Дохід біткоїн-майнерів за місяць зріс на 10%

Дохід біткоїн-майнерів за місяць зріс на 10%

Зростання хешрейту дозволяє отримувати значний дохід навіть під час ведмежого ринку.

Загальний дохід майнерів біткоїна в серпні 2022 року на 10% перевищив показники липня і досяг $657 млн. Про це свідчать дані дослідження The Block Research.

Динаміка доходів майнерів біткоїна за останній рік. Джерело: The Block.
Динаміка доходів майнерів біткоїна за останній рік. Джерело: The Block.

Згідно з ними, фіксується значна кореляція доходів майнерів із динамікою ринкової вартості біткоїна. Температурні чинники (падіння рекордної температури в США та інших регіонах світу) також сприяли нарощуванню активності та енергоефективності лідерів у сфері майнінгу.

Зростання хешрейту

Іншим вагомим фактором, що безпосередньо вплинув на позиції майнерів, стала позитивна динаміка хешрейту. Показник складності видобутку біткоїнів зріс на понад 9% після останнього перерахунку, що відбувається кожні два тижні. Це є найвищим приростом із січня цього року. На цей час загальний рівень хешрейту досяг другого максимального значення у своїй історії.

Чи прибутковий майнінг біткоїнів?
Чи прибутковий майнінг біткоїнів?
Майнінг біткоїнів — це головний процес усієї мережі, що перевіряє транзакції, за...
Bitcoin Magazine 24 липня 2022

Винагорода за видобуток блоків продовжує бути головним елементом доходу майнерів: вона досягла $647,7 млн. Комісії за транзакції принесли майнерам лише 1,4% від загального доходу – $9,24 млн.

Обладнання та енергоспоживання

Консолідація курсу BTC близько $20 000 створює умови для отримання стабільних прибутків за умов використання новітнього обладнання та оптимізації електроспоживання майнінговими компаніями та пулами.

За останніми даними електроспоживання в мережі біткоїна знизилось до 10,5 ГВт, що означає на 30% більш ефективне використання енергії. Поставки більш енергоефективного обладнання Bitmain S19 XP також зростають, що свідчить про активні інвестиції компаній в «асіки» із метою оптимізації витрат.

Понад 1200 німецьких банків зможуть торгувати BTC Понад 1200 німецьких банків зможуть торгувати BTC Торгівлю біткоїнами забезпечить платформа wpNex від Dwpbank. Юлiя Савицька 27 березня 2023
NASDAQ почне зберігати біткоїни NASDAQ почне зберігати біткоїни Біржовий гігант прагне працювати за моделлю компанії Fidelity. Юлiя Савицька 27 березня 2023
Інвестори переводять кошти з банків у BTC Інвестори переводять кошти з банків у BTC Банківська криза прискорила зростання вартості головного цифрового активу. Дмитро Харьков 27 березня 2023