Bitcoin Magazine Ukraine їде на Web Summit

Bitcoin Magazine Ukraine їде на Web Summit

На найбільшій ІТ-конференції у світі буде представлено українське видання про Біткоїн.

Команда Bitcoin Magazine Ukraine увійшла до складу делегації, що представлятиме Україну на Web Summit в Лісабоні (Португалія), щорічній технологічній конференції, що збирає найбільші світові компанії, інноваційні стартапи та впливових інвесторів.

У саміті візьмуть участь понад 70 000 відвідувачів, 2000 стартапів та 900 спікерів, серед яких представники найбільших компаній світу: Apple, Google, Amazon, Microsoft тощо.

Дорога

Україна долучиться до конференції вдруге та презентує світовому ІТ-ком’юніті потужну техекосистему. Цього року у Web Summit, окрім Bitcoin Magazine Ukraine, візьме участь найбільша делегація українських стартапів, які було відібрано Українським фондом стартапів.

Хто створив Біткоїн?
Хто створив Біткоїн?
Біткоїн було створено Сатоші Накамото (швидше за все це псевдонім), якого й досі...
Bitcoin Magazine 24 липня 2022

Участь у заході такого масштабу як Web Summit – це не лише можливість для бізнесу знайти нових клієнтів, партнерів, інвесторів та талантів, а й чудова нагода для України ще раз привернути до себе увагу міжнародної спільноти.

Вікторія Зайченко – генеральна директорка Bitcoin Magazine Ukraine
Вікторія Зайченко – генеральна директорка Bitcoin Magazine Ukraine

Конференція триватиме з 1 по 4 листопада 2022 року. І саме на ній визначатиметься вектор розвитку глобальної технологічної індустрії.

Тогорічний досвід

2021 року українська ІТ-індустрія вперше була представлена окремим павільйоном в офіційній програмі саміту.

За три дні стенд відвідало понад 15 000 людей, серед яких були сотні журналістів, інвесторів та потенційних партнерів. На майстер-клас, окрему спеціальну подію, у зал на 100 місць прийшло втричі більше людей. Український павільйон отримав понад 20 публікацій у медіа та сотні згадок у соцмережах.

Підсумки тижня: головні події у світі Біткоїна Підсумки тижня: головні події у світі Біткоїна MicroStrategy продовжує поповнювати біткоїн-резерви, у бірж знизилися запаси біткоїнів, почали рухатися біткоїни влади Німеччини, Bitmain представив новий майнер, в Австралії запускають черговий біткоїн-фонд, Deutsche Telekom буде видобувати BTC, брати Вінклвосси підтримали кампанію Дональда Трампа. Володимир Гришенко 21 червня 2024
Японська біржа BitFlyer купує підрозділ FTX Японська біржа BitFlyer купує підрозділ FTX Нова компанія буде зберігати активи інституціоналів після запуску біткоїн-ETF у Японії. Володимир Гришенко 21 червня 2024
Ранній інвестор Uber та Twitter підтримав Біткоїн Ранній інвестор Uber та Twitter підтримав Біткоїн Навал Равікант назвав головний цифровий актив справжнім засобом заощадження. Володимир Гришенко 21 червня 2024