Fidelity відкрила доступ до платформи для торгівлі BTC

Fidelity відкрила доступ до платформи для торгівлі BTC

Тепер роздрібні клієнти компанії можуть торгувати біткоїном без комісії.

Компанія Fidelity Digital Assets надала роздрібним клієнтам із США доступ до сервісу Fidelity Crypto. Тепер мільйони користувачів зможуть торгувати біткоїнами на платформі, пише The Block.

Раніше доступ до цієї послуги був обмежений списком очікування. Наразі користувачам Fidelity Crypto достатньо створити брокерський рахунок та пройти верифікацію. Після цього стане доступною торгівля BTC. При цьому комісії Fidelity не бере. Є спред між цінами купівлі та продажу, однак він не має перевищувати 1%. Зараз виведення коштів з платформи недоступне, але невдовзі цю функцію увімкнуть.

Fidelity, чия клієнтська база перевищує 37 млн осіб, випустила свій продукт у відкритий доступ без офіційного анонсу. За даними джерел, на повноцінний запуск платформи знадобилося кілька тижнів.

Плани Fidelity щодо запуску біржі

У вересні 2022 року американські компанії Charles Schwab, Citadel Securities та Fidelity Digital Assets анонсували запуск біржі цифрових активів EDX Markets.

До її створення залучили також Paradigm, Sequoia Capital та Virtu Financial. Нова біржа покликана «задовольнити прихований попит на торгівлю цифровими активами через довірених посередників», забезпечуючи безпеку та комплаєнс.

Як купити чи продати біткоїни в Україні
Як купити чи продати біткоїни в Україні
Доступні та прості способи купівлі або продажу біткоїнів в Україні за гривні, ви...
Ігор Королишин 12 вересня 2022

Нові інструменти для біткоїн-інвесторів

Нещодавно найбільша біржа опціонів Deribit оголосила про випуск біткоїн-ф'ючерсів на волатильність. Такий функціонал стане доступним до кінця березня.

Ф'ючерси будуть прив'язані до DVOL – індексу волатильності біткоїна від Deribit. Він вимірює 30-денну передбачувану волатильність біткоїна на основі книги опціонів та відображає очікування учасників ринку щодо майбутньої волатильності.

У Нігерії пропонують заборонити біткоїн-біржі У Нігерії пропонують заборонити біткоїн-біржі Радник президента вважає, що торговельні майданчики негативно впливають на курс національної валюти. Володимир Гришенко 22 лютого 2024
До Квона можуть екстрадувати до США До Квона можуть екстрадувати до США Відповідне рішення ухвалив Верховний суд Чорногорії. Однак його можуть оскаржити в апеляційному суді. Володимир Гришенко 22 лютого 2024
Том Лі очікує біткоїн по $150 000 Том Лі очікує біткоїн по $150 000 На думку аналітика, на зростання курсу вплинуть халвінг, що наближається, і пом'якшення грошово-кредитної політики. Володимир Гришенко 22 лютого 2024