Підсумки тижня: головні події у світі Біткоїна

Підсумки тижня: головні події у світі Біткоїна

Bitcoin Magazine стало виданням року, український міністр продав біткоїнів на 17 млн грн, Celsius завершила процедуру банкрутства, Tether активно накопичує BTC, Visa спростить використання біткоїнів, поліція Німеччини вилучила 50 000 BTC, Ліхтенштейн дозволив оплачувати держпослуги біткоїнами, реклама біткоїн-ETF з'явилася в Google.

Bitcoin Magazine визнали найкращим виданням для майнерів

Американське видання Bitcoin Magazine було визнано «Виданням року для майнерів» за версією Bitdeer Mining Awards 2023.

Крім журналістської номінації нагороди також здобули різні компанії з майнінгової індустрії та їхні продукти.

Український міністр продав понад 25 біткоїнів

Міністр з питань стратегічних галузей промисловості Олександр Камишін отримав у 2023 році 17,45 млн грн доходу від продажу біткоїнів. Відповідну інформацію опубліковано у його декларації за минулий рік.

У чиновника майже не залишилося біткоїнів. Згідно з декларацією, на гарячому гаманці біржі Binance зараз у нього знаходиться 0,00000967 BTC орієнтовною вартістю у 15 грн.

Celsius більше не банкрут

Компанія Celsius вийшла з процедури банкрутства відповідно до глави 11 у США і планує розподілити $3 млрд у різних активах серед кредиторів, а також відкрити нову компанію з видобутку біткоїнів.

Близько 98% кредиторів Celsius погодилися з планом виходу з банкрутства, який було прийнято через 18 місяців після того, як компанія призупинила вилучення коштів у червні 2022 року і подала заяву про банкрутство через місяць.

Tether накопичила $2,8 млрд у біткоїнах

Компанія Tether, емітент стейблкоїнів USDT, має на своєму балансі біткоїни на $2,8 млрд.

Хоча Tether відома здебільшого завдяки своєму стейблкоїну, компанія є інвестором і засновником інфраструктури у багатьох стратегічних секторах – від штучного інтелекту до P2P-телекомунікацій, від видобутку біткоїнів до виробництва відновлюваної енергії.

Visa спростить використання BTC у 145 країнах

Платіжний гігант Visa уклав партнерство з компанією Transak, щоб забезпечити можливість виведення біткоїнів та здійснення платежів безпосередньо на дебетові картки через Visa Direct.

Завдяки цій співпраці власники карток у 145 країнах світу можуть конвертувати біткоїни та інші цифрові активи у фіатні гроші, не покладаючись на централізовані біржі. Такі кроки сприяють визнанню та використанню BTC мільйонами людей у повсякденному житті.

У Німеччині поліція конфіскувала 50 000 BTC

Поліція Німеччини в межах розслідування справи про незаконне розповсюдження цифрового контенту вилучила 50 000 BTC (близько $2,2 млрд).

Як з'ясували правоохоронці, біткоїни належали 37-річному громадянину Польщі та 40-річному громадянину Німеччини. У 2013 році вони запустили онлайн-ресурс, через який поширювали контент, порушуючи авторські права.

У Ліхтенштейні держпослуги тепер можна сплачувати біткоїнами

Влада Ліхтенштейну дозволила громадянам своєї країни використовувати біткоїни для оплати державних послуг.

У результаті громадяни тепер можуть уникнути незручностей і витрат, пов'язаних з комісіями та обмінними курсами за послуги, які охоплюють комерційні ліцензії, реєстрації товарних знаків, витяги з комерційного реєстру та витяги із сімейного реєстру.

У Google з'явилася реклама біткоін-ETF

Інвестиційні компанії BlackRock, Frarnklin Templeton і VanEck одними з перших стали використовувати опцію реклами продуктів на базі біткоїна в пошуковій системі Google, яка стала доступною 29 січня.

Таким чином учасники ринку прагнуть залучити додаткових клієнтів, оскільки пошукова система Google обробляє близько 100 000 запитів на секунду.

Terraform Labs погодилася сплатити штраф у $4,5 млрд Terraform Labs погодилася сплатити штраф у $4,5 млрд До Квон зміг досягти принципової угоди з американським регулятором. Володимир Гришенко 13 червня 2024
Байден розглядає можливість приймати BTC-донати Байден розглядає можливість приймати BTC-донати Команда нинішнього президента США, ймовірно, хоче поповнити свій бюджет коштом Біткоїн-спонсорів. Володимир Гришенко 13 червня 2024
Накопичення біткоїн-китів досягли чотирирічного максимуму Накопичення біткоїн-китів досягли чотирирічного максимуму Аналітики не виключають, що це може бути ознакою чергового бичачого ралі. Володимир Гришенко 13 червня 2024