У Гонконгу подали першу заявку на біткоїн-ETF

У Гонконгу подали першу заявку на біткоїн-ETF

Запустити спотовий біржовий біткоїн-фонд планує керуючий фондами Harvest Hong Kong.

Гонконзька комісія з цінних паперів та ф'ючерсів (SFC) отримала першу заявку на спотовий біткоїн-ETF лише через кілька тижнів після того, як подібний інструмент був схвалений у США. Про це повідомляє Cointelegraph.

Harvest Hong Kong – один з найбільших китайських керуючих фондами – подав заявку на спотовий біткоїн-ETF до SFC Гонконгу 26 січня. У повідомленні додається, що керівний орган активно працює над прискоренням процесу затвердження ETF у країні, щоб запустити перший гонконзький спотовий біткоїн-ETF після китайського Нового року 10 лютого.

Відповідно до звіту, керівний орган Гонконгу може дотримуватися підходу, аналогічного SEC США, і схвалити кілька спотових ETF для забезпечення рівних умов. Хоча Harvest Fund може стати першим заявником, який подав заявку на спотовий BTC ETF, він може бути не єдиним. Декілька регіональних фінансових інститутів заявили про свою зацікавленість у запуску спотового BTC ETF у 2024 році.

Регулювання у Гонконгу

Гонконг став однією із провідних юрисдикцій в Азії, лояльних до цифрових активів. У 2023 році SFC створив правила, що дозволяють інституціональним і роздрібним інвесторам брати участь у біткоїн-діяльності. Ще до того, як SEC США схвалила перший спотовий BTC ETF, SFC Гонконгу відчинила двері для ETF і висловила готовність приймати заявки на авторизацію різних фондів, зокрема спотові ETF цифрові активи та існуючі ф'ючерсні ETF.

Що таке спотовий біткоїн-ETF?
Що таке спотовий біткоїн-ETF?
Спотові біткоїн-ETF призначені для відстеження ціни біткоїна, зі зберіганням акт...
Bitcoin Magazine 10 серпня 2023

Рішення SEC

Як відомо, 10 січня Комісія з цінних паперів і бірж США схвалила 11 заявок на запуск спотового біткоїн-ETF. Заявки схвалили таким компаніям: ARK 21Shares, Invesco Galaxy, VanEck, WisdomTree, Fidelity, Valkyrie, BlackRock, Grayscale, Bitwise, Hashdex та Franklin Templeton.

Ці фірми отримали можливість надати інвесторам регульований та доступний інструмент для доступу до головного цифрового активу.

Підсумки тижня: головні події у світі Біткоїна Підсумки тижня: головні події у світі Біткоїна Німеччина розпродала всі свої біткоїни, а Metaplanet докупила ще, рішення з нульовим розголошенням адаптували до блокчейну Біткоїна, Крейг Райт визнав, що він не Сатоші Накамото, кити збільшують BTC-запаси. Володимир Гришенко 19 липня 2024
Курс біткоїна за тиждень: стале відновлення Курс біткоїна за тиждень: стале відновлення Головний цифровий актив демонструє позитивний тренд, попри розподіл монет клієнтам біржі Mt. Gox. Дмитро Харьков 19 липня 2024
Брати Вінклвосси задонатили BTC кандидату в сенатори Брати Вінклвосси задонатили BTC кандидату в сенатори Близнюки пожертвували $1 млн у біткоїнах на кампанію Джона Дітона, який має намір стати сенатором США від штату Массачусетс. Володимир Гришенко 19 липня 2024