Проєкту Plan ₿ у Лугано виповнився рік

Проєкту Plan ₿ у Лугано виповнився рік

Вже рік швейцарське місто у самому центрі Західної Європи сприяє гіпербіткоїнізації.

3 березня 2022 року було презентовано проєкт Plan ₿, який ставить собі за мету створення Біткоїн-інфраструктури у Лугано (Швейцарія) як для підприємців та блокчейн-компаній, так і звичайних жителів і туристів регіону. Мерія Лугано та низка провідних Біткоїн-організацій, включаючи Bitcoin Magazine, відзначає річницю ініціативи.

Протягом цього року в рамках проєкту започатковано інвестиційний пул для стартапів на суму в 100 млн швейцарських франків ($107 млн). Було також виділено понад 500 освітніх грантів для надання знань та практичних навичок студентам та молодим працівникам у процесі опанування технологій і можливостей Біткоїна.

Проєкту Plan ₿ у Лугано виповнився рік
Хаб Біткоїн-стартапів у Лугано. Джерело: офіційний сайт Лугано.

Інформаційним партнером проєкту виступив Bitcoin Magazine. Експерти видання також надавали консультаційні послуги у процесі розроблення плану та запровадження ініціативи. Засновник White Rock Management та партнер Bitcoin Magazine Сергій Тронь був присутній на презентації Plan ₿ та тісно співпрацював з мерією Лугано в контексті гіпербіткоїнізації міста.

Рольова модель для інших міст

Приклад Лугано слугує новим стандартом із запровадження Біткоїн-технологій на рівні цілого міста. Наразі там встановлено велику кількість біткоїн-банкоматів, а понад 10 000 торговельних точок вже приймають BTC для оплати товарів та послуг.

Резиденти міста також мають можливість сплачувати податки у біткоїнах. Понад 300 блокчейн-експертів та ентузіастів використовують інноваційний хаб для створення технологічних інновацій та їхньої інтеграції з Біткоїн-екосистемою. Лугано може слугувати рольовою моделлю для інших міст не лише в Європі, а й по всьому світу.

Що робить Біткоїн цінним?
Що робить Біткоїн цінним?
Біткоїн — перша у світі децентралізована цифрова валюта. Його цінність насампере...
Bitcoin Magazine 24 липня 2022

Екологічний майнінг

Ініціатива Plan ₿ також сприяє децентралізації мережі Біткоїна та поширенню екологічного майнінгу серед компаній регіону. Мерія Лугано підтримує наукові й дослідницькі розробки у цій галузі. Принципи екологічного майнінгу також активно впроваджуються White Rock Management на його виробничих потужностях у декількох країнах.

Читайте також: Що таке Біткоїн?

Акції майнера Phoenix Group подорожчали на 50% Акції майнера Phoenix Group подорожчали на 50% Компанія спромоглася вийти на IPO і тепер торгується на фондовій біржі Абу-Дабі. Володимир Гришенко 05 грудня 2023
Ексглава Paxful очолив новий P2P-проєкт Ексглава Paxful очолив новий P2P-проєкт Мета Noones – підключити Глобальний Південь до світових фінансових систем за допомогою технології пірингових переказів. Володимир Гришенко 05 грудня 2023
Клієнти найбільшого банку Бразилії зможуть торгувати BTC Клієнти найбільшого банку Бразилії зможуть торгувати BTC Фінустанова має намір розвивати біткоїн-послуги, попри посилення регулювання в країні. Володимир Гришенко 05 грудня 2023