Компанія Джека Дорсі щомісяця купуватиме біткоїни

Компанія Джека Дорсі щомісяця купуватиме біткоїни

Block, Inc. планує регулярно вкладати у закупівлю BTC 10% свого валового прибутку.

Фінтех-компанія Block, Inc. щомісяця вкладатиме 10% свого валового прибутку у купівлю біткоїнів. Про це заявив засновник фірми Джек Дорсі, повідомляє Cointelegraph.

«Надалі щомісяця ми будемо інвестувати 10% нашого валового прибутку у купівлю біткоїнів. Ми були однією з перших публічних компаній, яка додала біткоїн на свій баланс», - написав Дорсі в листі акціонерам.

Він також нагадав, що протягом четвертого кварталу 2020 року та першого кварталу 2021 року Block придбав BTC на суму $220 млн.

«Наші інвестиції в біткоїн виходять за рамки технологій; це інвестиції в майбутнє, де економічні можливості є нормою», - зауважив Дорсі.

Згідно з останнім звітом про прибутки, станом на 31 березня компанія володіла 8038 BTC на суму за теперішнім курсом $478 млн.

Фінансова звітність

Джек Дорсі також надав акціонерам фінансову звітність за перший квартал 2024 року, у якій зазначив, що валовий прибуток Block зріс майже на 60% у порівнянні з аналогічним періодом минулого року до $80,1 млн завдяки продажам через свій сервіс Cash App.

Виторг компанії від продажу біткоїнів зріс на 26% у порівнянні з минулим роком до $2,73 млрд у першому кварталі, що, за словами представників фірми, стало можливим завдяки зростанню ринкової ціни біткоїна протягом кварталу.

Дорсі також додав, що «менш як 3% ресурсів компанії присвячено проєктам, пов'язаним з Біткоїном».

Що таке засіб заощадження? Детальний гайд
Що таке засіб заощадження? Детальний гайд
Дізнайтеся про ключові аспекти засобу заощадження та важливу роль, яку він відіг...
Bitcoin Magazine 03 травня 2023

Розробки компанії

Нещодавно Block відзвітувала про розробку 3-нанометрового (нм) чипа для майнінгу біткоїнів. Зараз той перебуває на завершальній стадії виробництва.

Окрім чипа, Block також оголосив про розробку повної «системи майнінгу біткоїнів», спрямованої на розв'язання проблем, з якими стикаються майнінг-оператори, і підтримку децентралізації майнінгу.

Біржу Bybit підозрюють у неплатоспроможності Біржу Bybit підозрюють у неплатоспроможності Керівництво торговельного майданчика відкидає звинувачення й прагне довести, що всі кошти знаходяться на місці. Володимир Гришенко 23 травня 2024
Сема Бенкмана-Фріда переводять до нової в’язниці Сема Бенкмана-Фріда переводять до нової в’язниці Де знаходиться нове місце ув’язнення – не розголошується, але, за попередніми даними, десь у Каліфорнії. Володимир Гришенко 23 травня 2024
Акції Metaplanet за тиждень виросли на 158% Акції Metaplanet за тиждень виросли на 158% Швидкому зростанню капіталізації компанії сприяє вдало обрана інвестиційна модель Біткоїн-стратегії. Володимир Гришенко 23 травня 2024