Енергоспоживання Біткоїна за рік скоротилося на третину

Енергоспоживання Біткоїна за рік скоротилося на третину

Якщо рік тому майнінг Біткоїна використовував 15,8 ГВт електроенергії, то зараз лише 10,45 ГВт.

Енергоспоживання мережі Біткоїна на сьогодні складає 10,45 ГВт. Про це свідчать дані Кембридзького індексу споживання електроенергії Біткоїном.

Енергоспоживання

Поточний рівень на 21% менший, ніж показники на початку року – 13,28 ГВт, і на третину менше, ніж у травні 2021 року, коли було встановлено рекорд енергоспоживання – 15,8 ГВт.

Чому Біткоїн стає «зеленим»

Скорочення енергоспоживання пов'язане насамперед із торішньою забороною майнінгу в Китаї. Це стало поштовхом для індустрії перейти на відновлювані джерела енергії.

Падіння попиту на електроенергію також пов'язане з ведмежою фазою на ринку та зниженням рентабельності видобутку біткоїнів. Але багато учасників ринку впевнені, що перехід індустрії на «зелену» енергію все-таки грає панівну роль.

Згідно з дослідженням організації Bitcoin Mining Council, близько 60% електроенергії, що використовується для роботи майнінг-ферм, вони отримують з відновлюваних джерел.

«Наразі зі стійких джерел надходить 59,5% електроенергії для світової індустрії майнінгу біткоїнів, що на 6% більше, ніж у другому кварталі 2021 року, що робить цю галузь однією з найстійкіших у світі», – йдеться у звіті.

У березні 2022 року уряд США вперше оголосив про плани впровадити політику з видобутку біткоїнів для розв’язання проблеми зміни клімату.

Bitcoin Magazine раніше вже звертав увагу на те, що за правильних обставин майнінг може спричинити мінімальний викид вуглецю. Крім того, його викиди можуть бути перероблені для інших екологічних проєктів.

Підсумки тижня: головні події у світі Біткоїна Підсумки тижня: головні події у світі Біткоїна Трамп приїде на Bitcoin 2024, від біткоїн-резервів Німеччини залишилось небагато, трейдери у збитках через падіння курсу BTC, Metaplanet купила ще 43 біткоїна, індекс жадібності й страху на півторарічному мінімумі, серед країн з прийняття BTC лідирує Аргентина. Володимир Гришенко 12 липня 2024
Акції Iris Energy падають після того, як її порівняли з Toyota Prius Акції Iris Energy падають після того, як її порівняли з Toyota Prius Експерти Culper Research вважають, що акції майнера «дико переоцінені» і мали б коштувати на 52%-79% менше. Володимир Гришенко 12 липня 2024
Курс біткоїна за тиждень: помірний оптимізм Курс біткоїна за тиждень: помірний оптимізм Головний цифровий актив продовжує стало відновлюватися, попри продажі монет урядом Німеччини. Дмитро Харьков 12 липня 2024