Дохід біткоїн-майнерів за місяць зріс на 10%

Дохід біткоїн-майнерів за місяць зріс на 10%

Зростання хешрейту дозволяє отримувати значний дохід навіть під час ведмежого ринку.

Загальний дохід майнерів біткоїна в серпні 2022 року на 10% перевищив показники липня і досяг $657 млн. Про це свідчать дані дослідження The Block Research.

Динаміка доходів майнерів біткоїна за останній рік. Джерело: The Block.
Динаміка доходів майнерів біткоїна за останній рік. Джерело: The Block.

Згідно з ними, фіксується значна кореляція доходів майнерів із динамікою ринкової вартості біткоїна. Температурні чинники (падіння рекордної температури в США та інших регіонах світу) також сприяли нарощуванню активності та енергоефективності лідерів у сфері майнінгу.

Зростання хешрейту

Іншим вагомим фактором, що безпосередньо вплинув на позиції майнерів, стала позитивна динаміка хешрейту. Показник складності видобутку біткоїнів зріс на понад 9% після останнього перерахунку, що відбувається кожні два тижні. Це є найвищим приростом із січня цього року. На цей час загальний рівень хешрейту досяг другого максимального значення у своїй історії.

Чи прибутковий майнінг біткоїнів?
Чи прибутковий майнінг біткоїнів?
Майнінг біткоїнів — це головний процес усієї мережі, що перевіряє транзакції, за...
Bitcoin Magazine 24 липня 2022

Винагорода за видобуток блоків продовжує бути головним елементом доходу майнерів: вона досягла $647,7 млн. Комісії за транзакції принесли майнерам лише 1,4% від загального доходу – $9,24 млн.

Обладнання та енергоспоживання

Консолідація курсу BTC близько $20 000 створює умови для отримання стабільних прибутків за умов використання новітнього обладнання та оптимізації електроспоживання майнінговими компаніями та пулами.

За останніми даними електроспоживання в мережі біткоїна знизилось до 10,5 ГВт, що означає на 30% більш ефективне використання енергії. Поставки більш енергоефективного обладнання Bitmain S19 XP також зростають, що свідчить про активні інвестиції компаній в «асіки» із метою оптимізації витрат.

Ексглава Paxful очолив новий P2P-проєкт Ексглава Paxful очолив новий P2P-проєкт Мета Noones – підключити Глобальний Південь до світових фінансових систем за допомогою технології пірингових переказів. Володимир Гришенко 05 грудня 2023
Клієнти найбільшого банку Бразилії зможуть торгувати BTC Клієнти найбільшого банку Бразилії зможуть торгувати BTC Фінустанова має намір розвивати біткоїн-послуги, попри посилення регулювання в країні. Володимир Гришенко 05 грудня 2023
Riot Platforms придбає у MicroBT партію «асіків» за $290 млн Riot Platforms придбає у MicroBT партію «асіків» за $290 млн Усі роботи з розгортання та налаштування обладнання завершаться у 2025 році. Продуктивність обладнання компанії має перевищити 38 EH/s. Володимир Гришенко 05 грудня 2023