Енергоспоживання Біткоїна за рік скоротилося на третину

Енергоспоживання Біткоїна за рік скоротилося на третину

Якщо рік тому майнінг Біткоїна використовував 15,8 ГВт електроенергії, то зараз лише 10,45 ГВт.

Енергоспоживання мережі Біткоїна на сьогодні складає 10,45 ГВт. Про це свідчать дані Кембридзького індексу споживання електроенергії Біткоїном.

Енергоспоживання

Поточний рівень на 21% менший, ніж показники на початку року – 13,28 ГВт, і на третину менше, ніж у травні 2021 року, коли було встановлено рекорд енергоспоживання – 15,8 ГВт.

Чому Біткоїн стає «зеленим»

Скорочення енергоспоживання пов'язане насамперед із торішньою забороною майнінгу в Китаї. Це стало поштовхом для індустрії перейти на відновлювані джерела енергії.

Падіння попиту на електроенергію також пов'язане з ведмежою фазою на ринку та зниженням рентабельності видобутку біткоїнів. Але багато учасників ринку впевнені, що перехід індустрії на «зелену» енергію все-таки грає панівну роль.

Згідно з дослідженням організації Bitcoin Mining Council, близько 60% електроенергії, що використовується для роботи майнінг-ферм, вони отримують з відновлюваних джерел.

«Наразі зі стійких джерел надходить 59,5% електроенергії для світової індустрії майнінгу біткоїнів, що на 6% більше, ніж у другому кварталі 2021 року, що робить цю галузь однією з найстійкіших у світі», – йдеться у звіті.

У березні 2022 року уряд США вперше оголосив про плани впровадити політику з видобутку біткоїнів для розв’язання проблеми зміни клімату.

Bitcoin Magazine раніше вже звертав увагу на те, що за правильних обставин майнінг може спричинити мінімальний викид вуглецю. Крім того, його викиди можуть бути перероблені для інших екологічних проєктів.

Торгівля BTC у Чилі стала доступнішою Торгівля BTC у Чилі стала доступнішою Мешканці країни тепер можуть займатися трейдингом на платформі MercadoLibre. Юлiя Савицька 30 березня 2023
Акції майнерів не встигають за динамікою біткоїна Акції майнерів не встигають за динамікою біткоїна Бум у сегменті майнінгу змінюється на стале зростання. Дмитро Харьков 30 березня 2023
Гонконг хоче спростити роботу Біткоїн-компаній Гонконг хоче спростити роботу Біткоїн-компаній Регіон хоче полегшити надання банківських операцій для компаній, які працюють з біткоїном та криптовалютами. Юлiя Савицька 29 березня 2023