Багаті норвежці переїжджають у «Біткоїн-місто» Лугано

Багаті норвежці переїжджають у «Біткоїн-місто» Лугано

Бізнесмени виїжджають із Норвегії через високі податки. Як альтернативу вони обирають Швейцарію.

За останній рік 65 багатих жителів Норвегії переїхали до швейцарського міста Лугано, яке відоме своїм повсюдним упровадженням Біткоїна. Про це повідомив користувач соцмережі X (колишній Twitter) Рун Остгард, зіславшись на норвезьке видання DN.

«Новина полягає в тому, що за останні 12 місяців 65 найбагатших норвежців переїхали з моєї країни до Швейцарії. Вони переїхали, бо розуміють просту арифметику. Наприклад, вони можуть розраховувати негативні складні відсотки. По суті, це те саме, що підрахувати, наскільки швидко ваші статки зменшаться вдвічі. Це дозволяє вам дізнатися, чи зменшать податки ваше багатство вдвічі, наприклад, за 10, 20 або 30 років», – зазначив Остгард.

За його словами, бізнесмени як альтернативу обирають Лугано у Швейцарії – місто, яке може незабаром стати європейською Біткоїн-столицею. Один із підприємців, що переїхали, – мільярдер К'єлль Інге Рокке, який також є великим власником BTC.

Рокке вважає, що попри необґрунтовану критику з боку громадськості Біткоїн згодом довів свою користь, ставши вирішенням багатьох проблем.

Що таке засіб заощадження? Детальний гайд
Що таке засіб заощадження? Детальний гайд
Дізнайтеся про ключові аспекти засобу заощадження та важливу роль, яку він відіг...
Bitcoin Magazine 03 травня 2023

Що потрібно знати про Лугано

У Лугано з 3 березня 2022 року реалізується проєкт Plan ₿, який ставить за мету створення Біткоїн-інфраструктури в місті як для підприємців і блокчейн-компаній, так і для звичайних мешканців і туристів регіону.

Приклад Лугано є новим стандартом впровадження Біткоїн-технологій на рівні всього міста. Наразі там встановлено багато біткоїн-банкоматів, а понад 10 000 торгових точок вже приймають BTC для оплати товарів та послуг.

Резиденти міста також можуть сплатити податки у біткоїнах. Понад 300 блокчейн-експертів та ентузіастів використовують інноваційний хаб для створення технологічних інновацій та їх інтеграції з Біткоїн-екосистемою. Лугано може бути рольової моделлю для інших міст не лише у Європі, а й у світі.

Підсумки тижня: головні події у світі Біткоїна Підсумки тижня: головні події у світі Біткоїна Рада проти податкових пільг для біткоїна, Reddit купує BTC, курс біткоїна не зростає через фіксацію прибутку, ще один банк у Швейцарії запустив біткоїн-послуги, з Coinbase активно виводять BTC, Карлсон не домовився про «біткоїн-інтерв'ю» із Джонсоном, біткоїн-ETF залучає по $2 млрд на день від інституціоналів. Володимир Гришенко 23 лютого 2024
Компанія Джека Дорсі збільшила прибуток від продажу BTC на 90% Компанія Джека Дорсі збільшила прибуток від продажу BTC на 90% Block надала фінансову звітність за четвертий квартал 2023 року. Володимир Гришенко 23 лютого 2024
Marathon створив сервіс для складних BTC-транзакцій Marathon створив сервіс для складних BTC-транзакцій Нестандартні транзакції біткоїна тепер зможуть бути додані до мемпулу. Володимир Гришенко 23 лютого 2024