Як отримати біткоїни

Як отримати біткоїни

Є багато простих способів отримати біткоїни: заробити, купити або навіть зайнятися майнінгом вдома. Один із найшвидших способів купити біткоїни напряму — через портал «Купити біткоїн» на Bitcoin Magazine. Втім існують й інші варіанти отримання біткоїнів.

1. Купити біткоїн на біржі. Будь то зручний мобільний додаток для новачків, такий як Cash App, або однорангові біржі, що не вимагають надання інформації про покупця, такі як Bisq, один із найшвидших способів отримати біткоїн — це просто купити його на біржі, яка дозволяє банківські перекази. Крім того, інтернет-магазини, такі як Bittylicious, BitPanda та LiteBit, пропонують європейцям способи покупки біткоїнів в інтернеті за допомогою їхніх кредитних та дебетових карток.

Коли дві особи обмінюються грошима та товарами особисто, вони роблять це децентралізовано. Але онлайн-транзакції, як і раніше, залежать від довіреної третьої сторони, тому що ми не знайшли іншого способу забезпечити чесність. Біткоїн сприяє чесності завдяки своєму прозорому та перевіреному дизайну.

2. Купити біткоїн за допомогою подарункових карток або за готівку. Такі компанії, як CardCoins, дозволяють користувачам обмінювати передплачені подарункові картки на біткоїни. Крім того, ви можете знайти найближчий біткоїн-банкомат і використати готівку, щоб купити біткоїни. Для обох цих варіантів вам потрібно налаштувати біткоїн-гаманець, тому обов'язково ознайомтеся з нашими гайдами по біткоїн-гаманцям для початківців. По всій Європі також є багато магазинів, які дозволяють клієнтам купувати біткоїн-ваучери за готівку. Наприклад, в Австрії є тисячі магазинів, де ви можете придбати біткоїн-ваучер під назвою Bitcoinbon. По всій Франції є багато тютюнових магазинів, які продають біткоін-ваучери. У Великій Британії все більше продавців використовують платформу BitcoinPoint, щоб пропонувати клієнтам купівлю та продаж біткоїнів.

Найпоширеніший спосіб придбання біткоїнів — це купити їх через біржу, біткоїн-банкомат, інвестиційну платформу або особисто (через однорангову мережу). Ці методи істотно різняться, і ви повинні враховувати 1) яку особисту інформацію ви розкриватимете і 2) чи є у вас можливість вивести кошти.

3. Заробити біткоїни. Мобільні програми, такі як Carrot, Fold та Lolli, надають користувачам кешбек у вигляді біткоїнів за покупки в їхніх улюблених магазинах, таких як Target та Sephora. Є також багато сайтів з вакансіями для фрілансерів, де платять у біткоїнах. (Пам'ятайте, що вам потрібно перевести в готівку ці крихітні суми біткоїнів, щоб зберігати їх у власному гаманці. Ознайомтеся з нашими гайдами по гаманцях, щоб дізнатися, який з них найкраще підходить для вас.) Якщо у вас вже є власний бізнес, ви можете легко додати спосіб оплати біткоїнами у ваш магазин. Це можна зробити, надавши людям можливість платити біткоїнами за допомогою таких сервісів, як BTCPay Server або BitPay. Ви також можете просто додати адресу свого біткоїн-гаманця до будь-якого рахунку-фактури.

Що таке біткоїн-ключі?

Аналогія з зернами

Закритий ключ подібний до зерен

Якщо ви поділитеся з іншими,

Вони принесуть плоди,

Але якщо ви збережете їх і посадите,

То пожнете нагороди

Відкритий ключ подібний до дерева, яке виростає з вашого насіння,

Його можуть побачити всі, але воно все одно твоє

Без насіння не було б дерева

І воно не принесло б плодів

Адреса гаманця або WIF – це плід

Який проростає з вашого насіння (а потім дерева)

І ви можете поділитися ним з іншими

Поки ви тримаєте свій закритий ключ у безпеці, ви можете заробляти біткоїни, пропонуючи фріланс-клієнтам відправляти монети прямо на ваш гаманець.

4. Майнити біткоїни вдома. Якщо ви розумієтеся на технологіях, є багато способів використовувати власне обладнання для майнінгу біткоїнів і карбувати свіжі біткоїни. Для майнінгу потрібно спеціальне обладнання, яке виконує дуже швидкі обчислення. Хешрейт або загальна потужність всіх майнерів біткоїнів по всьому світу настільки значна, що звичайні комп'ютери не можуть виконувати розрахунки майнінгу досить швидко, щоб отримати значні результати. Тому, щоб отримати біткоїн таким чином, вам необхідно придбати обладнання, яке називається спеціалізованою інтегральною схемою (ASIC). І навіть використання власного ASIC навряд чи принесе біткоїн-винагороди, тому вам доведеться приєднатися до пулу для майнінгу біткоїнів. Для отримання додаткової інформації про цей процес ознайомтеся з нашим гайдом про біткоін-майнінг.

Тепер, коли ми розглянули найпопулярніші способи отримання біткоїнів, ось кілька порад, як отримати якомога більше біткоїнів за найкращою ціною.

Поради із заробітку біткоїнів

Заробіток біткоїнів як бізнес пов'язаний з деякими факторами, наприклад, чи приймає бізнес мікроплатежі Lightning Network або невеликі суми біткоїнів.

Біткоїн-банкомати

В обмін на зручність використання біткоїн-банкомату, який працює як будь-який інший банківський кіоск, комісія за транзакцію, що стягується біткоїн-банкоматом, часто вища, ніж на біржах — до 7%, за даними Бюро фінансового захисту споживачів. Більшість цих банкоматів, що приймають біткоїни, тепер вимагають перевірку особи клієнта, тому користувачі повинні бути готові відсканувати свої документи через банкомат. Традиційні локації для таких пристроїв – це роздрібні магазини, бари, ресторани, торгові центри та аеропорти.

Біткоїн-біржі

Біржі на сьогодні є найбільш поширеним способом отримання біткоїнів і зазвичай вимагають використання дебетової картки або банківського рахунку для переказу коштів. Kraken та Bitstamp — одні з найпопулярніших бірж.

Біржі — це платформи, які дозволяють користувачам купувати криптовалюти для іншого засобу обміну, як правило, у фіатній валюті. Біржі роблять це через книгу замовлень або реєстр, який відповідає інструкціям щодо купівлі чи продажу. Ці інструкції називаються заявками (bids) і ціною пропозиції (asks) відповідно. Тим часом трейдери або позабіржові платформи (OTC) виступають як посередники для покупців і продавців для здійснення біткоїн-транзакцій нестандартних розмірів поза операціями книги замовлень біржі. Не всі біржі використовують позабіржові платформи, але деякі позабіржові мережі діють як брокери.

Існує також безліч децентралізованих (або однорангових) бірж, таких як Bisq, Paxful, LocalBitcoins та Hodl Hodl, кожна з яких пропонує користувачам більше варіантів конфіденційності.

Відвідуючи різні біржі, завжди пам'ятайте, що кожен біткоїн, який ви залишаєте на платформі, технічно не належить вам, поки ви не виведете його в гаманець, який ви контролюєте. Якщо біржа буде зламана, ваш біткоїн потенційно буде втрачено. Ви також повинні надати особисту інформацію та документи як доказ. Таким чином, найкраще отримати свої кошти за допомогою банківського переказу на біржу, купити біткоїни, а потім вивести їх на безпечний гаманець та тримати свій закритий ключ під контролем.

З огляду на всі обставини, мабуть, варто зберігати біткоїни у власному гаманці на покоління вперед.

Чи справді цілий біткоїн «дуже дорогий»?

Біткоїн наразі ділиться на дев'ять знаків після коми, і його можна розділити на ще дрібніші частинки за допомогою технологій другого рівня. Одним з найбільших атрибутів біткоїна як цифрової валюти є здатність відправляти його невеликими частинами, які називаються «сатоші».

В результаті біткоїн можна купувати, продавати або обмінювати з кроком, набагато меншим, ніж весь біткоїн. Ви можете купити частину біткоїна. Наприклад, якщо один біткоїн коштує 10 000 доларів, то менша кількість біткоїнів, наприклад, 0,01 BTC, коштуватиме лише 100 доларів. Ніколи ще отримати біткоїни не було так швидко і просто, як сьогодні. То ж не зволікайте, дізнайтеся як почати користуватися біткоїнами й насолоджуйтесь накопиченням статків!

Сім порад для подорожей з Біткоїн-ключами Сім порад для подорожей з Біткоїн-ключами У міру того, як Біткоїн стає все більш інтегрованим у повсякденне життя, ознайомтеся з деякими простими порадами, які допоможуть зберегти ваш біткоїн під час подорожей. Unchained Capital 18 травня 2024
Топ-10 порад щодо мультипідпису для новачків Топ-10 порад щодо мультипідпису для новачків Як використовувати мультипідпис, щоб усунути окремі точки відмови та підвищити безпеку ваших біткоїн-активів. Unchained Capital 05 травня 2024
Гайд із самостійного зберігання біткоїна для майнерів Гайд із самостійного зберігання біткоїна для майнерів Отримавши важко зароблену винагороду за видобуток біткоїна, майнери повинні вирішити, як зберігати свої прибутки. Це докладний посібник із самостійного зберігання для тих, хто забезпечує роботу мережі Біткоїна. Unchained Capital 28 квітня 2024