Bitcoin Magazine визнали найкращим виданням для майнерів

Bitcoin Magazine визнали найкращим виданням для майнерів

Bitdeer Mining Awards 2023 проводиться вперше, організатори премії прагнуть відзначити головні заслуги в індустрії майнінгу.

Американське видання Bitcoin Magazine було визнано «Виданням року для майнерів» за версією Bitdeer Mining Awards 2023. Про це повідомляється на офіційному сайті компанії Bitdeer.

Bitcoin Magazine визнали найкращим виданням для майнерів

Крім журналістської номінації, нагороди також здобули різні компанії з майнінгової індустрії та їхні продукти.

У номінації «Технологічний прорив року» переможцем став майнер Antminer S21 від компанії Bitmain, який відзначили за його енергоефективність. Він має дві версії: стандартну (хешрейт 200 T з коефіцієнтом енергоефективності 17,5 Дж/Т) та з водяним охолодженням (хешрейт 335 T і коефіцієнт енергоефективності 16 Дж/Т). Обидві версії було презентовано у вересні минулого року.

Найекономнішим майнером року став Avalon A1466/150T, оскільки він мав найнижчу ціну пропозиції в $8,8 за Т у 2023 році. Модель A1466 «поєднує в собі високу продуктивність з відносно низькою ціною».

Найкращим майнінговим пулом у Bitdeer назвали Foundry. Перемогу йому принесло те, що протягом року пул постійно збільшував свій хешрейт, який вже перевищує 28% глобальної потужності Біткоїна.

NiceHash отримав нагороду «Хмарна хешрейт-платформа року». Організатори конкурсу вважають, що це не лише найкращий відкритий майданчик для торгівлі хешрейтом, а й затятий прихильник інновацій у сфері безпеки та захисту майнінгу.

Переможцем номінації «Майнінгова угода року» став Whatsminer, який наприкінці 2023 року уклав угоду на суму $380 млн із Phoenix Group для реалізації планів, пов'язаних з екологічним майнінгом.

Найкращим контейнером для майнерів став Minerbase D40/D40S, найкращим майнінговим центром – Bitdeer, MinerPlus виграв у номінації «Майнінгове ПЗ року», а головною новиною року в індустрії став вихід Bitdeer на Nasdaq.

Що таке Bitdeer Mining Awards 2023

Премія Bitdeer Mining Awards 2023 – це новий захід, який прагне відзначити найбільш значущі досягнення та інновації року в індустрії майнінгу.

Організатор премії – сінгапурська компанія Bitdeer Technologies, заснована китайським бізнесменом Джиханом Ву. За допомогою Bitdeer Mining Award вона хоче відзначити технологічні досягнення, операційну ефективність та вплив на ринок ключових гравців у цій галузі.

Чи варто майнити біткоїн
Чи варто майнити біткоїн
Перший квартал 2021 року був ідеальним часом для майнерів біткоїна, але на зміну...
Ілля Гольдберг 30 листопада 2022

Що трапилося з Bitdeer після виходу на Nasdaq

Bitdeer Technologies Group 14 квітня почав торгуватись на біржі Nasdaq.

Менеджмент Bitdeer Technologies ухвалив рішення про вихід на біржу та зміну статусу на публічну компанію після поглинання Blue Safari Group Acquisition Corp, яка мала капіталізацію більш ніж $1 млрд.

Однак у перші дні торгів акції майнінгової компанії Bitdeer Technologies впали більш ніж на 35%.

Підсумки тижня: головні події у світі Біткоїна Підсумки тижня: головні події у світі Біткоїна Німеччина розпродала всі свої біткоїни, а Metaplanet докупила ще, рішення з нульовим розголошенням адаптували до блокчейну Біткоїна, Крейг Райт визнав, що він не Сатоші Накамото, кити збільшують BTC-запаси. Володимир Гришенко 19 липня 2024
Курс біткоїна за тиждень: стале відновлення Курс біткоїна за тиждень: стале відновлення Головний цифровий актив демонструє позитивний тренд, попри розподіл монет клієнтам біржі Mt. Gox. Дмитро Харьков 19 липня 2024
Брати Вінклвосси задонатили BTC кандидату в сенатори Брати Вінклвосси задонатили BTC кандидату в сенатори Близнюки пожертвували $1 млн у біткоїнах на кампанію Джона Дітона, який має намір стати сенатором США від штату Массачусетс. Володимир Гришенко 19 липня 2024