«Сильні руки» активно акумулюють BTC

«Сильні руки» активно акумулюють BTC

Кити та акули використовують ведмежий ринок для накопичення біткоїнів.

Кількість адрес із балансом 10 BTC та більше зросла на 3,6% за останні сім місяців та досягла максимуму 19 місяців. Про це свідчать дані аналітичного сервісу Santiment.

Термін «сильні руки» зазвичай використовують для характеристики власників значної кількості біткоїнів, які є ключовими гравцями на ринку. На відміну від інших, вони не піддаються панічним розпродажам під час падіння вартості активу.

Власники значної кількості монет зараз демонструють послідовну політику накопичення попри ринковий тренд. Зокрема кількість адрес із балансом у 10 BTC та більше послідовно знижувалася до жовтня 2021 року. Після певної стабілізації вона почала стабільно зростати з лютого 2022 року.

Динаміка кількості адрес із балансом у 10+ BTC. Джерело: Santiment.
Динаміка кількості адрес із балансом у 10+ BTC. Джерело: Santiment.

Таким чином, кити та акули ефективно прогнозують локальні максимуми курсу BTC. Вони частково розпродають частину активу в періоди буму, щоб продовжити закупівлю біткоїна під час корекції. Дана стратегія дозволяє ефективно максимізувати дохідність та знизити ризики довгострокових збитків.

Корекція, викликана звітом про інфляцію

Остання корекція 13 вересня, що була викликана звітом про Індекс споживчих цін у США, також характеризувалася зростанням активності китів. Зокрема кількість транзакцій за участю адрес із балансом у 100 BTC та більше знаходилась у діапазоні 70-100 на годину. Для порівняння: звичайний рівень активності дорівнює 20-50 таких транзакцій на годину.

Як купити чи продати біткоїни в Україні
Як купити чи продати біткоїни в Україні
Доступні та прості способи купівлі або продажу біткоїнів в Україні за гривні, ви...
Ігор Королишин 12 вересня 2022

Кити відреагували на значну корекцію курсу BTC та збільшили власні резерви. Така їхня поведінка свідчить про те, що локальне дно ведмежого циклу може бути незабаром досягнуто. Щобільше, фундаментальні позиції біткоїна залишаються стабільними, й ринкова капіталізація BTC може відновити зростання після пом’якшення монетарної політики ФРС.

Накопичення ходлерів

Тим часом довгострокові інвестори, які володіють монетами протягом року і більше, накопичили близько 12,6 млн BTC. Таким чином, вони контролюють близько 66% від загальної пропозиції біткоїна. Дана тенденція підтверджує той факт, що все більша частка власників біткоїна стає орієнтованою на довгострокове інвестування.

Strike тепер підтримує фіатні платежі до В'єтнаму через LN Strike тепер підтримує фіатні платежі до В'єтнаму через LN Це черговий крок компанії у розширенні сервісу транскордонних платежів. Юлiя Савицька 24 березня 2023
Підсумки тижня: головні події у світі Біткоїна Підсумки тижня: головні події у світі Біткоїна Біткоїн назвали активом року, Індекс жадібності та страху зростає, ходлерів більшає, арешт засновника Terraform Labs, зростання складності майнінгу, найбільший біткоїн-кит, звіт Білого дому про біткоїн, оновлення Wasabi Wallet. Євген Комчук 24 березня 2023
Засновнику Terraform Labs висунули звинувачення Засновнику Terraform Labs висунули звинувачення Учора До Квона затримали в аеропорту Подгориці з підробленими документами. Юлiя Савицька 24 березня 2023