NASDAQ почне зберігати біткоїни

NASDAQ почне зберігати біткоїни

Біржовий гігант прагне працювати за моделлю компанії Fidelity.

Американська фондова біржа Nasdaq планує додати послугу зі зберігання біткоїнів. Новий сервіс може з’явитися вже у другому кварталі 2023 року, пише Bitcoin Magazine.

«Nasdaq рухається вперед, щоб отримати всю необхідну технічну інфраструктуру і дозволи регуляторних органів», – розповів старший віцепрезидент і голова підрозділу Nasdaq Digital Assets Айра Ауербах.

У Nasdaq створять інфраструктуру, яка може бути схожа на систему компанії Fidelity Digital Assets. Першим кроком до торгівлі біткоїнами та криптовалютами на біржі стане послуга зі зберігання цифрових активів.

Чому Nasdaq запускає платформу саме зараз

Запуск нового сервісу відбувається у той момент, коли кілька великих криптовалютних фірм зазнали краху, а напруженість у регулюванні зростає. Nasdaq хоче запропонувати клієнтам, що працюють з цифровими активами, регульований сервіс під відомим брендом.

Варто зазначити, що багато проблем, пов'язаних з біржами, зумовлені ризиками третіх осіб, які пропонують кастодіальне зберігання BTC для клієнтів. Найбезпечнішим способом взаємодії з біткоїном є його самостійне зберігання у холодному гаманці.

Навіщо виводити біткоїни з бірж і як це зробити
Навіщо виводити біткоїни з бірж і як це зробити
Якщо ви не виводите кошти з бірж та зберігаєте там свої приватні біткоїн-ключі, ...
Bitcoin Magazine 19 серпня 2022

Біткоїн-сервіси Fidelity

Компанія Fidelity Digital Assets нещодавно надала своїм клієнтам доступ до сервісу Fidelity Crypto. Тепер вони можуть торгувати біткоїном без комісії.

Компанiя також пообіцяла невдовзі додати функцiю виведення коштів з платформи.

Підсумки тижня: головні події у світі Біткоїна Підсумки тижня: головні події у світі Біткоїна Україна впровадить норми MiCA, але поки не змінить статусу Біткоїна, Ledger призупинив випуск Recover, Trezor прозвітував про зростання продажів, розроблено новий протокол другого рівня, поодинокий майнер здобув блок Біткоїна, закривається біржа Hotbit, а на активи Celsius знайшовся покупець. Володимир Гришенко 26 травня 2023
Продаж гаманців Trezor зріс на 900% Продаж гаманців Trezor зріс на 900% Покупці звернули увагу на продукти компанії на тлі негативних новин про її конкурента – Ledger. Володимир Гришенко 26 травня 2023
Курс біткоїна за тиждень: помірна корекція Курс біткоїна за тиждень: помірна корекція Невизначеність щодо перемовин про підняття стелі держборгу США впливає на інвесторів. Дмитро Харьков 26 травня 2023