NASDAQ почне зберігати біткоїни

NASDAQ почне зберігати біткоїни

Біржовий гігант прагне працювати за моделлю компанії Fidelity.

Американська фондова біржа Nasdaq планує додати послугу зі зберігання біткоїнів. Новий сервіс може з’явитися вже у другому кварталі 2023 року, пише Bitcoin Magazine.

«Nasdaq рухається вперед, щоб отримати всю необхідну технічну інфраструктуру і дозволи регуляторних органів», – розповів старший віцепрезидент і голова підрозділу Nasdaq Digital Assets Айра Ауербах.

У Nasdaq створять інфраструктуру, яка може бути схожа на систему компанії Fidelity Digital Assets. Першим кроком до торгівлі біткоїнами та криптовалютами на біржі стане послуга зі зберігання цифрових активів.

Чому Nasdaq запускає платформу саме зараз

Запуск нового сервісу відбувається у той момент, коли кілька великих криптовалютних фірм зазнали краху, а напруженість у регулюванні зростає. Nasdaq хоче запропонувати клієнтам, що працюють з цифровими активами, регульований сервіс під відомим брендом.

Варто зазначити, що багато проблем, пов'язаних з біржами, зумовлені ризиками третіх осіб, які пропонують кастодіальне зберігання BTC для клієнтів. Найбезпечнішим способом взаємодії з біткоїном є його самостійне зберігання у холодному гаманці.

Навіщо виводити біткоїни з бірж і як це зробити
Навіщо виводити біткоїни з бірж і як це зробити
Якщо ви не виводите кошти з бірж та зберігаєте там свої приватні біткоїн-ключі, ...
Bitcoin Magazine 19 серпня 2022

Біткоїн-сервіси Fidelity

Компанія Fidelity Digital Assets нещодавно надала своїм клієнтам доступ до сервісу Fidelity Crypto. Тепер вони можуть торгувати біткоїном без комісії.

Компанiя також пообіцяла невдовзі додати функцiю виведення коштів з платформи.

У Нігерії пропонують заборонити біткоїн-біржі У Нігерії пропонують заборонити біткоїн-біржі Радник президента вважає, що торговельні майданчики негативно впливають на курс національної валюти. Володимир Гришенко 22 лютого 2024
До Квона можуть екстрадувати до США До Квона можуть екстрадувати до США Відповідне рішення ухвалив Верховний суд Чорногорії. Однак його можуть оскаржити в апеляційному суді. Володимир Гришенко 22 лютого 2024
Том Лі очікує біткоїн по $150 000 Том Лі очікує біткоїн по $150 000 На думку аналітика, на зростання курсу вплинуть халвінг, що наближається, і пом'якшення грошово-кредитної політики. Володимир Гришенко 22 лютого 2024