Підсумки тижня: головні події у світі Біткоїна

Підсумки тижня: головні події у світі Біткоїна

Україна серед світових лідерів з використання цифрових активів, Bitcoin Magazine їде на Web Summit, Varus приймає біткоїни, кити-ходлери накопичують BTC, зростає кількість біткоїн-транзакцій та хешрейт, активи біржі WazirX розморозили, інституціонали створюють свою біржу.

Україна потрапила до Топ-3 країн щодо використання цифрових активів

У 2022 році світовими лідерами з використання біткоїна та криптовалют стали В'єтнам, Філіппіни та Україна.

Лідером рейтингу залишається В'єтнам, який посів високі позиції за всіма основними критеріями. Філіппіни вийшли на друге місце у результаті прогресу, досягнутого у сфері централізованих бірж. Україна зміцнила свої позиції, перемістившись із четвертого на третій рядок за рік, у тому числі через прогрес у використанні бірж.

Bitcoin Magazine Ukraine їде на Web Summit

Команда Bitcoin Magazine Ukraine увійшла до складу делегації, що представлятиме Україну на Web Summit у Лісабоні (Португалія), щорічної технологічної конференції, що збирає найбільші світові компанії, інноваційні стартапи та впливових інвесторів.

У саміті візьмуть участь понад 70 000 відвідувачів, 2000 стартапів та 900 спікерів, серед яких представники найбільших компаній світу: Apple, Google, Amazon, Microsoft тощо.

Мережа супермаркетів Varus почала приймати біткоїни

Українська мережа супермаркетів Varus домовилася про співпрацю з біткоїн-біржею Binance.

Тепер продукти та товари можна придбати в онлайн-магазині мережі за BTC завдяки інтеграції платіжного сервісу Binance Pay. У компанії зазначають, що незабаром можливість оплати товарів біткоїнами з'явиться і в офлайн-магазинах мережі.

«Сильні руки» активно акумулюють BTC

Кількість адрес з балансом 10 BTC і більше зросла на 3,6% за останні сім місяців і досягла максимуму 19 місяців.

Власники значної кількості монет наразі демонструють послідовну політику накопичення, попри ринковий тренд. Зокрема, кількість адрес з балансом у 10 BTC і більше послідовно знижувалась до жовтня 2021 року. Після певної стабілізації вона почала стабільно зростати з лютого 2022 року.

Кількість транзакцій у мережі Біткоїна досягла максимуму трьох місяців

Середня кількість транзакцій у мережі Біткоїна за годину досягла 10 859, що є максимальним значенням за останні три місяці.

Кількість транзакцій у мережі Біткоїна продовжує впевнено зростати, що підтверджує оптимізм інвесторів. З одного боку, реалізація нових проєктів на блокчейні Біткоїна заохочує власників BTC до активного використання блокчейну. Крім того, позитивна динаміка курсу збільшує ймовірність того, що локальне дно вже пройдено.

Хешрейт Біткоїна досяг нового історичного максимуму

Хешрейт біткоїна останніми днями встановив новий рекорд - 282 Eh/s.

Ефективне застосування інноваційного обладнання майнерами дозволило досягти стрімкого зростання хешрейту. Таким чином, було оновлено попередній рекорд червня цього року (266 Eh/s).

В Індії розморозили активи біткоїн-біржі WazirX

Індійська біткоїн-біржа WazirX отримала доступ до своїх банківських рахунків, заблокованих Управлінням правозастосування Мінфіну країни.

У серпні WazirX запідозрили у відмиванні $350 млн. За даними ЗМІ, регулятор заморозив активи біржі на $8,16 млн у рамках цієї справи.

Charles Schwab, Citadel і Fidelity запустять біткоїн-біржу

Американські компанії Charles Schwab, Citadel Securities та Fidelity Digital Assets анонсували запуск біржі цифрових активів EDX Markets.

У її створенні також взяли участь Paradigm, Sequoia Capital та Virtu Financial. Нова біржа покликана «задовольнити прихований попит на торгівлю цифровими активами через довірених посередників», забезпечуючи безпеку та комплаєнс.

У Фінляндії обігріватимуть будинки теплом від майнінгу У Фінляндії обігріватимуть будинки теплом від майнінгу Для реалізації ініціативи Hashlabs Mining збирається використовувати пристрої ASIC WhatsMiner M63S. Володимир Гришенко 23 квітня 2024
Grayscale хоче запустити біткоїн-фонд із найнижчою комісією Grayscale хоче запустити біткоїн-фонд із найнижчою комісією Компанія передасть новому фонду 10% активів під управлінням GBTC, які оцінюються у майже $20 млрд. Володимир Гришенко 23 квітня 2024
Оновлено дані по виплатах жертвам Mt. Gox Оновлено дані по виплатах жертвам Mt. Gox Кошти надходять на банківські рахунки користувачів через місяць після оновлення таблиці. Володимир Гришенко 23 квітня 2024