Один з найбільших банків Німеччини виходить на біткоїн-ринок

Один з найбільших банків Німеччини виходить на біткоїн-ринок

LBBW  буде надавати кастодіальні послуги своїм клієнтам з другої половини 2024 року.

Landesbank Baden-Württemberg (LBBW), один з найбільших банків у Німеччині, вийшов на ринок цифрових активів, уклавши угоду з кастодіальною компанією Bitpanda. Про це повідомляє Bitcoin Magazine.

Згідно з угодою, LBBW скористається інфраструктурою Bitpanda, щоб запропонувати клієнтам низку послуг зі зберігання та купівлі біткоїнів та криптовалют.

Можливість зберігання цифрових активів з’явиться в другій половині 2024 року. Кастодіальні послуги будуть доступні для інституційних і корпоративних клієнтів.

LBBW вирішив вийти на ринок цифрових активів у зв’язку зі зростанням їх популярності у Німеччині, і як наслідок у потребі в послугах зберігання. У LBBW, за словами операційного директора корпоративного банку Юргена Харенгеля, переконані, що біткоїни стануть будівельним матеріалом для подальших бізнес-моделей.

Що треба знати про Landesbank Baden-Württemberg

LBBW, Landesbank Baden-Wuerttemberg (федеральний банк землі Баден-Вюртемберг) - німецький міжнародний універсальний комерційний банк, був заснований у 1818 році. Входить до десятки найбільших фінустанов Німеччини та є найбільшим земельним банком.

Банк має 160 філій і пунктів обслуговування на території Німеччини й ще 17 в інших країнах. Сьогодні має активи на суму 333 млрд євро ($355 млрд), що робить його найбільшим федеральним банком Німеччини. Контролюється містом Штутгарт.

Ви купили біткоїни: де та як їх тепер зберігати
Ви купили біткоїни: де та як їх тепер зберігати
Після того як ви купили свої перші біткоїни на біткоїн-біржі або лише збираєтесь...
Ігор Королишин 04 жовтня 2022

Біткоїн у Німеччині

Біткоїн став частиною політичного дискурсу в Німеччині. Зокрема у парламенті була реалізована ініціатива «Біткоїн у Бундестазі» (Bitcoin im Bundestag), в межах якої Роман Реєр з Blocktrainer, найбільшого німецькомовного YouTube-каналу про Біткоїн, та Крістіан Клегер, генеральний директор та засновник terahash.energy GmbH, виступили з двома презентаціями щодо переваг головного цифрового активу.

Біржу Bybit підозрюють у неплатоспроможності Біржу Bybit підозрюють у неплатоспроможності Керівництво торговельного майданчика відкидає звинувачення й прагне довести, що всі кошти знаходяться на місці. Володимир Гришенко 23 травня 2024
Сема Бенкмана-Фріда переводять до нової в’язниці Сема Бенкмана-Фріда переводять до нової в’язниці Де знаходиться нове місце ув’язнення – не розголошується, але, за попередніми даними, десь у Каліфорнії. Володимир Гришенко 23 травня 2024
Акції Metaplanet за тиждень виросли на 158% Акції Metaplanet за тиждень виросли на 158% Швидкому зростанню капіталізації компанії сприяє вдало обрана інвестиційна модель Біткоїн-стратегії. Володимир Гришенко 23 травня 2024