Block завершив розробку чипа для майнінгу

Block завершив розробку чипа для майнінгу

Реалізація даного проєкту відбувається в межах підтримки розвитку процесу децентралізованого видобутку біткоїнів.

Технологічна компанія Block успішно завершила розробку 3-нанометрового (нм) чипа для майнінгу біткоїнів і зараз перебуває на завершальній стадії його виробництва. Про це пише Bitcoin Magazine.

За словами представників компанії, що 3-нанометровий чип демонструє конкурентоспроможну продуктивність завдяки використанню сучасних напівпровідникових матеріалів.

Окрім чипа, Block також оголосив про розробку повної «системи майнінгу біткоїнів», спрямованої на розв'язання проблем, з якими стикаються майнінг-оператори, і підтримку децентралізації майнінгу.

Раніше Block вже виготовив прототип 5-нанометрового майнінг-чипа й отримав позитивні відгуки від своїх партнерів. Відтоді фірма працює над розробкою 3-нанометрового чипа.

Про важливість децентралізованого майнінгу

Розвиток децентралізованого майнінгу є критично важливим для збереження основних принципів Біткоїна, таких як безпека, прозорість та відсутність централізованого контролю над мережею. Децентралізація майнінгу допомагає запобігти ризику атак 51%, коли один учасник або група учасників можуть контролювати більшість хешрейту мережі, що дозволяє їм маніпулювати транзакціями або блоками.

Розподілення майнінгових потужностей між багатьма незалежними операторами по всьому світу забезпечує більш стабільну і безпечну мережу, оскільки це ускладнює будь-які спроби втручання в роботу блокчейну.

Також децентралізація сприяє більшій прозорості й справедливості в процесі майнінгу, даючи можливість участі широкому колу осіб і зменшуючи вплив великих майнінгових пулів. Отже, децентралізований майнінг є ключовим для підтримки демократичного характеру та надійності біткоїна як децентралізованої цифрової валюти.

Що таке майнінг біткоїнів?
Що таке майнінг біткоїнів?
Найпопулярніші питання, що виникають у людей стосовно Біткоїна, пов’язані з похо...
Bitcoin Magazine 24 липня 2022

Підтримка Джека Дорсі

Джек Дорсі, керівник компанії Block, торік висловився про підтримку децентралізованого майнінгу. Навіть взяв участь у фінансуванні проєкту OCEAN від розробника компанії Mummolin. Завдяки Дорсі вона залучила $6,2 млн.

Залучені кошти стартап витратить на запуск нової ініціативи, спрямованої на розвиток децентралізації майнінгу біткоїнів у глобальному масштабі.

Біржу Bybit підозрюють у неплатоспроможності Біржу Bybit підозрюють у неплатоспроможності Керівництво торговельного майданчика відкидає звинувачення й прагне довести, що всі кошти знаходяться на місці. Володимир Гришенко 23 травня 2024
Сема Бенкмана-Фріда переводять до нової в’язниці Сема Бенкмана-Фріда переводять до нової в’язниці Де знаходиться нове місце ув’язнення – не розголошується, але, за попередніми даними, десь у Каліфорнії. Володимир Гришенко 23 травня 2024
Акції Metaplanet за тиждень виросли на 158% Акції Metaplanet за тиждень виросли на 158% Швидкому зростанню капіталізації компанії сприяє вдало обрана інвестиційна модель Біткоїн-стратегії. Володимир Гришенко 23 травня 2024