Майнер Bitdeer стане публічною компанією

Майнер Bitdeer стане публічною компанією

Акції компанії почнуть торгуватися на Nasdaq з тикером «BTDR» вже в п'ятницю.

Сінгапурська компанія з видобутку біткоїнів Bitdeer Technologies Group 14 квітня вийде на біржу Nasdaq. Про це повідомляє Decrypt.

Bitdeer вийде на біржу за допомогою SPAC-компанії Blue Safari Group. Завдяки злиттю з нею акції майнера почнуть торгуватися на Nasdaq з тикером «BTDR» вже у п'ятницю.

Що таке Bitdeer

Bitdeer – майнінгова компанія із шістьма майнінговими центрами по всьому світу, яка пропонує послуги у сфері видобутку біткоїнів.

Компанія Bitdeer також надає можливість орендувати обчислювальні потужності для майнінгу, що також називають «хмарним майнінгом».

Що таке майнінг біткоїнів?
Що таке майнінг біткоїнів?
Найпопулярніші питання, що виникають у людей стосовно Біткоїна, пов’язані з похо...
Bitcoin Magazine 24 липня 2022

Nasdaq і біткоїни

Американська фондова біржа Nasdaq планує додати послугу зберігання біткоїнів. Новий сервіс може з'явитись вже у другому кварталі 2023 року.

Nasdaq хоче запропонувати клієнтам, що працюють із цифровими активами, регульований сервіс під відомим брендом.

Кількість біткоїн-банкоматів у світі почала зростати Кількість біткоїн-банкоматів у світі почала зростати У травні порівняно з попереднім місяцем кількість таких пристроїв зросла на 5% і досягла 35 065 одиниць. Володимир Гришенко 05 червня 2023
Google допоможе розвивати мережу Lightning Google допоможе розвивати мережу Lightning Провайдер Voltage уклав партнерську угоду з Google Cloud, що дозволить клієнтам створювати вузли Біткоїна та Lightning по всьому світу. Володимир Гришенко 02 червня 2023
Підсумки тижня: головні події у світі Біткоїна Підсумки тижня: головні події у світі Біткоїна Складність майнінгу зростає, місячний дохід майнерів перевищив $900 млн, податки для майнерів у США не зростуть, Tether добуватиме BTC, обсяг торгів на біржах знизився, оновився BTCPay Server, Сейфедін Аммус працюватиме радником у Сальвадорі. Володимир Гришенко 02 червня 2023