Гонконг ухвалив перші спотові біткоїн-ETF

Гонконг ухвалив перші спотові біткоїн-ETF

Курс BTC після цього рішення перевищив $66 000.

Комісія з цінних паперів та ф'ючерсів Гонконгу (SFC) 15 квітня схвалила заявки компаній Bosera International, HashKey Capital, China Asset Management та Harvest Investment на запуск спотових біткоін-ETF. Про це повідомляє Bitcoin.com.

Тепер Bosera International і HashKey Capital спільно представлять спотовий ETF на основі біткоїна. А China Asset Management та Harvest Investment випустять окремі біткоїн-фонди.

Компанії поки що не стали називати тікери продуктів, але відомо що їх лістинг відбудеться на Гонконзькій фондовій біржі (HKSE).

Очікується, що схвалення цих ETF зміцнить позиції Гонконгу як міжнародного фінансового центру і забезпечить регульовані, інноваційні інвестиційні можливості як для роздрібних, так і для інституційних інвесторів, на тлі очікуваного впливу на ринок, подібного до впливу американських ETF, причому ціна біткоїна після цього оголошення помітно зросла на 2,3%, до $66 200.

Які прогнози щодо ринку

За даними аналітиків компанії Matrixport, після запуску спотових біржових фондів на біткоїн у Гонконгу попит на цей вид фінансових продуктів завдяки інвесторам з Китаю може сягнути $25 млрд.

Програма Southbound Stock Connect дозволяє китайським інвесторам отримувати доступ до акцій, зареєстрованих на гонконзьких біржах, і щороку скуповувати папери на загальну суму до $70 млрд. Наразі щороку залишаються невитраченими до планки ліміту приблизно $25 млрд.

Що таке спотовий біткоїн-ETF?
Що таке спотовий біткоїн-ETF?
Спотові біткоїн-ETF призначені для відстеження ціни біткоїна, зі зберіганням акт...
Bitcoin Magazine 10 серпня 2023

Амбіції Гонконгу

Спочатку експерти прогнозували, що заявки на спотові біткоїн-ETF можуть ухвалити регулятори Гонконгу у другому кварталі цього року. Використовуючи свою регуляторну базу для задоволення цього апетиту, Гонконг прискорив процес, таким чином зміцнюючи свої позиції як Біткоїн-хабу в Азії.

Біржу Bybit підозрюють у неплатоспроможності Біржу Bybit підозрюють у неплатоспроможності Керівництво торговельного майданчика відкидає звинувачення й прагне довести, що всі кошти знаходяться на місці. Володимир Гришенко 23 травня 2024
Сема Бенкмана-Фріда переводять до нової в’язниці Сема Бенкмана-Фріда переводять до нової в’язниці Де знаходиться нове місце ув’язнення – не розголошується, але, за попередніми даними, десь у Каліфорнії. Володимир Гришенко 23 травня 2024
Акції Metaplanet за тиждень виросли на 158% Акції Metaplanet за тиждень виросли на 158% Швидкому зростанню капіталізації компанії сприяє вдало обрана інвестиційна модель Біткоїн-стратегії. Володимир Гришенко 23 травня 2024