Курс біткоїна за тиждень: боротьба навколо $40 000

Курс біткоїна за тиждень: боротьба навколо $40 000

Головний цифровий актив торгується в районі важливого рівня підтримки, що визначить його короткострокову динаміку.

Курс біткоїна за тиждень (19-26 січня) знизився на 2,7% та наразі складає $40 100. Розпродаж монет «на новинах» поступово спадає, але бики поки що не можуть перехопити ініціативу.

У перші й останні дні тижня ринок перебував у боковому тренді. Проте в середині тижня ведмеді зуміли короткостроково знизити ціну нижче за $40 000. Плани уряду США щодо продажу монет Silk Road також сприяють можливій корекції.

Курс біткоїна за тиждень: боротьба навколо $40 000
Курс BTC/USD за сім днів. Джерело: CoinGecko.

На ринку біткоїн-ETF спостерігається помірний відтік коштів. Попри позитивну динаміку фондів від BlackRock та Fidelity, GBTC все ще стабільно втрачає кошти. Чистий відтік наразі становить близько $150 млн на день.

Як купити чи продати біткоїни в Україні
Як купити чи продати біткоїни в Україні
Доступні та прості способи купівлі або продажу біткоїнів в Україні за гривні, ви...
Ігор Королишин 12 вересня 2022

Технічний аналіз

Біткоїн торгується близько до нижньої межі діапазону $40 000-45 000. Ведмеді намагаються спровокувати панічні настрої, але наближення халвінгу сприяє оптимізму трейдерів та ходлерів.

Дані ф’ючерсних контрактів свідчать про те, що з імовірністю у 97% Федеральна резервна система не змінюватиме процентні ставки цього місяця. Загалом аналітики очікують на п’ять раундів зниження ставок протягом 2024 року.

Динаміка попередніх тижнів

Минулого тижня курс біткоїна знизився на понад 10%. BTC дешевшає через зміну ринкових настроїв. Майнери розпродали частину резервів для покриття операційних видатків. Продажі монет сягнули 10 000 BTC на день, що є максимумом за останній рік.

Хакери вкрали в індійської біржі WazirX $235 млн Хакери вкрали в індійської біржі WazirX $235 млн Кошти переказали на нову адресу, частина з яких пройшла через міксер Tornado Cash. Володимир Гришенко 18 липня 2024
Марк Кьюбан вважає, що біткоїн стане глобальним резервним активом Марк Кьюбан вважає, що біткоїн стане глобальним резервним активом Це може статись через геополітичну нестабільність та інфляційний тиск у США. Володимир Гришенко 18 липня 2024
Рішення з нульовим розголошенням вперше розгорнули на Біткоїні Рішення з нульовим розголошенням вперше розгорнули на Біткоїні Функціональність та масштабованість Біткоїн-екосистеми продовжує зростати. Дмитро Харьков 18 липня 2024