Клієнти швейцарського банку SGKB тепер можуть торгувати BTC

Клієнти швейцарського банку SGKB тепер можуть торгувати BTC

Нові біткоїн-послуги запущено за сприяння SEBA Bank.

Швейцарський банк St. Galler Kantonalbank (SGKB) запропонував своїм клієнтам нові послуги – торгівлю та зберігання біткоїнів та криптовалют. Про це повідомляє The Block.

Для надання брокерських і депозитарних послуг щодо роботи із цифровими активами SGKB залучив швейцарський банк SEBA.

«Ми дуже раді надати підтримку St.Galler Kantonalbank у розширенні спектру послуг, пов'язаних із цифровими активами», – заявив представник SEBA Bank Крістіан Бієрі.

За його словами, SGKB та SEBA підписали договір на початку цього року, і тепер, після розробленого проєкту з упровадження, SGKB готовий запропонувати доступ до цифрових активів для групи клієнтів. Партнерство допоможе клієнтам SGKB інтегрувати біткоїн та криптовалюти в існуючі інвестиційні портфелі.

Що потрібно знати про SGKB та SEBA

SGKB входить до п'ятірки найбільших швейцарських кантональних банків, які є комерційними установами, що частково належать федеральній владі Швейцарії.

SEBA Bank має банківську ліцензію швейцарського регулятора фінансових ринків FINMA. Криптобанк надає послуги з роботи із цифровими активами для інших банківських установ, серед яких приватні та роздрібні банки, такі як LGT Bank Liechtenstein і Julius Baer Bank.

Де та як торгувати біткоїнами в Україні
Де та як торгувати біткоїнами в Україні
Торгівля та інвестиції в біткоїн можуть бути чудовим способом заробити або примн...
Ігор Королишин 04 квітня 2023

Багаті іноземці обирають Лугано

Швейцарія демонструє лояльність до Біткоїн-індустрії, що позначається на інвестиційній привабливості країни. Зокрема, швейцарське місто Лугано відоме своїм повсюдним запровадженням Біткоїна, через що за останній рік сюди переїхали 65 багатих мешканців Норвегії.

Підсумки тижня: головні події у світі Біткоїна Підсумки тижня: головні події у світі Біткоїна Біткоїн піднявся вище $71 000, акції MicroStrategy дохідніші за BTC, біткоїн-продукти з’являться на LSE, кількість активних біткоїн-банкоматів зменшилася, Дональд Трамп збирає BTC на вибори, у Венесуелі заборонили майнінг, кит сплатив $7 за переказ $1 млрд у BTC. Володимир Гришенко 24 травня 2024
Кит перемістив 2000 біткоїнів «епохи Сатоші» Кит перемістив 2000 біткоїнів «епохи Сатоші» Монети були видобуті у 2010 році, коли творець Біткоїна ще був активним у спільноті. Володимир Гришенко 24 травня 2024
У США хочуть заборонити CBDC У США хочуть заборонити CBDC Ухвалений конгресменами законопроєкт не дозволяє використовувати цифрові гроші центробанку для реалізації монетарної політики. Володимир Гришенко 24 травня 2024