Курс біткоїна за тиждень: боротьба навколо $40 000

Курс біткоїна за тиждень: боротьба навколо $40 000

Головний цифровий актив торгується в районі важливого рівня підтримки, що визначить його короткострокову динаміку.

Курс біткоїна за тиждень (19-26 січня) знизився на 2,7% та наразі складає $40 100. Розпродаж монет «на новинах» поступово спадає, але бики поки що не можуть перехопити ініціативу.

У перші й останні дні тижня ринок перебував у боковому тренді. Проте в середині тижня ведмеді зуміли короткостроково знизити ціну нижче за $40 000. Плани уряду США щодо продажу монет Silk Road також сприяють можливій корекції.

Курс біткоїна за тиждень: боротьба навколо $40 000
Курс BTC/USD за сім днів. Джерело: CoinGecko.

На ринку біткоїн-ETF спостерігається помірний відтік коштів. Попри позитивну динаміку фондів від BlackRock та Fidelity, GBTC все ще стабільно втрачає кошти. Чистий відтік наразі становить близько $150 млн на день.

Як купити чи продати біткоїни в Україні
Як купити чи продати біткоїни в Україні
Доступні та прості способи купівлі або продажу біткоїнів в Україні за гривні, ви...
Ігор Королишин 12 вересня 2022

Технічний аналіз

Біткоїн торгується близько до нижньої межі діапазону $40 000-45 000. Ведмеді намагаються спровокувати панічні настрої, але наближення халвінгу сприяє оптимізму трейдерів та ходлерів.

Дані ф’ючерсних контрактів свідчать про те, що з імовірністю у 97% Федеральна резервна система не змінюватиме процентні ставки цього місяця. Загалом аналітики очікують на п’ять раундів зниження ставок протягом 2024 року.

Динаміка попередніх тижнів

Минулого тижня курс біткоїна знизився на понад 10%. BTC дешевшає через зміну ринкових настроїв. Майнери розпродали частину резервів для покриття операційних видатків. Продажі монет сягнули 10 000 BTC на день, що є максимумом за останній рік.

Підсумки тижня: головні події у світі Біткоїна Підсумки тижня: головні події у світі Біткоїна Ралі біткоїна, MicroStrategy поповнює запаси BTC, гіганти з Волл-стріт зацікавилися біткоїн-ETF, Сноуден розповів про таємну купівлю урядом BTC, в Україні біткоїнам віддають перевагу правоохоронці, влада США перемістила BTC на $1 млрд, Hut 8 розширює бізнес у Техасі. Володимир Гришенко 01 березня 2024
Акції майнерів дешевшають всупереч зростанню біткоїна Акції майнерів дешевшають всупереч зростанню біткоїна На думку аналітиків, така ситуація може бути пов'язана з майбутнім халвінгом. Володимир Гришенко 01 березня 2024
Стало відомо, чому курс BTC перестав зростати Стало відомо, чому курс BTC перестав зростати Інвестори вивели із фонду GBTC майже $600 млн, що безпосередньо вплинуло на ринок. Володимир Гришенко 01 березня 2024