Fidelity відкрила доступ до платформи для торгівлі BTC

Fidelity відкрила доступ до платформи для торгівлі BTC

Тепер роздрібні клієнти компанії можуть торгувати біткоїном без комісії.

Компанія Fidelity Digital Assets надала роздрібним клієнтам із США доступ до сервісу Fidelity Crypto. Тепер мільйони користувачів зможуть торгувати біткоїнами на платформі, пише The Block.

Раніше доступ до цієї послуги був обмежений списком очікування. Наразі користувачам Fidelity Crypto достатньо створити брокерський рахунок та пройти верифікацію. Після цього стане доступною торгівля BTC. При цьому комісії Fidelity не бере. Є спред між цінами купівлі та продажу, однак він не має перевищувати 1%. Зараз виведення коштів з платформи недоступне, але невдовзі цю функцію увімкнуть.

Fidelity, чия клієнтська база перевищує 37 млн осіб, випустила свій продукт у відкритий доступ без офіційного анонсу. За даними джерел, на повноцінний запуск платформи знадобилося кілька тижнів.

Плани Fidelity щодо запуску біржі

У вересні 2022 року американські компанії Charles Schwab, Citadel Securities та Fidelity Digital Assets анонсували запуск біржі цифрових активів EDX Markets.

До її створення залучили також Paradigm, Sequoia Capital та Virtu Financial. Нова біржа покликана «задовольнити прихований попит на торгівлю цифровими активами через довірених посередників», забезпечуючи безпеку та комплаєнс.

Як купити чи продати біткоїни в Україні
Як купити чи продати біткоїни в Україні
Доступні та прості способи купівлі або продажу біткоїнів в Україні за гривні, ви...
Ігор Королишин 12 вересня 2022

Нові інструменти для біткоїн-інвесторів

Нещодавно найбільша біржа опціонів Deribit оголосила про випуск біткоїн-ф'ючерсів на волатильність. Такий функціонал стане доступним до кінця березня.

Ф'ючерси будуть прив'язані до DVOL – індексу волатильності біткоїна від Deribit. Він вимірює 30-денну передбачувану волатильність біткоїна на основі книги опціонів та відображає очікування учасників ринку щодо майбутньої волатильності.

Strike тепер підтримує фіатні платежі до В'єтнаму через LN Strike тепер підтримує фіатні платежі до В'єтнаму через LN Це черговий крок компанії у розширенні сервісу транскордонних платежів. Юлiя Савицька 24 березня 2023
Підсумки тижня: головні події у світі Біткоїна Підсумки тижня: головні події у світі Біткоїна Біткоїн назвали активом року, Індекс жадібності та страху зростає, ходлерів більшає, арешт засновника Terraform Labs, зростання складності майнінгу, найбільший біткоїн-кит, звіт Білого дому про біткоїн, оновлення Wasabi Wallet. Євген Комчук 24 березня 2023
Засновнику Terraform Labs висунули звинувачення Засновнику Terraform Labs висунули звинувачення Учора До Квона затримали в аеропорту Подгориці з підробленими документами. Юлiя Савицька 24 березня 2023