У квітні вперше був зафіксований відтік з біткоїн-ETF

У квітні вперше був зафіксований відтік з біткоїн-ETF

Найбільше коштів продовжував втрачати фонд GBTC від Grayscale.

У квітні відтік з американських біткоїн-ETF досяг $343,5 млн вперше за три місяці торгів. Про це пише The Block.

Так, у січні, лютому та березні були зафіксовані притоки в розмірах $1,5 млрд, $6 млрд та $4,6 млрд відповідно. Однак загальний приплив значно сповільнився з моменту досягнення піка чистого денного притоку в $1,05 млрд 12 березня.

Квітневий відтік продовжував очолювати фонд GBTC від Grayscale з більш високою комісією: за місяць з ETF вийшло $2,5 млрд. Фонд ARKB від Ark Invest продемонстрував щомісячний чистий відтік у розмірі $86,3 млн, а фонд BRRR від Valkyrie також зафіксував незначний чистий відтік у розмірі $0,3 млн у квітні.

IBIT від BlackRock продовжував домінувати в чистому притоці коштів, отримавши $1,5 млрд протягом квітня, за ним слідували $556,1 млн для FBTC від Fidelity та $125 млн для BITB від Bitwise.

Активність спотових біткоїн-ETF в Азії

На Гонконзькій фондовій біржі (HKSE) 30 квітня відбувся перший торговий день за участю спотових біткоїн-фондів. Попри очікування, вони мали доволі низькі обсяги. Зокрема, біткоїн-ETF ChinaAMC зміг залучити $4,7 млн, Harvest Bitcoin ETF – $2,2 млн, а біткоїн-ETF Bosera HashKey - $1,6 млн.

Попри скромні результати, експерти зберігають оптимізм щодо перспектив цих продуктів у Гонконзі, очікуючи, що ці ETF принесуть свої плоди в довгостроковій перспективі.

Що таке спотовий біткоїн-ETF?
Що таке спотовий біткоїн-ETF?
Спотові біткоїн-ETF призначені для відстеження ціни біткоїна, зі зберіганням акт...
Bitcoin Magazine 10 серпня 2023

Де ще очікується запуск біткоїн-ETF

Представити серію спотових біржових фондів на основі біткоїна зараз готується Австралія. Ухвалення має відбутися до кінця року.

Тут планують представити власні продукти такі компанії, як VanEck Associates Corp. та BetaShares Holdings Pty. Торги будуть проходити на Австралійській фондовій біржі (ASX).

Підсумки тижня: головні події у світі Біткоїна Підсумки тижня: головні події у світі Біткоїна Німеччина розпродала всі свої біткоїни, а Metaplanet докупила ще, рішення з нульовим розголошенням адаптували до блокчейну Біткоїна, Крейг Райт визнав, що він не Сатоші Накамото, кити збільшують BTC-запаси. Володимир Гришенко 19 липня 2024
Курс біткоїна за тиждень: стале відновлення Курс біткоїна за тиждень: стале відновлення Головний цифровий актив демонструє позитивний тренд, попри розподіл монет клієнтам біржі Mt. Gox. Дмитро Харьков 19 липня 2024
Брати Вінклвосси задонатили BTC кандидату в сенатори Брати Вінклвосси задонатили BTC кандидату в сенатори Близнюки пожертвували $1 млн у біткоїнах на кампанію Джона Дітона, який має намір стати сенатором США від штату Массачусетс. Володимир Гришенко 19 липня 2024