Китайський гігант China Southern Fund подав заявку на біткоїн-ETF

Китайський гігант China Southern Fund подав заявку на біткоїн-ETF

Фонд, що управляє активами на $284 млрд, планує запропонувати нову послугу у Гонконзі.

Компанія China Southern Fund, яка управляє активами на $284 млрд, подала заявку до Комісії з цінних паперів та ф'ючерсів Гонконгу (SFC) на створення спотового біржового біткоїн-фонду. Про це повідомляє Bitcoin Magazine.

Експерти галузі прогнозують, що заявки на біржові ETF (яких вже кілька) можуть схвалити у Гонконзі у другому кварталі цього року. Цей прогноз свідчить про значне зростання імпульсу в галузі, коли фондові компанії використовують свої гонконзькі дочірні компанії для вивчення інноваційних шляхів інвестування.

Регулювання у Гонконгу

Регулювання біткоїн-індустрії у Гонконгу характеризується пошуком балансу між стимулюванням інновацій у сфері цифрових активів і забезпеченням захисту інвесторів. Уряд Гонконгу та регуляторні органи, такі як SFC, прагнуть створити прозоре і стабільне регуляторне середовище. Останні ініціативи включають введення ліцензування для бірж, обмеження доступу роздрібних інвесторів до високоризикованих активів і введення чітких вимог щодо боротьби з відмиванням коштів та фінансуванням тероризму.

Також Гонконг прагне стати міжнародним хабом для цифрових активів та блокчейн-технологій, сприяючи технологічному розвитку та приваблюючи інвестиції. Це регулювання покликане підвищити довіру до Біткоїн-індустрії та забезпечити її сталий розвиток у фінансовому хабі Азії.

Що таке спотовий біткоїн-ETF?
Що таке спотовий біткоїн-ETF?
Спотові біткоїн-ETF призначені для відстеження ціни біткоїна, зі зберіганням акт...
Bitcoin Magazine 10 серпня 2023

Попередні заявки

SFC отримала першу заявку на спотовий біткоїн-ETF від керуючого фондами Harvest Hong Kong 26 січня, лише за кілька тижнів після того, як подібний інструмент був схвалений у США.

Відповідно до звіту, керівний орган Гонконгу може дотримуватися підходу, аналогічного SEC США, і схвалити кілька спотових ETF для забезпечення рівних умов.

Біржу Bybit підозрюють у неплатоспроможності Біржу Bybit підозрюють у неплатоспроможності Керівництво торговельного майданчика відкидає звинувачення й прагне довести, що всі кошти знаходяться на місці. Володимир Гришенко 23 травня 2024
Сема Бенкмана-Фріда переводять до нової в’язниці Сема Бенкмана-Фріда переводять до нової в’язниці Де знаходиться нове місце ув’язнення – не розголошується, але, за попередніми даними, десь у Каліфорнії. Володимир Гришенко 23 травня 2024
Акції Metaplanet за тиждень виросли на 158% Акції Metaplanet за тиждень виросли на 158% Швидкому зростанню капіталізації компанії сприяє вдало обрана інвестиційна модель Біткоїн-стратегії. Володимир Гришенко 23 травня 2024