Клієнти швейцарського банку SGKB тепер можуть торгувати BTC

Клієнти швейцарського банку SGKB тепер можуть торгувати BTC

Нові біткоїн-послуги запущено за сприяння SEBA Bank.

Швейцарський банк St. Galler Kantonalbank (SGKB) запропонував своїм клієнтам нові послуги – торгівлю та зберігання біткоїнів та криптовалют. Про це повідомляє The Block.

Для надання брокерських і депозитарних послуг щодо роботи із цифровими активами SGKB залучив швейцарський банк SEBA.

«Ми дуже раді надати підтримку St.Galler Kantonalbank у розширенні спектру послуг, пов'язаних із цифровими активами», – заявив представник SEBA Bank Крістіан Бієрі.

За його словами, SGKB та SEBA підписали договір на початку цього року, і тепер, після розробленого проєкту з упровадження, SGKB готовий запропонувати доступ до цифрових активів для групи клієнтів. Партнерство допоможе клієнтам SGKB інтегрувати біткоїн та криптовалюти в існуючі інвестиційні портфелі.

Що потрібно знати про SGKB та SEBA

SGKB входить до п'ятірки найбільших швейцарських кантональних банків, які є комерційними установами, що частково належать федеральній владі Швейцарії.

SEBA Bank має банківську ліцензію швейцарського регулятора фінансових ринків FINMA. Криптобанк надає послуги з роботи із цифровими активами для інших банківських установ, серед яких приватні та роздрібні банки, такі як LGT Bank Liechtenstein і Julius Baer Bank.

Де та як торгувати біткоїнами в Україні
Де та як торгувати біткоїнами в Україні
Торгівля та інвестиції в біткоїн можуть бути чудовим способом заробити або примн...
Ігор Королишин 04 квітня 2023

Багаті іноземці обирають Лугано

Швейцарія демонструє лояльність до Біткоїн-індустрії, що позначається на інвестиційній привабливості країни. Зокрема, швейцарське місто Лугано відоме своїм повсюдним запровадженням Біткоїна, через що за останній рік сюди переїхали 65 багатих мешканців Норвегії.

Підсумки тижня: головні події у світі Біткоїна Підсумки тижня: головні події у світі Біткоїна В Україні знову перепишуть закон про цифрові активи, MicroStrategy нарощує запас BTC, +1 заявка на біткоїн-ETF, складність майнінгу знову зросла, Canaan відновлює роботу в Казахстані, Джек Дорсі підтримав інноваційний майніновий проєкт, Bitfarms закуповується новими «асіками». Володимир Гришенко 01 грудня 2023
ARK Invest активно продає акції Coinbase ARK Invest активно продає акції Coinbase За тиждень компанія Кеті Вуд позбавилася акцій біржі на $15 млн. Володимир Гришенко 01 грудня 2023
Курс біткоїна за тиждень: імпульс від MicroStrategy Курс біткоїна за тиждень: імпульс від MicroStrategy Головний цифровий актив відновив стале зростання на тлі великого попиту від найбільшого корпоративного власника біткоїнів. Дмитро Харьков 01 грудня 2023