Гаманці «сплячих» біткоїн-китів активізувалися

Гаманці «сплячих» біткоїн-китів активізувалися

Біткоїн-адреса, що не проявляла активності протягом 7-10 років, переказала на інший гаманець 5000 BTC.

Після того, як ціна біткоїна опустилася нижче $20 000, була зафіксована транзакція з біткоїн-гаманця, який не проявляв активності останні 7-10 років. Про це свідчать дані компанії CrуptoQuant.

Зокрема, 28 серпня активізувалася «спляча» адреса, з якої перемістили 5000 BTC.

Транзакція

У компанії зазначають, що такі транзакції не є унікальними і в поточному році вже траплялися.

Зокрема, 29 березня «сплячий» гаманець переказав понад 10 328 BTC при курсі біткоїна у $47 700. 13 травня було зафіксовано переказ із ще однієї «сплячої» адреси у розмірі 2800 BTC. Також 20 липня проведена аналогічна транзакція 1105 BTC при курсі $23 000.

«Слід зазначити, що таке відбувається, коли ціна відносно низька у поточному діапазоні. Таким чином, нинішня ситуація схожа на сплеск у травні. Відмінність лише в тому, що ця транзакція не була відправлена на біржу», - зазначають у компанії.

У CrуptoQuant не знають, як це вплине на ринок. Але впевнені, що це не свідчить про початок бичачого ринку.

Що таке біткоїн-кити

Цей термін прийшов з азартних ігор і означає трейдера чи інвестора з великим капіталом. Завдяки значному обсягу коштів, він здатний маніпулювати ціною активу.

Існують різні думки щодо того, скільки біткоїнів потрібно мати, щоб вважатися «китом». На сьогодні 2155 адрес мають понад 1000 BTC і тільки 88 адрес – понад 10 000 BTC.

Біржа Gemini залишає Нідерланди Біржа Gemini залишає Нідерланди Торгова платформа не змогла виконати вимоги місцевих регуляторів. Володимир Гришенко 02 жовтня 2023
Автомобілі Honda тепер можна купити за BTC Автомобілі Honda тепер можна купити за BTC Послуга поки що доступна лише жителям США, але згодом перелік країн планують розширити. Володимир Гришенко 02 жовтня 2023
Заарештовано співзасновника фонду Three Arrows Capital Заарештовано співзасновника фонду Three Arrows Capital Су Чжу затримали в аеропорту Сінгапуру під час спроби виїхати з країни. Володимир Гришенко 02 жовтня 2023