Підсумки тижня: головні події у світі Біткоїна

Підсумки тижня: головні події у світі Біткоїна

Україна серед світових лідерів з використання цифрових активів, Bitcoin Magazine їде на Web Summit, Varus приймає біткоїни, кити-ходлери накопичують BTC, зростає кількість біткоїн-транзакцій та хешрейт, активи біржі WazirX розморозили, інституціонали створюють свою біржу.

Україна потрапила до Топ-3 країн щодо використання цифрових активів

У 2022 році світовими лідерами з використання біткоїна та криптовалют стали В'єтнам, Філіппіни та Україна.

Лідером рейтингу залишається В'єтнам, який посів високі позиції за всіма основними критеріями. Філіппіни вийшли на друге місце у результаті прогресу, досягнутого у сфері централізованих бірж. Україна зміцнила свої позиції, перемістившись із четвертого на третій рядок за рік, у тому числі через прогрес у використанні бірж.

Bitcoin Magazine Ukraine їде на Web Summit

Команда Bitcoin Magazine Ukraine увійшла до складу делегації, що представлятиме Україну на Web Summit у Лісабоні (Португалія), щорічної технологічної конференції, що збирає найбільші світові компанії, інноваційні стартапи та впливових інвесторів.

У саміті візьмуть участь понад 70 000 відвідувачів, 2000 стартапів та 900 спікерів, серед яких представники найбільших компаній світу: Apple, Google, Amazon, Microsoft тощо.

Мережа супермаркетів Varus почала приймати біткоїни

Українська мережа супермаркетів Varus домовилася про співпрацю з біткоїн-біржею Binance.

Тепер продукти та товари можна придбати в онлайн-магазині мережі за BTC завдяки інтеграції платіжного сервісу Binance Pay. У компанії зазначають, що незабаром можливість оплати товарів біткоїнами з'явиться і в офлайн-магазинах мережі.

«Сильні руки» активно акумулюють BTC

Кількість адрес з балансом 10 BTC і більше зросла на 3,6% за останні сім місяців і досягла максимуму 19 місяців.

Власники значної кількості монет наразі демонструють послідовну політику накопичення, попри ринковий тренд. Зокрема, кількість адрес з балансом у 10 BTC і більше послідовно знижувалась до жовтня 2021 року. Після певної стабілізації вона почала стабільно зростати з лютого 2022 року.

Кількість транзакцій у мережі Біткоїна досягла максимуму трьох місяців

Середня кількість транзакцій у мережі Біткоїна за годину досягла 10 859, що є максимальним значенням за останні три місяці.

Кількість транзакцій у мережі Біткоїна продовжує впевнено зростати, що підтверджує оптимізм інвесторів. З одного боку, реалізація нових проєктів на блокчейні Біткоїна заохочує власників BTC до активного використання блокчейну. Крім того, позитивна динаміка курсу збільшує ймовірність того, що локальне дно вже пройдено.

Хешрейт Біткоїна досяг нового історичного максимуму

Хешрейт біткоїна останніми днями встановив новий рекорд - 282 Eh/s.

Ефективне застосування інноваційного обладнання майнерами дозволило досягти стрімкого зростання хешрейту. Таким чином, було оновлено попередній рекорд червня цього року (266 Eh/s).

В Індії розморозили активи біткоїн-біржі WazirX

Індійська біткоїн-біржа WazirX отримала доступ до своїх банківських рахунків, заблокованих Управлінням правозастосування Мінфіну країни.

У серпні WazirX запідозрили у відмиванні $350 млн. За даними ЗМІ, регулятор заморозив активи біржі на $8,16 млн у рамках цієї справи.

Charles Schwab, Citadel і Fidelity запустять біткоїн-біржу

Американські компанії Charles Schwab, Citadel Securities та Fidelity Digital Assets анонсували запуск біржі цифрових активів EDX Markets.

У її створенні також взяли участь Paradigm, Sequoia Capital та Virtu Financial. Нова біржа покликана «задовольнити прихований попит на торгівлю цифровими активами через довірених посередників», забезпечуючи безпеку та комплаєнс.

Strike тепер підтримує фіатні платежі до В'єтнаму через LN Strike тепер підтримує фіатні платежі до В'єтнаму через LN Це черговий крок компанії у розширенні сервісу транскордонних платежів. Юлiя Савицька 24 березня 2023
Підсумки тижня: головні події у світі Біткоїна Підсумки тижня: головні події у світі Біткоїна Біткоїн назвали активом року, Індекс жадібності та страху зростає, ходлерів більшає, арешт засновника Terraform Labs, зростання складності майнінгу, найбільший біткоїн-кит, звіт Білого дому про біткоїн, оновлення Wasabi Wallet. Євген Комчук 24 березня 2023
Засновнику Terraform Labs висунули звинувачення Засновнику Terraform Labs висунули звинувачення Учора До Квона затримали в аеропорту Подгориці з підробленими документами. Юлiя Савицька 24 березня 2023