Створено новий майнінговий пул Stratum V2

Створено новий майнінговий пул Stratum V2

Користувачам пропонується набір інструментів, що підвищують можливості майнінгу та створюють більш децентралізовану систему.

Компанія DEMAND, що займається видобутком біткоїнів, створила інноваційний майнінговий пул для соло-майнерів Stratum V2. Про це повідомляє Bitcoin Magazine.

Цей пул, побудований на базі еталонної реалізації протоколу Stratum з відкритим вихідним кодом (SRI), має забезпечити підвищену безпеку, гнучкість та продуктивність.

Протокол Stratum V2 пропонує набір інструментів, які не лише підвищують можливості майнінгу, а й сприяють створенню децентралізованого майнінгового ландшафту.

«За допомогою Stratum V2 і нашого нового соло-майнінгового пулу ми прагнемо зробити домашній майнінг більш привабливим, що в результаті має сприяти децентралізації екосистеми майнінгу Біткоїна та поліпшенню стану мережі Біткоїна загалом», – заявив співзасновник і генеральний директор DEMAND Алехандро де ла Торре.

Щоб скористатися можливостями Stratum V2, майнерам потрібно запустити проксі-перекладач SVPool, використовуючи конфігураційний файл пула разом із клієнтом оголошення завдань, та налаштувати вузол Bitcoin Core для отримання транзакцій через однорангову мережу Біткоїна.

Запуск Stratum V2 від DEMAND, за словами розробників, ставить в основу децентралізацію, протидію цензурі та розширення прав і можливостей окремих майнерів.

Про компанію DEMAND

Майнінгову компанію заснували Філіппо Мерлі та Алехандро де ла Торре. В даний час компанія орієнтована винятково на соло-майнерів, надаючи їм можливість самостійно знаходити блоки, при цьому винагорода за весь блок нараховується успішному майнеру. Крім того, DEMAND полегшує перепродаж хеш-потужності на ринку, гарантуючи, що користувачі максимізують свої доходи, беручи участь у майнінгу або перенаправляючи хеш-потужність тому, хто запропонує найвищу ціну.

У перспективі DEMAND планує розширити спектр своїх послуг, долучивши до нього спільну здобич, що дозволить користувачам ділити прибуток між собою.

Вибір пулу для майнінгу
Вибір пулу для майнінгу
Зі зростанням індустрії майнінгу персональний видобуток біткоїна став нерентабел...
Ілля Гольдберг 29 листопада 2022

Про протокол Stratum

Уперше для тестування протокол Stratum став доступним у жовтні 2022 року. На етапі першого тестування майнери могли самостійно розмістити проксі та приєднатися до пула SV2 з розширеною підтримкою каналів.

Вже у квітні 2023 року розробники протоколу Stratum V2 оголосили про вихід оновлення (SRI). Воно дозволяє майнерам швидше отримувати дані про нові транзакції та блоки, зменшуючи затримку та загалом підвищуючи ефективність майнінгу.

Metaplanet збільшила біткоїн-резерви на понад $1 млн Metaplanet збільшила біткоїн-резерви на понад $1 млн На тлі цього рішення вартість акцій компанії зросла на 21%. Володимир Гришенко 22 липня 2024
Німеччина втратила $124 млн через ранній продаж BTC-запасів Німеччина втратила $124 млн через ранній продаж BTC-запасів Прокуратура видала наказ про екстрений продаж біткоїнів, побоюючись, що їх вартість може впасти більш ніж на 10%. Володимир Гришенко 22 липня 2024
Британський футбольний клуб почав накопичувати біткоїни Британський футбольний клуб почав накопичувати біткоїни Голова правління Real Bedford Пітер МакКормак – відомий біткоїнер, тож вибір щодо резервного активу був очевидним. Дмитро Харьков 22 липня 2024