Курс біткоїна за тиждень: реванш ведмедів

Курс біткоїна за тиждень: реванш ведмедів

Головний цифровий актив перейшов у режим корекції на тлі продажу монет майнерами.

Курс біткоїна за тиждень (12-19 січня) впав на 10,4% та наразі складає $41 300. BTC дешевшає через зміну ринкових настроїв.

Майнери активно розпродають частину резервів для покриття операційних видатків, особливо в контексті розширення бізнесу після халвінгу. Продажі монет сягнули 10 000 монет на день, що є максимумом за останній рік.

Курс біткоїна за тиждень: реванш ведмедів
Курс BTC/USD за сім днів. Джерело: CoinGecko.

Більшу частину тижня біткоїн торгувався у районі $43 000, але потім скорегувався ще більше і навіть тестував $41 000. Тимчасова корекція за декілька місяців до халвінгу спостерігалася й у попередні цикли.

Як купити чи продати біткоїни в Україні
Як купити чи продати біткоїни в Україні
Доступні та прості способи купівлі або продажу біткоїнів в Україні за гривні, ви...
Ігор Королишин 12 вересня 2022

Технічний аналіз

Біткоїн повернувся до бокового діапазону $40 000-43 000. Оптимізм биків, пов'язаний зі схваленням біткоїн-ETF, не зовсім виправдався, адже рішення регулятора вже було враховано ринком. Тож ведмеді отримали можливість для наступу.

Дані ф’ючерсних контрактів свідчать про те, що з імовірністю у 97% Федеральна резервна система не змінюватиме процентні ставки цього місяця. Така грошово-кредитна політика також посилює позиції ведмедів.

Динаміка попередніх тижнів

Минулого тижня курс біткоїна зріс на 4,6% на тлі короткострокового ажіотажу після схвалення заявок Комісією з цінних паперів та бірж. Проте ціновий сплеск не був довгим, й на ринку почали домінувати продажі активу «на новинах».

Марк Кьюбан вважає, що біткоїн стане глобальним резервним активом Марк Кьюбан вважає, що біткоїн стане глобальним резервним активом Це може статись через геополітичну нестабільність та інфляційний тиск у США. Володимир Гришенко 18 липня 2024
Рішення з нульовим розголошенням вперше розгорнули на Біткоїні Рішення з нульовим розголошенням вперше розгорнули на Біткоїні Функціональність та масштабованість Біткоїн-екосистеми продовжує зростати. Дмитро Харьков 18 липня 2024
Німеччина заробила на продажу біткоїнів $2,8 млрд Німеччина заробила на продажу біткоїнів $2,8 млрд 49 858 BTC німецький уряд отримав у січні 2024 року, вилучивши їх у піратського відеосервісу Movie2k. Володимир Гришенко 18 липня 2024