Курс біткоїна за тиждень: оптимізм повертається

Курс біткоїна за тиждень: оптимізм повертається

Попри відсутність позитивних сигналів від регулятора, головний цифровий актив знову стало зростає.

Курс біткоїна за тиждень (26 січня-2 лютого) зріс на 7,8% та наразі складає $43 100. BTC зміцнює позиції через приплив капіталу до спотових біткоїн-ETF та нові проблеми у банківській галузі США.

Біткоїн пережив кілька стадій помірного зростання протягом тижня, й навіть заяви голови Федеральної резервної системи (ФРС) Джерома Павелла щодо ймовірного утримання процентних ставок на високому рівні у найближчі місяці не значно погіршило настрої трейдерів.

Курс біткоїна за тиждень: оптимізм повертається
Курс BTC/USD за сім днів. Джерело: CoinGecko.

Чисте надходження коштів до біткоїн-ETF склало 10 000 BTC за підсумками першого місяця торгів, і як прогнозується, зростатиме й надалі. До того ж регіональні банки США стикнулися з додатковими фінансовими ризиками, що також стимулює попит на біткоїн.

Як купити чи продати біткоїни в Україні
Як купити чи продати біткоїни в Україні
Доступні та прості способи купівлі або продажу біткоїнів в Україні за гривні, ви...
Ігор Королишин 12 вересня 2022

Технічний аналіз

Біткоїн вже декілька місяців переважно перебуває у боковому діапазоні $40 000-45 000. Як бики, так і ведмеді поки не мають достатніх резервів для встановлення нового тренду, що досить типово для цієї стадії ринку.

Дані ф’ючерсних контрактів свідчать про те, що з імовірністю у 66% ФРС не знижуватиме процентні ставки у березні. Проте більшість аналітиків очікує на позитивне рішення у травні цього року.

Динаміка попередніх тижнів

Минулого тижня курс біткоїна знизився на 2,7% на тлі загальноринкової невизначеності. В середині тижня ведмеді зуміли короткостроково знизити ціну нижче за $40 000. Плани уряду США щодо продажу монет Silk Road також сприяли побоюванням щодо можливої корекції.

Підсумки тижня: головні події у світі Біткоїна Підсумки тижня: головні події у світі Біткоїна Німеччина розпродала всі свої біткоїни, а Metaplanet докупила ще, рішення з нульовим розголошенням адаптували до блокчейну Біткоїна, Крейг Райт визнав, що він не Сатоші Накамото, кити збільшують BTC-запаси. Володимир Гришенко 19 липня 2024
Курс біткоїна за тиждень: стале відновлення Курс біткоїна за тиждень: стале відновлення Головний цифровий актив демонструє позитивний тренд, попри розподіл монет клієнтам біржі Mt. Gox. Дмитро Харьков 19 липня 2024
Брати Вінклвосси задонатили BTC кандидату в сенатори Брати Вінклвосси задонатили BTC кандидату в сенатори Близнюки пожертвували $1 млн у біткоїнах на кампанію Джона Дітона, який має намір стати сенатором США від штату Массачусетс. Володимир Гришенко 19 липня 2024