Ходлери накопичили рекордний обсяг BTC

Ходлери накопичили рекордний обсяг BTC

Довгострокові власники біткоїнів акумулюють активи під час ведмежої фази ринку, накопичивши вже майже 12,6 млн BTC.

Прихильники стратегії Hodl продовжують бути максимально лояльними до біткоїна, збільшивши запаси до рекордних 12,59 млн BTC, що становить 65,77% від загальної пропозиції. Про це свідчить аналітичний звіт Glassnode.

Довгострокові власники BTC (які утримують коїни понад рік) зазвичай планують свою купівлю та продаж біткоїнів орієнтуючись на фази циклу. Використовуючи фундаментальний аналіз та історичну динаміку, вони накопичують BTC під час рецесії на ринку та частково розпродають свої резерви під час буму.

Обсяг BTC, що контролюється ходлерами. Джерело: Glassnode.
Обсяг BTC, що контролюється ходлерами. Джерело: Glassnode.

Статистичні дані підтверджують, що одразу після досягнення локального максимуму курсу BTC у листопаді 2021 року ходлери почали активно збільшувати свої резерви. Тенденція підсилилася в останні місяці, коли ринкова ціна біткоїна стала нижчою за ціну реалізації, яка відповідає вартості останніх транзакцій у мережі біткоїна.

Оптимальний момент для купівлі BTC

Станом на 6 вересня 2022 року, ціна реалізації BTC складає $21 570, у той час, як ринковий курс нижче $20 000. В історії Біткоїна рідко були періоди, коли ринковий курс BTC ставав нижчим за ціну реалізації. Такі проміжки часу зазвичай характеризуються капітуляцією на ринку, але водночас вони оптимальні для купівлі активу.

Як отримати біткоїни
Як отримати біткоїни
Є багато простих способів отримати біткоїни: заробити, купити або навіть зайняти...
Bitcoin Magazine 24 липня 2022

Це вдруге, коли ринковий курс стає нижчим за ціну реалізації, що робить даний ведмежий ринок схожим із ситуацією 2014-2015 років. Натомість під час ведмежого ринку 2018 року такої ситуації не спостерігалося, і капітуляція мала лише одну фазу.

Активність китів

Біткоїн-адреси із балансом у понад 1000 BTC також виявляють високу активність та зацікавленість у транзакціях за даного рівня цін з орієнтацією на довгострокове інвестування. Наприкінці серпня було зафіксовано транзакцію у 5000 BTC з однієї адреси, що не виявляла активності понад 7 років. Проте кити не поспішають заводити активи на біржі, розуміючи ризики та віддаючи перевагу довгостроковому інвестуванню. Схожі тенденції спостерігалися й у попередні місяці з переказами з китових адрес у розмірі від 2800 до 10 000 BTC.

Що таке Hodl

Вперше слово «Hodl» було використане у пості користувача GameKyuubi на форумі BitcoinTalk 18 грудня 2013 року. Таким чином чоловік хотів висловити думку, що попри падіння курсу BTC, він продовжує вірити в успіх активу, а тому «ходлить» і чекає зростання ціни.

Заклик «Hodl» сподобався мільйонам шанувальників Біткоїна та міцно увійшов у лексикон ком’юніті, ставши символом віри у майбутнє цифрового активу.

У Фінляндії обігріватимуть будинки теплом від майнінгу У Фінляндії обігріватимуть будинки теплом від майнінгу Для реалізації ініціативи Hashlabs Mining збирається використовувати пристрої ASIC WhatsMiner M63S. Володимир Гришенко 23 квітня 2024
Grayscale хоче запустити біткоїн-фонд із найнижчою комісією Grayscale хоче запустити біткоїн-фонд із найнижчою комісією Компанія передасть новому фонду 10% активів під управлінням GBTC, які оцінюються у майже $20 млрд. Володимир Гришенко 23 квітня 2024
Оновлено дані по виплатах жертвам Mt. Gox Оновлено дані по виплатах жертвам Mt. Gox Кошти надходять на банківські рахунки користувачів через місяць після оновлення таблиці. Володимир Гришенко 23 квітня 2024