Курс біткоїна за тиждень: реванш ведмедів

Курс біткоїна за тиждень: реванш ведмедів

Головний цифровий актив перейшов у режим корекції на тлі продажу монет майнерами.

Курс біткоїна за тиждень (12-19 січня) впав на 10,4% та наразі складає $41 300. BTC дешевшає через зміну ринкових настроїв.

Майнери активно розпродають частину резервів для покриття операційних видатків, особливо в контексті розширення бізнесу після халвінгу. Продажі монет сягнули 10 000 монет на день, що є максимумом за останній рік.

Курс біткоїна за тиждень: реванш ведмедів
Курс BTC/USD за сім днів. Джерело: CoinGecko.

Більшу частину тижня біткоїн торгувався у районі $43 000, але потім скорегувався ще більше і навіть тестував $41 000. Тимчасова корекція за декілька місяців до халвінгу спостерігалася й у попередні цикли.

Як купити чи продати біткоїни в Україні
Як купити чи продати біткоїни в Україні
Доступні та прості способи купівлі або продажу біткоїнів в Україні за гривні, ви...
Ігор Королишин 12 вересня 2022

Технічний аналіз

Біткоїн повернувся до бокового діапазону $40 000-43 000. Оптимізм биків, пов'язаний зі схваленням біткоїн-ETF, не зовсім виправдався, адже рішення регулятора вже було враховано ринком. Тож ведмеді отримали можливість для наступу.

Дані ф’ючерсних контрактів свідчать про те, що з імовірністю у 97% Федеральна резервна система не змінюватиме процентні ставки цього місяця. Така грошово-кредитна політика також посилює позиції ведмедів.

Динаміка попередніх тижнів

Минулого тижня курс біткоїна зріс на 4,6% на тлі короткострокового ажіотажу після схвалення заявок Комісією з цінних паперів та бірж. Проте ціновий сплеск не був довгим, й на ринку почали домінувати продажі активу «на новинах».

Підсумки тижня: головні події у світі Біткоїна Підсумки тижня: головні події у світі Біткоїна Ралі біткоїна, MicroStrategy поповнює запаси BTC, гіганти з Волл-стріт зацікавилися біткоїн-ETF, Сноуден розповів про таємну купівлю урядом BTC, в Україні біткоїнам віддають перевагу правоохоронці, влада США перемістила BTC на $1 млрд, Hut 8 розширює бізнес у Техасі. Володимир Гришенко 01 березня 2024
Акції майнерів дешевшають всупереч зростанню біткоїна Акції майнерів дешевшають всупереч зростанню біткоїна На думку аналітиків, така ситуація може бути пов'язана з майбутнім халвінгом. Володимир Гришенко 01 березня 2024
Стало відомо, чому курс BTC перестав зростати Стало відомо, чому курс BTC перестав зростати Інвестори вивели із фонду GBTC майже $600 млн, що безпосередньо вплинуло на ринок. Володимир Гришенко 01 березня 2024