Регулятор Гонконгу готовий схвалити перші біткоїн-ETF вже за тиждень

Регулятор Гонконгу готовий схвалити перші біткоїн-ETF вже за тиждень

Після затвердження фонди зможуть подати заявку до Гонконзької фондової біржі протягом 10 днів.

Гонконг готовий схвалити перші в Азії спотові біржові біткоїн-фонди вже цього місяця, ймовірно це станеться вже наступного тижня. Про це повідомляє Bitcoin Magazine.

Комісія з цінних паперів та ф'ючерсів (SFC) прискорила процес затвердження заявок, позиціонуючи Гонконг як лідера в азійському просторі біткоїн-ETF. Цей крок випереджає очікування індустрії, яка робила ставки на кінець 2024 року.

Згідно з джерелами, SFC оголосить про першу схвалену партію спотових біткоїн-ETF 15 квітня. Після затвердження фонди зможуть подати заявку на лістинг на Гонконзьку фондову біржу протягом 10 днів.

Цей прискорений графік демонструє проактивний підхід Гонконгу до підвищення своєї привабливості як глобального фінансового центру. Це також ґрунтується на дружній до Біткоїна позиції міста. Доступні інвестиційні біткоїн-продукти демонструють стрімке зростання попиту як серед інституційних, так і серед роздрібних інвесторів. Використовуючи свою регуляторну базу для задоволення цього апетиту, Гонконг зміцнює свої позиції Біткоїн-хабу в Азії.

Хто подав заявки до SFC

SFC отримала першу заявку на спотовий біткоїн-ETF від керуючого фондами Harvest Hong Kong 26 січня, лише за кілька тижнів після того, як подібний інструмент був схвалений у США. Ще одну заявку нещодавно подала інвестиційна компанія China Southern Fund, яка керує активами на $284 млрд.

Спочатку експерти прогнозували, що заявки на спотові біткоїн-ETF можуть ухвалити регулятори Гонконгу у другому кварталі цього року. Але, як бачимо, є ймовірність, що питання може вирішитись значно раніше.

Що таке біткоїн-ETF?
Що таке біткоїн-ETF?
Біткоїн-ETF (біржові фонди) призначені для відстеження ефективності базового акт...
Bitcoin Magazine 08 серпня 2023

Розвиток Біткоїн-індустрії в Азійському регіоні

На фоні активних подій у Біткоїн-індустрії Гонконгу вирішила лібералізувати відповідне законодавство і Японія. Зокрема, тут ухвалили законопроєкт про включення біткоїна та криптовалют до переліку активів, якими можуть володіти венчурні компанії та інвестиційні фонди.

Біржу Bybit підозрюють у неплатоспроможності Біржу Bybit підозрюють у неплатоспроможності Керівництво торговельного майданчика відкидає звинувачення й прагне довести, що всі кошти знаходяться на місці. Володимир Гришенко 23 травня 2024
Сема Бенкмана-Фріда переводять до нової в’язниці Сема Бенкмана-Фріда переводять до нової в’язниці Де знаходиться нове місце ув’язнення – не розголошується, але, за попередніми даними, десь у Каліфорнії. Володимир Гришенко 23 травня 2024
Акції Metaplanet за тиждень виросли на 158% Акції Metaplanet за тиждень виросли на 158% Швидкому зростанню капіталізації компанії сприяє вдало обрана інвестиційна модель Біткоїн-стратегії. Володимир Гришенко 23 травня 2024