Майнер Bitdeer стане публічною компанією

Майнер Bitdeer стане публічною компанією

Акції компанії почнуть торгуватися на Nasdaq з тикером «BTDR» вже в п'ятницю.

Сінгапурська компанія з видобутку біткоїнів Bitdeer Technologies Group 14 квітня вийде на біржу Nasdaq. Про це повідомляє Decrypt.

Bitdeer вийде на біржу за допомогою SPAC-компанії Blue Safari Group. Завдяки злиттю з нею акції майнера почнуть торгуватися на Nasdaq з тикером «BTDR» вже у п'ятницю.

Що таке Bitdeer

Bitdeer – майнінгова компанія із шістьма майнінговими центрами по всьому світу, яка пропонує послуги у сфері видобутку біткоїнів.

Компанія Bitdeer також надає можливість орендувати обчислювальні потужності для майнінгу, що також називають «хмарним майнінгом».

Що таке майнінг біткоїнів?
Що таке майнінг біткоїнів?
Найпопулярніші питання, що виникають у людей стосовно Біткоїна, пов’язані з похо...
Bitcoin Magazine 24 липня 2022

Nasdaq і біткоїни

Американська фондова біржа Nasdaq планує додати послугу зберігання біткоїнів. Новий сервіс може з'явитись вже у другому кварталі 2023 року.

Nasdaq хоче запропонувати клієнтам, що працюють із цифровими активами, регульований сервіс під відомим брендом.

Клієнти найбільшого банку Бразилії зможуть торгувати BTC Клієнти найбільшого банку Бразилії зможуть торгувати BTC Фінустанова має намір розвивати біткоїн-послуги, попри посилення регулювання в країні. Володимир Гришенко 05 грудня 2023
Riot Platforms придбає у MicroBT партію «асіків» за $290 млн Riot Platforms придбає у MicroBT партію «асіків» за $290 млн Усі роботи з розгортання та налаштування обладнання завершаться у 2025 році. Продуктивність обладнання компанії має перевищити 38 EH/s. Володимир Гришенко 05 грудня 2023
BlackRock отримав «стартовий капітал» для біткоїн-ETF BlackRock отримав «стартовий капітал» для біткоїн-ETF Інвестори виявляють інтерес до нового біржового продукту від керуючого активами. Дмитро Харьков 05 грудня 2023