Багаті норвежці переїжджають у «Біткоїн-місто» Лугано

Багаті норвежці переїжджають у «Біткоїн-місто» Лугано

Бізнесмени виїжджають із Норвегії через високі податки. Як альтернативу вони обирають Швейцарію.

За останній рік 65 багатих жителів Норвегії переїхали до швейцарського міста Лугано, яке відоме своїм повсюдним упровадженням Біткоїна. Про це повідомив користувач соцмережі X (колишній Twitter) Рун Остгард, зіславшись на норвезьке видання DN.

«Новина полягає в тому, що за останні 12 місяців 65 найбагатших норвежців переїхали з моєї країни до Швейцарії. Вони переїхали, бо розуміють просту арифметику. Наприклад, вони можуть розраховувати негативні складні відсотки. По суті, це те саме, що підрахувати, наскільки швидко ваші статки зменшаться вдвічі. Це дозволяє вам дізнатися, чи зменшать податки ваше багатство вдвічі, наприклад, за 10, 20 або 30 років», – зазначив Остгард.

За його словами, бізнесмени як альтернативу обирають Лугано у Швейцарії – місто, яке може незабаром стати європейською Біткоїн-столицею. Один із підприємців, що переїхали, – мільярдер К'єлль Інге Рокке, який також є великим власником BTC.

Рокке вважає, що попри необґрунтовану критику з боку громадськості Біткоїн згодом довів свою користь, ставши вирішенням багатьох проблем.

Що таке засіб заощадження? Детальний гайд
Що таке засіб заощадження? Детальний гайд
Дізнайтеся про ключові аспекти засобу заощадження та важливу роль, яку він відіг...
Bitcoin Magazine 03 травня 2023

Що потрібно знати про Лугано

У Лугано з 3 березня 2022 року реалізується проєкт Plan ₿, який ставить за мету створення Біткоїн-інфраструктури в місті як для підприємців і блокчейн-компаній, так і для звичайних мешканців і туристів регіону.

Приклад Лугано є новим стандартом впровадження Біткоїн-технологій на рівні всього міста. Наразі там встановлено багато біткоїн-банкоматів, а понад 10 000 торгових точок вже приймають BTC для оплати товарів та послуг.

Резиденти міста також можуть сплатити податки у біткоїнах. Понад 300 блокчейн-експертів та ентузіастів використовують інноваційний хаб для створення технологічних інновацій та їх інтеграції з Біткоїн-екосистемою. Лугано може бути рольової моделлю для інших міст не лише у Європі, а й у світі.

Майнінг може скоротити глобальні викиди на 8% Майнінг може скоротити глобальні викиди на 8% Замість критики енергомісткості Біткоїна слід використовувати його можливості, вважають в IRM. Євген Комчук 22 вересня 2023
Підсумки тижня: головні події у світі Біткоїна Підсумки тижня: головні події у світі Біткоїна Записи Ordinals заповнили блоки Біткоїна, Mt. Gox почекає з виплатами, складність майнінгу зросла, зі «сплячого» гаманця вивели 2100 BTC, біткоїн на першому місці за прибутковістю, Hut 8 та US Bitcoin об'єднаються, новий фонд від BitGo та Swan. Володимир Гришенко 22 вересня 2023
Засновник FTX залишиться у в'язниці до наступного засідання суду Засновник FTX залишиться у в'язниці до наступного засідання суду Суддя вирішив, що Сем Бенкман-Фрід може чинити тиск на свідків у справі. Володимир Гришенко 22 вересня 2023