Гонконг ухвалив перші спотові біткоїн-ETF

Гонконг ухвалив перші спотові біткоїн-ETF

Курс BTC після цього рішення перевищив $66 000.

Комісія з цінних паперів та ф'ючерсів Гонконгу (SFC) 15 квітня схвалила заявки компаній Bosera International, HashKey Capital, China Asset Management та Harvest Investment на запуск спотових біткоін-ETF. Про це повідомляє Bitcoin.com.

Тепер Bosera International і HashKey Capital спільно представлять спотовий ETF на основі біткоїна. А China Asset Management та Harvest Investment випустять окремі біткоїн-фонди.

Компанії поки що не стали називати тікери продуктів, але відомо що їх лістинг відбудеться на Гонконзькій фондовій біржі (HKSE).

Очікується, що схвалення цих ETF зміцнить позиції Гонконгу як міжнародного фінансового центру і забезпечить регульовані, інноваційні інвестиційні можливості як для роздрібних, так і для інституційних інвесторів, на тлі очікуваного впливу на ринок, подібного до впливу американських ETF, причому ціна біткоїна після цього оголошення помітно зросла на 2,3%, до $66 200.

Які прогнози щодо ринку

За даними аналітиків компанії Matrixport, після запуску спотових біржових фондів на біткоїн у Гонконгу попит на цей вид фінансових продуктів завдяки інвесторам з Китаю може сягнути $25 млрд.

Програма Southbound Stock Connect дозволяє китайським інвесторам отримувати доступ до акцій, зареєстрованих на гонконзьких біржах, і щороку скуповувати папери на загальну суму до $70 млрд. Наразі щороку залишаються невитраченими до планки ліміту приблизно $25 млрд.

Що таке спотовий біткоїн-ETF?
Що таке спотовий біткоїн-ETF?
Спотові біткоїн-ETF призначені для відстеження ціни біткоїна, зі зберіганням акт...
Bitcoin Magazine 10 серпня 2023

Амбіції Гонконгу

Спочатку експерти прогнозували, що заявки на спотові біткоїн-ETF можуть ухвалити регулятори Гонконгу у другому кварталі цього року. Використовуючи свою регуляторну базу для задоволення цього апетиту, Гонконг прискорив процес, таким чином зміцнюючи свої позиції як Біткоїн-хабу в Азії.

Хакери вкрали в індійської біржі WazirX $235 млн Хакери вкрали в індійської біржі WazirX $235 млн Кошти переказали на нову адресу, частина з яких пройшла через міксер Tornado Cash. Володимир Гришенко 18 липня 2024
Марк Кьюбан вважає, що біткоїн стане глобальним резервним активом Марк Кьюбан вважає, що біткоїн стане глобальним резервним активом Це може статись через геополітичну нестабільність та інфляційний тиск у США. Володимир Гришенко 18 липня 2024
Рішення з нульовим розголошенням вперше розгорнули на Біткоїні Рішення з нульовим розголошенням вперше розгорнули на Біткоїні Функціональність та масштабованість Біткоїн-екосистеми продовжує зростати. Дмитро Харьков 18 липня 2024