Дохід біткоїн-майнерів за місяць зріс на 10%

Дохід біткоїн-майнерів за місяць зріс на 10%

Зростання хешрейту дозволяє отримувати значний дохід навіть під час ведмежого ринку.

Загальний дохід майнерів біткоїна в серпні 2022 року на 10% перевищив показники липня і досяг $657 млн. Про це свідчать дані дослідження The Block Research.

Динаміка доходів майнерів біткоїна за останній рік. Джерело: The Block.
Динаміка доходів майнерів біткоїна за останній рік. Джерело: The Block.

Згідно з ними, фіксується значна кореляція доходів майнерів із динамікою ринкової вартості біткоїна. Температурні чинники (падіння рекордної температури в США та інших регіонах світу) також сприяли нарощуванню активності та енергоефективності лідерів у сфері майнінгу.

Зростання хешрейту

Іншим вагомим фактором, що безпосередньо вплинув на позиції майнерів, стала позитивна динаміка хешрейту. Показник складності видобутку біткоїнів зріс на понад 9% після останнього перерахунку, що відбувається кожні два тижні. Це є найвищим приростом із січня цього року. На цей час загальний рівень хешрейту досяг другого максимального значення у своїй історії.

Чи прибутковий майнінг біткоїнів?
Чи прибутковий майнінг біткоїнів?
Майнінг біткоїнів — це головний процес усієї мережі, що перевіряє транзакції, за...
Bitcoin Magazine 24 липня 2022

Винагорода за видобуток блоків продовжує бути головним елементом доходу майнерів: вона досягла $647,7 млн. Комісії за транзакції принесли майнерам лише 1,4% від загального доходу – $9,24 млн.

Обладнання та енергоспоживання

Консолідація курсу BTC близько $20 000 створює умови для отримання стабільних прибутків за умов використання новітнього обладнання та оптимізації електроспоживання майнінговими компаніями та пулами.

За останніми даними електроспоживання в мережі біткоїна знизилось до 10,5 ГВт, що означає на 30% більш ефективне використання енергії. Поставки більш енергоефективного обладнання Bitmain S19 XP також зростають, що свідчить про активні інвестиції компаній в «асіки» із метою оптимізації витрат.

Підсумки тижня: головні події у світі Біткоїна Підсумки тижня: головні події у світі Біткоїна Німеччина розпродала всі свої біткоїни, а Metaplanet докупила ще, рішення з нульовим розголошенням адаптували до блокчейну Біткоїна, Крейг Райт визнав, що він не Сатоші Накамото, кити збільшують BTC-запаси. Володимир Гришенко 19 липня 2024
Курс біткоїна за тиждень: стале відновлення Курс біткоїна за тиждень: стале відновлення Головний цифровий актив демонструє позитивний тренд, попри розподіл монет клієнтам біржі Mt. Gox. Дмитро Харьков 19 липня 2024
Брати Вінклвосси задонатили BTC кандидату в сенатори Брати Вінклвосси задонатили BTC кандидату в сенатори Близнюки пожертвували $1 млн у біткоїнах на кампанію Джона Дітона, який має намір стати сенатором США від штату Массачусетс. Володимир Гришенко 19 липня 2024