Влада Норвегії вирішила ускладнити роботу майнерам

Влада Норвегії вирішила ускладнити роботу майнерам

Нове законодавство буде жорсткіше регулювати роботу дата-центрів, у тому числі й майнінгових компаній.

Норвегія прийняла нове законодавство, щодо регулювання роботи центрів обробки даних, що значно посилює тиск на роботу майнінгових компаній. Про це повідомляє Cointelegraph.

Нове законодавство вимагатиме офіційної реєстрації всіх дата-центрів в країні, включаючи інформацію про власників і керівників, а також про тип цифрових послуг, які вони пропонують. Таким чином Норвегія стане першою європейською країною, яка запровадить таку систему.

За словами міністра енергетики Норвегії Тер'є Асланда, за допомогою нового законодавства уряд сподівається надати політикам і чиновникам більше інформації про дата-центри в муніципалітетах для прийняття рішень щодо їх подальшої роботи.

«Мета полягає в тому, щоб регулювати галузь таким чином, щоб ми могли закрити двері для небажаних проєктів», – заявив Асланд, додавши, що сьогодні індустрія майнінгу в Норвегії здебільшого не регулюється.

Міністр вважає, що майнінг пов'язаний з великими викидами парникових газів і є прикладом того типу бізнесу, «який влада не хоче бачити в Норвегії». Асланд зазначив, що фірми, які займаються майнінгом біткоїнів, не є бажаними в країні. Міністр заявив, що вітає дата-центри, які виконують суспільно корисні функції, наприклад, ті, що працюють як сервери зберігання даних, які він назвав «важливою частиною соціальної структури Норвегії».

Біткоїн у Норвегії

Впровадження біткоїна в Норвегії відбувається повільно, але зниження вартості національної валюти та зростання занепокоєння з приводу стану економіки можуть прискорити процес.

Станом на 2023 рік рівень поширення цифрових активів у Норвегії не перевищував 8%, що становить лише дві третини від середньосвітового показника. Враховуючи, що населення країни досить технічно обізнане, це напрочуд мало. Ймовірно це сталося через розвинену економіку та довіру населення до влади, яка не підтримує біткоїн-індустрію.

Проте ослаблення останнім часом норвезької крони може спонукати більшу кількість норвежців приєднатися до біткоїн-економіки.

Що таке майнінг біткоїнів?
Що таке майнінг біткоїнів?
Найпопулярніші питання, що виникають у людей стосовно Біткоїна, пов’язані з похо...
Bitcoin Magazine 24 липня 2022

Багаті норвежці тікають у Швейцарію

Торік близько 65 багатих жителів Норвегії переїхали до швейцарського міста Лугано, яке відоме своїм ставленням до Біткоїна. Один із бізнесменів, що переїхали, – мільярдер К'єлль Інге Рокке, який також є власником BTC. Рокке вважає, що попри необґрунтовану критику з боку громадськості Біткоїн згодом довів свою користь, ставши розв'язанням багатьох проблем.

Біржу Bybit підозрюють у неплатоспроможності Біржу Bybit підозрюють у неплатоспроможності Керівництво торговельного майданчика відкидає звинувачення й прагне довести, що всі кошти знаходяться на місці. Володимир Гришенко 23 травня 2024
Сема Бенкмана-Фріда переводять до нової в’язниці Сема Бенкмана-Фріда переводять до нової в’язниці Де знаходиться нове місце ув’язнення – не розголошується, але, за попередніми даними, десь у Каліфорнії. Володимир Гришенко 23 травня 2024
Акції Metaplanet за тиждень виросли на 158% Акції Metaplanet за тиждень виросли на 158% Швидкому зростанню капіталізації компанії сприяє вдало обрана інвестиційна модель Біткоїн-стратегії. Володимир Гришенко 23 травня 2024