події у світі Біткоїна Підсумки тижня: головні події у світі Біткоїна Ралі біткоїна, MicroStrategy поповнює запаси BTC, гіганти з Волл-стріт зацікавилися біткоїн-ETF, Сноуден розповів про таємну купівлю урядом BTC, в Україні біткоїнам віддають перевагу правоохоронці, влада США перемістила BTC на $1 млрд, Hut 8 розширює бізнес у Техасі. Володимир Гришенко 01 березня 2024
Акції майнерів дешевшають всупереч зростанню біткоїна Акції майнерів дешевшають всупереч зростанню біткоїна На думку аналітиків, така ситуація може бути пов'язана з майбутнім халвінгом. Володимир Гришенко 01 березня 2024
Стало відомо, чому курс BTC перестав зростати Стало відомо, чому курс BTC перестав зростати Інвестори вивели із фонду GBTC майже $600 млн, що безпосередньо вплинуло на ринок. Володимир Гришенко 01 березня 2024