У Гонконзі обсяг торгів біткоїн-ETF сягнув $8,5 млн

У Гонконзі обсяг торгів біткоїн-ETF сягнув $8,5 млн

Найбільше у перший день змогла наторгувати компанія ChinaAMC - $4,7 млн.

30 квітня стартували торги спотових біржових біткоїн-фондів у Гонконзі, але у перший день вони мали низькі обсяги – загалом $8,5 млн. Про це пише Bitcoin Magazine.

Найбільший обсяг торгів зафіксував біткоїн-ETF ChinaAMC у розмірі $4,7 млн, Harvest Bitcoin ETF – $2,2 млн, а біткоїн-ETF Bosera HashKey - $1,6 млн. Згідно з даними Гонконзької фондової біржі, сукупний обсяг торгів за день склав $12 млн, з них на біткоїн-фонди прийшлося $8,5 млн.

Що коментують експерти

Хоча обсяги торгів можуть здатися низькими порівняно з американськими спотовими біткоїн-ETF (перший день яких склав $4,6 млрд), галузеві експерти зберігають оптимізм щодо перспектив цих продуктів в Гонконзі.

Засновник компанії JAN3 Самсон Моу висловив переконання, що ці ETF принесуть свої плоди в довгостроковій перспективі, попри початковий низький обсяг торгів.

«Біткоїн ETF в Гонконзі будуть великими. Можливо, не в перший і не на другий день, але довгострокові наслідки будуть величезними. Зараз китайським інвесторам більше немає в що вкладати свої гроші».

Очікується, що запуск біткоїн-ETF в Гонконзі приверне місцевих інституційних інвесторів і з часом сприятиме широкому впровадженню Біткоїна в регіоні. Оскільки глобальний Біткоїн-ландшафт продовжує розвиватися, перехід Гонконгу до спотових біткоїн-бірж може позиціювати місто як ключового гравця в майбутньому.

Що таке біткоїн-ETF?
Що таке біткоїн-ETF?
Біткоїн-ETF (біржові фонди) призначені для відстеження ефективності базового акт...
Bitcoin Magazine 08 серпня 2023

Хто отримав схвалення

Перші заявки від компаній China Asset Management, Harvest Global Investments, Bosera International і HashKey були схвалені Комісією з цінних паперів та ф'ючерсів Гонконгу (SFC) 15 квітня. Зауважимо, що Bosera International і HashKey Capital спільно представили спотовий ETF на основі біткоїна.

Лістинг всіх емітентів відбувся на Гонконзькій фондовій біржі (HKSE).

Біржу Bybit підозрюють у неплатоспроможності Біржу Bybit підозрюють у неплатоспроможності Керівництво торговельного майданчика відкидає звинувачення й прагне довести, що всі кошти знаходяться на місці. Володимир Гришенко 23 травня 2024
Сема Бенкмана-Фріда переводять до нової в’язниці Сема Бенкмана-Фріда переводять до нової в’язниці Де знаходиться нове місце ув’язнення – не розголошується, але, за попередніми даними, десь у Каліфорнії. Володимир Гришенко 23 травня 2024
Акції Metaplanet за тиждень виросли на 158% Акції Metaplanet за тиждень виросли на 158% Швидкому зростанню капіталізації компанії сприяє вдало обрана інвестиційна модель Біткоїн-стратегії. Володимир Гришенко 23 травня 2024