Мером Лугано знову став біткоїнер

Мером Лугано знову став біткоїнер

У Біткоїн-спільноті вже привітали Мікеле Фолетті з обранням на посаду очільника швейцарського міста.

Мером швейцарського Лугано знову обрали Мікеле Фолетті, відомого своєю лояльністю до Біткоїна. Про це пише Coinspeaker.

Генеральний директор емітента стейблкоїнів Tether Паоло Ардоїно привітав Фолетті з переобранням на посаду мера Лугано і зауважив, що місто зараз «знаходиться у надійних руках».

«Лугано, одне з трьох найважливіших міст Швейцарії, рішуче підтвердило вибір мера, який зможе спрямовувати населення в цьому світі, що швидко змінюється, захищаючи права, свободу та стабільність, одночасно впроваджуючи нові технології для розвитку місцевої економіки», – підкреслив Ардоїно.

Генеральний директор JAN3 Самсон Моу також привітав призначення Фоллетті. «Такий шлях», – процитував він відому фразу з серіалу «Мандалорець».

Що треба знати про Лугано

За мера Фолетті, який вперше переміг на виборах мера Лугано у Швейцарії у жовтні 2021 року, місто стало визначним центром Біткоїн-інновацій, запровадивши амбітний план підтримки та інтеграції цифрових валют у свою економіку. В межах проєкту «Plan ₿» у 2022 році Лугано оголосило про прийняття біткоїна для оплати податків та послуг.

Ця ініціатива не тільки сприяє зростанню Біткоїн-спільноти та стимулює цифрову економіку, але й позиціює Лугано як прогресивний фінансовий центр, відкритий до інновацій та готовий приймати нові технології для підвищення своєї економічної привабливості та конкурентоспроможності.

Що робить Біткоїн цінним?
Що робить Біткоїн цінним?
Біткоїн — перша у світі децентралізована цифрова валюта. Його цінність насампере...
Bitcoin Magazine 24 липня 2022

Біткоїн-послуги для швейцарців

Біткоїн все більше інтегрується в економіку Швейцарії, й не лише в Лугано. Зокрема, місцевий банк St. Galler Kantonalbank (SGKB) запропонував своїм клієнтам нові послуги – торгівлю та зберігання біткоїнів та криптовалют. SGKB входить до п'ятірки найбільших швейцарських кантональних банків, які є комерційними установами, що частково належать федеральній владі Швейцарії.

Для надання брокерських і депозитарних послуг щодо роботи із цифровими активами SGKB залучив швейцарський банк SEBA.

Біржу Bybit підозрюють у неплатоспроможності Біржу Bybit підозрюють у неплатоспроможності Керівництво торговельного майданчика відкидає звинувачення й прагне довести, що всі кошти знаходяться на місці. Володимир Гришенко 23 травня 2024
Сема Бенкмана-Фріда переводять до нової в’язниці Сема Бенкмана-Фріда переводять до нової в’язниці Де знаходиться нове місце ув’язнення – не розголошується, але, за попередніми даними, десь у Каліфорнії. Володимир Гришенко 23 травня 2024
Акції Metaplanet за тиждень виросли на 158% Акції Metaplanet за тиждень виросли на 158% Швидкому зростанню капіталізації компанії сприяє вдало обрана інвестиційна модель Біткоїн-стратегії. Володимир Гришенко 23 травня 2024