Джек Дорсі інвестував у проєкт децентралізованого майнінгу

Джек Дорсі інвестував у проєкт децентралізованого майнінгу

За проєктом OCEAN стоїть компанія Mummolin. На його розвиток вона залучила $6,2 млн від різних інвесторів.

Розробник майнінгового проєкту OCEAN, компанія Mummolin, у межах раунду початкового фінансування залучила $6,2 млн. Головним інвестором виступив відомий меценат Джек Дорсі, повідомляє Bitcoin Magazine.

Іншими інвесторами проєкту стали Accomplice, Barefoot Bitcoin Fund, MoonKite, New Layer Capital, Bitcoin Opportunity Fund і т. д.

Залучені кошти стартап витратить на запуск нової ініціативи OCEAN, спрямованої на розвиток децентралізації майнінгу біткоїнів у глобальному масштабі.

«OCEAN вирішує проблему для біткоінерів, яку, я думаю, відчувають усі з нас. Подальша централізація майнінгових пулів може загрожувати багатьом атрибутам Біткоїна, якими ми цінуємо. Коли я бачу проєкт, який корисний для Біткоїна загалом, а також корисний особисто для мене та моїх компаній, для мене це стає простим рішенням, і я з радістю беру участь у ньому», – сказав Дорсі.

Які відмінні риси OCEAN

Пул OCEAN відрізняється тим, що є першою прозорою платформою без опіки, де майнери одержують винагороду за блок безпосередньо від транзакції, що усуває ризик, пов'язаний із утриманням традиційними пулами платежів від окремих майнерів.

За словами співзасновника та президента Mummolin Марка Артимка, традиційні пули для майнінгу біткоїна беруть на себе ексклюзивне зберігання винагород за блок і транзакційні комісії, а потім розподіляють їх між майнерами. Некастодіальні виплати OCEAN безпосередньо майнерам із винагороди за блок усувають цей ризик і неправомірний вплив пула на майнерів

Відомий розробник Bitcoin Core та співзасновник Mummolin Люк Дашр, своєю чергою, зауважив, що роль майнінгових пулів має змінитися, щоб біткоїн міг існувати як по-справжньому децентралізована валюта.

Вибір пулу для майнінгу
Вибір пулу для майнінгу
Зі зростанням індустрії майнінгу персональний видобуток біткоїна став нерентабел...
Ілля Гольдберг 29 листопада 2022

Хто ще розвиває децентралізований майнінг

Набір інструментів, що підвищують можливості майнінгу та створюють більш децентралізовану систему, запропонувала також компанія DEMAND. Зокрема, вона створила інноваційний майнінговий пул для соло-майнерів Stratum V2.

Протокол Stratum V2 пропонує набір інструментів, які не лише підвищують можливості майнінгу, а й сприяють створенню децентралізованого майнінгового ландшафту.

Підсумки тижня: головні події у світі Біткоїна Підсумки тижня: головні події у світі Біткоїна Німеччина розпродала всі свої біткоїни, а Metaplanet докупила ще, рішення з нульовим розголошенням адаптували до блокчейну Біткоїна, Крейг Райт визнав, що він не Сатоші Накамото, кити збільшують BTC-запаси. Володимир Гришенко 19 липня 2024
Курс біткоїна за тиждень: стале відновлення Курс біткоїна за тиждень: стале відновлення Головний цифровий актив демонструє позитивний тренд, попри розподіл монет клієнтам біржі Mt. Gox. Дмитро Харьков 19 липня 2024
Брати Вінклвосси задонатили BTC кандидату в сенатори Брати Вінклвосси задонатили BTC кандидату в сенатори Близнюки пожертвували $1 млн у біткоїнах на кампанію Джона Дітона, який має намір стати сенатором США від штату Массачусетс. Володимир Гришенко 19 липня 2024