Майнер Bitdeer стане публічною компанією

Майнер Bitdeer стане публічною компанією

Акції компанії почнуть торгуватися на Nasdaq з тикером «BTDR» вже в п'ятницю.

Сінгапурська компанія з видобутку біткоїнів Bitdeer Technologies Group 14 квітня вийде на біржу Nasdaq. Про це повідомляє Decrypt.

Bitdeer вийде на біржу за допомогою SPAC-компанії Blue Safari Group. Завдяки злиттю з нею акції майнера почнуть торгуватися на Nasdaq з тикером «BTDR» вже у п'ятницю.

Що таке Bitdeer

Bitdeer – майнінгова компанія із шістьма майнінговими центрами по всьому світу, яка пропонує послуги у сфері видобутку біткоїнів.

Компанія Bitdeer також надає можливість орендувати обчислювальні потужності для майнінгу, що також називають «хмарним майнінгом».

Що таке майнінг біткоїнів?
Що таке майнінг біткоїнів?
Найпопулярніші питання, що виникають у людей стосовно Біткоїна, пов’язані з похо...
Bitcoin Magazine 24 липня 2022

Nasdaq і біткоїни

Американська фондова біржа Nasdaq планує додати послугу зберігання біткоїнів. Новий сервіс може з'явитись вже у другому кварталі 2023 року.

Nasdaq хоче запропонувати клієнтам, що працюють із цифровими активами, регульований сервіс під відомим брендом.

Підсумки тижня: головні події у світі Біткоїна Підсумки тижня: головні події у світі Біткоїна Трамп приїде на Bitcoin 2024, від біткоїн-резервів Німеччини залишилось небагато, трейдери у збитках через падіння курсу BTC, Metaplanet купила ще 43 біткоїна, індекс жадібності й страху на півторарічному мінімумі, серед країн з прийняття BTC лідирує Аргентина. Володимир Гришенко 12 липня 2024
Акції Iris Energy падають після того, як її порівняли з Toyota Prius Акції Iris Energy падають після того, як її порівняли з Toyota Prius Експерти Culper Research вважають, що акції майнера «дико переоцінені» і мали б коштувати на 52%-79% менше. Володимир Гришенко 12 липня 2024
Курс біткоїна за тиждень: помірний оптимізм Курс біткоїна за тиждень: помірний оптимізм Головний цифровий актив продовжує стало відновлюватися, попри продажі монет урядом Німеччини. Дмитро Харьков 12 липня 2024