Прибутки майнерів упали

Прибутки майнерів упали

На дохідність компаній вплинули халвінг та зниження курсу біткоїна.

Доходи майнерів знизились до рівня початку 2023 року насамперед через зниження удвічі субсидії після халвінгу. Про це заявив засновник та генеральний директор CryptoQuant Кі Янг Джу.

Крім зменшення видобутку біткоїнів негативно вплинуло на прибутковість компаній зниження самого курсу BTC. Але попри ситуацію що склалася, майнери не поспішають продавати біткоїни зі своїх резервів.

«Після халвінгу прибутки майнерів впали до рівня початку 2023 року. Тепер у них є два варіанти: капітуляція або очікування зростання ціни BTC. Ознак капітуляції поки що немає», – зазначив Джу.

Від чого залежить дохідність майнерів

Дохідність майнерів залежить від кількох ключових факторів, які визначають ефективність та прибутковість їхньої діяльності. Перш за все, важливу роль відіграє ціна біткоїна на ринку, оскільки вища ціна може значно збільшити прибутки від майнінгу. Другим чинником є складність мережі, яка регулюється залежно від загальної потужності майнінгу у мережі; зі збільшенням потужності складність зростає, що може зменшити доходи компаній.

Третім фактором є енергоефективність обладнання: сучасні майнінгові пристрої, які споживають менше енергії на обчислення, дозволяють мінімізувати витрати на електроенергію та підвищити дохідність.

Нарешті, тарифи на електроенергію також істотно впливають на прибутковість майнінгу, оскільки вони становлять значну частку оперативних витрат. Всі ці фактори разом формують економічну основу для діяльності майнерів біткоїна.

Вибір пулу для майнінгу
Вибір пулу для майнінгу
Зі зростанням індустрії майнінгу персональний видобуток біткоїна став нерентабел...
Ілля Гольдберг 29 листопада 2022

Влив протоколу Runes на зростання комісій

Завдяки впровадженню протоколу Runes нещодавно зросли доходи майнінгових компаній, оскільки комісії за транзакції значно виросли. Крім того, протокол спровокував зростання активності у мережі. Завдяки цьому майнери отримали 1200 BTC.

Біржу Bybit підозрюють у неплатоспроможності Біржу Bybit підозрюють у неплатоспроможності Керівництво торговельного майданчика відкидає звинувачення й прагне довести, що всі кошти знаходяться на місці. Володимир Гришенко 23 травня 2024
Сема Бенкмана-Фріда переводять до нової в’язниці Сема Бенкмана-Фріда переводять до нової в’язниці Де знаходиться нове місце ув’язнення – не розголошується, але, за попередніми даними, десь у Каліфорнії. Володимир Гришенко 23 травня 2024
Акції Metaplanet за тиждень виросли на 158% Акції Metaplanet за тиждень виросли на 158% Швидкому зростанню капіталізації компанії сприяє вдало обрана інвестиційна модель Біткоїн-стратегії. Володимир Гришенко 23 травня 2024