На біржі Binance знайшли ще один «епічний сатоші»

На біржі Binance знайшли ще один «епічний сатоші»

Цю найменшу одиницю біткоїна видобули одразу після халвінгу у 2016 році.

Один з чотирьох рідкісних «епічних сатоші», за визначенням протоколу Ordinals, виявили та вивели з біржі Binance. Про це пише Bitcoin Magazine.

Ці спеціальні сатоші, які можна ідентифікувати лише за допомогою спеціального програмного забезпечення, вважаються одними з найбільш дефіцитних і значущих в історії Біткоїна. Хоча Біткоїн має жорстке обмеження у 2,1 квадрильйона сатоші, або 21 млн BTC, протокол не відстежує їх окремо. Ця послідовність ідентифікується лише в Ordinals, протоколі другого рівня, побудованому на основі Біткоїна.

Термін «епічний сатоші» належить до першого сатоші кожної епохи халвінгу Біткоїна, який відбувається приблизно кожні чотири роки. У цьому випадку користувач Binance відкликав транзакцію, що містила «епічний сатоші», з 420 000 блоку Біткоїна, видобутого у 2016 році. Binance не змогла ідентифікувати й зберегти для себе UTXO, який містив цінні сатоши.

Аналіз блокчейну показує, що цей UTXO, класифікований Ordinals як такий, що містить номер sat «1575000000000000», перемістився до гаманця користувача після того, як той купив і переказав біткоїни.

Його рідкість можна порівняти з виграшем у лотерею, оскільки сьогодні існує лише чотири таких «епічних сатоші». Всього їх буде випущено 28 протягом наступних халвінгів.

Що таке «епічні сатоші»

«Епічні сатоші» – частина системи Ordinals, яка класифікує найменші одиниці біткоїна на основі рідкісності та значущості в різних історичних віхах розвитку головного цифрового активу.

Схема нумерації Ordinals викликала суперечки та ажіотаж з моменту своєї появи, створивши новий ринок для колекціонерів та інвесторів. Рівні рідкісності в системі Ordinals варіюються від «звичайних» до «міфічних», причому «епічні сатоші» виділяються як одні з найрідкісніших і найбільш популярних монет через те, що вони з'являються лише раз на епоху, одразу після халвінгу.

Що таке сатоші?
Що таке сатоші?
«Сатоші» (скорочено Sat), — це термін, що використовується для позначення наймен...
Bitcoin Magazine 24 липня 2022

Скільки можна заробити на «епічних сатошах»

Останнім часом на ринках, що спеціалізуються на Ordinals, спостерігається підвищена активність. Ціни на рідкісні сатоші значно перевищують їхню номінальну вартість. Наприклад днями майнінговий пул ViaBTC продав на аукціоні «епічний сатоші», видобутий у квітні цього року за 33,3 BTC.

Біржу Bybit підозрюють у неплатоспроможності Біржу Bybit підозрюють у неплатоспроможності Керівництво торговельного майданчика відкидає звинувачення й прагне довести, що всі кошти знаходяться на місці. Володимир Гришенко 23 травня 2024
Сема Бенкмана-Фріда переводять до нової в’язниці Сема Бенкмана-Фріда переводять до нової в’язниці Де знаходиться нове місце ув’язнення – не розголошується, але, за попередніми даними, десь у Каліфорнії. Володимир Гришенко 23 травня 2024
Акції Metaplanet за тиждень виросли на 158% Акції Metaplanet за тиждень виросли на 158% Швидкому зростанню капіталізації компанії сприяє вдало обрана інвестиційна модель Біткоїн-стратегії. Володимир Гришенко 23 травня 2024