Bitcoin Magazine Ukraine їде на Web Summit

Bitcoin Magazine Ukraine їде на Web Summit

На найбільшій ІТ-конференції у світі буде представлено українське видання про Біткоїн.

Команда Bitcoin Magazine Ukraine увійшла до складу делегації, що представлятиме Україну на Web Summit в Лісабоні (Португалія), щорічній технологічній конференції, що збирає найбільші світові компанії, інноваційні стартапи та впливових інвесторів.

У саміті візьмуть участь понад 70 000 відвідувачів, 2000 стартапів та 900 спікерів, серед яких представники найбільших компаній світу: Apple, Google, Amazon, Microsoft тощо.

Дорога

Україна долучиться до конференції вдруге та презентує світовому ІТ-ком’юніті потужну техекосистему. Цього року у Web Summit, окрім Bitcoin Magazine Ukraine, візьме участь найбільша делегація українських стартапів, які було відібрано Українським фондом стартапів.

Хто створив Біткоїн?
Хто створив Біткоїн?
Біткоїн було створено Сатоші Накамото (швидше за все це псевдонім), якого й досі...
Bitcoin Magazine 24 липня 2022

Участь у заході такого масштабу як Web Summit – це не лише можливість для бізнесу знайти нових клієнтів, партнерів, інвесторів та талантів, а й чудова нагода для України ще раз привернути до себе увагу міжнародної спільноти.

Вікторія Зайченко – генеральна директорка Bitcoin Magazine Ukraine
Вікторія Зайченко – генеральна директорка Bitcoin Magazine Ukraine

Конференція триватиме з 1 по 4 листопада 2022 року. І саме на ній визначатиметься вектор розвитку глобальної технологічної індустрії.

Тогорічний досвід

2021 року українська ІТ-індустрія вперше була представлена окремим павільйоном в офіційній програмі саміту.

За три дні стенд відвідало понад 15 000 людей, серед яких були сотні журналістів, інвесторів та потенційних партнерів. На майстер-клас, окрему спеціальну подію, у зал на 100 місць прийшло втричі більше людей. Український павільйон отримав понад 20 публікацій у медіа та сотні згадок у соцмережах.

Торгівля BTC у Чилі стала доступнішою Торгівля BTC у Чилі стала доступнішою Мешканці країни тепер можуть займатися трейдингом на платформі MercadoLibre. Юлiя Савицька 30 березня 2023
Акції майнерів не встигають за динамікою біткоїна Акції майнерів не встигають за динамікою біткоїна Бум у сегменті майнінгу змінюється на стале зростання. Дмитро Харьков 30 березня 2023
Гонконг хоче спростити роботу Біткоїн-компаній Гонконг хоче спростити роботу Біткоїн-компаній Регіон хоче полегшити надання банківських операцій для компаній, які працюють з біткоїном та криптовалютами. Юлiя Савицька 29 березня 2023