Біткоїн став темою виступів у парламенті Німеччини

Біткоїн став темою виступів у парламенті Німеччини

Біткоїн-ютубер Роман Реєр та генеральний директор terahash.energy GmbH Крістіан Клегер виступили у парламенті Німеччини після того, як позафракційна депутатка Йоана Котар включила Біткоїн до порядку денного парламенту.

З початком ініціативи «Біткоїн у Бундестазі» (Bitcoin im Bundestag) Біткоїн став частиною політичного дискурсу в Німеччині. Роман Реєр з Blocktrainer, найбільшого німецькомовного YouTube-каналу про Біткоїн, та Крістіан Клегер, генеральний директор та засновник terahash.energy GmbH, виступили з двома чудовими вступними презентаціями у парламенті Німеччини. Оскільки німецькі політики досі здебільшого асоціюють біткоїн зі злочинною діяльністю, відмиванням грошей та шкодою для клімату, метою було сприяти кращому розумінню унікальних можливостей, які біткоїн може запропонувати.

Забезпечення конфіденційності мало першочергове значення для заходу. Враховуючи, що Біткоїн залишається складною темою в німецькій політиці, забезпечення повної конфіденційності для депутатів та їхніх команд мало вирішальне значення, щоб позбавити їх потенційних доган з боку партійних лідерів. Захід відвідала велика кількість відвідувачів, у тому числі ззовні. Депутати здебільшого займали задні місця, тож звичайним відвідувачам було запропоновано зайняти передні місця. Загалом, захід мав великий успіх, і в Бундестазі плануються нові Біткоїн-заходи. Хоча під час основного заходу камери були заборонені, було дозволено зафіксувати кілька ексклюзивних моментів.

Йоана Котар – засновниця ініціативи «Біткоїн у Бундестазі». Як безпартійна депутатка, вона могла включити Біткоїн до порядку денного, наприклад, під час дебатів про введення цифрового євро, що не дозволяється партійним членам.

Проте її колишня приналежність до правої партії «Альтернатива для Німеччини» (AfD) також створює проблеми. У німецькій політиці вина за асоціацією є сильним механізмом, і жодна партія не хоче співпрацювати з AfD. Це створює політичний вакуум і призвело до дискусій у берлінській Біткоїн-спільноті. За словами Котар, важливо пам'ятати, що Біткоїн – це аполітичні вільні гроші, які не піддаються цензурі, і навіть ваш найлютіший ворог може використовувати їх.

Також у парламенті Німеччини Біткоїн є висхідним рухом, і, за словами Котар, співробітники апарату відіграють вирішальну роль у включенні цієї теми до порядку денного. Вони працюють із депутатами протягом тривалого часу, і члени німецького парламенту часто свідомо заохочують їх до вивчення нових тем.

У своєму інтерв'ю Йоана Котар ділиться безпрецедентною інформацією про те, як працює німецька політика. Вона обговорює вільний доступ банківських лобістів до німецького парламенту, їхній сильний вплив на членів парламенту, а також називає конкретні вимоги, такі як зробити біткоїн законним платіжним засобом, дозволити самостійне зберігання, просувати стійкий майнінг біткоїна та закликати до протидії введенню цифрового євро.

Це гостьовий пост Даніеля ван Хіла. Висловлені погляди є його власними і не обов’язково збігаються з точкою зору BTC Inc. або Bitcoin Magazine.

Після халвінгу біткоїн стане дефіцитнішим ніж золото Після халвінгу біткоїн стане дефіцитнішим ніж золото Нова пропозиція біткоїна вперше перевершить золото після халвінгу у 2024 році. Спенсер Ніколз 15 квітня 2024
Як догми вбивають клітини мозку Як догми вбивають клітини мозку Усі культури потребують певної всеосяжної віри, для підтримки їх як єдиної ідентичності. Але коли цієї віри дотримуються сліпо, це призводить до стагнації та незгод. Шинобі 14 квітня 2024
Bitpac: емуляція DAO на Біткоїні Bitpac: емуляція DAO на Біткоїні Хоча DAO традиційно асоціюються з Ethereum, емуляція більшості функцій DAO можлива у Біткоїні з використанням мультипідпису та голосування з приводу того, які транзакції підписувати. Діллон Хілі 13 квітня 2024