Хешрейт біткоїна досяг нового історичного максимуму

Хешрейт біткоїна досяг нового історичного максимуму

Складність видобутку біткоїна зростає, що може свідчити про послаблення ведмежого тиску на ринку.

Станом на сьогодні хешрейт біткоїна встановив новий рекорд – 282 Eh/s. Про це свідчать дані аналітичної компанії Glassnode.

Зростання ринкової вартості BTC останніми днями, а також ефективне застосування інноваційного обладнання майнерами дозволило досягти стрімкого зростання хешрейту. Таким чином був оновлений попередній рекорд червня цього року (266 Eh/s).

Динаміка хешрейту біткоїна (Eh/s). Джерело: Glassnode.
Динаміка хешрейту біткоїна (Eh/s). Джерело: Glassnode.

В цілому, хешрейт біткоїна демонструє стабільне зростання протягом останніх років. Єдиним винятком стала значна корекція після спроб влади Китаю заборонити майнінг у травні-червні 2021 року. Позитивним аспектом також є той факт, що хешрейт продовжує зростати попри ведмежий ринок. Більшість майнерів вдало підлаштувалися до нових викликів та використовують енергоефективні «асіки».

Підтвердження транзакцій

Швидкість підтвердження транзакцій залишається задовільною. Зокрема наразі необхідно 7,7 хвилин для підтвердження операцій з BTC у мережі. Даний показник є одним з мінімальних за останній місяць, що свідчить про те, що чинні потужності вузлів (нод) та майнерів є достатніми для задоволення потреб користувачів блокчейну.

Що таке майнінг біткоїнів?
Що таке майнінг біткоїнів?
Найпопулярніші питання, що виникають у людей стосовно Біткоїна, пов’язані з похо...
Bitcoin Magazine 24 липня 2022

Дана тенденція свідчить про все більшу децентралізацію та ефективність мережі для власників монет. Навіть на базовому рівні блокчейн Біткоїна забезпечує досить велику швидкість та максимальний захист транзакцій. Для тих, кому цього недостатньо можна використовувати рішення другого рівня Lightning Network.

Доходи майнерів

Динаміка хешрейту зазвичай корелює з доходами від майнінгу. Так, загальний дохід, який отримали майнери біткоїна в серпні ($657 млн), на 10% перевищив аналогічні показники липня.

Попри значну конкуренцію, майнінг біткоїна залишається прибутковим видом діяльності. Станом на 11 вересня, майнери отримують дохід, що перевищує $25 млн на день.

Торгівля BTC у Чилі стала доступнішою Торгівля BTC у Чилі стала доступнішою Мешканці країни тепер можуть займатися трейдингом на платформі MercadoLibre. Юлiя Савицька 30 березня 2023
Акції майнерів не встигають за динамікою біткоїна Акції майнерів не встигають за динамікою біткоїна Бум у сегменті майнінгу змінюється на стале зростання. Дмитро Харьков 30 березня 2023
Гонконг хоче спростити роботу Біткоїн-компаній Гонконг хоче спростити роботу Біткоїн-компаній Регіон хоче полегшити надання банківських операцій для компаній, які працюють з біткоїном та криптовалютами. Юлiя Савицька 29 березня 2023