«Епічний сатоші» продали за 33 BTC

«Епічний сатоші» продали за 33 BTC

Торги першим сатоші, намайненим після халвінгу, відбулися на біржовій платформі CoinEx.

Майнінговий пул ViaBTC продав на аукціоні «епічний сатоші» за 33,3 BTC, що еквівалентно більше ніж $2,1 млн. Про це пише Bitcoin Magazine.

«Епічний сатоші» - це перший сатоші кожної епохи халвінгу. Він видобувається приблизно раз на чотири роки. Знаковий 840 000 блок видобув саме пул ViaBTC тому саме він став власником цієї «епічної» найменшої одиниці біткоїна.

Аукціон був проведений на біржовій платформі CoinEx. Він розпочався зі ставки в 1 BTC, а в процесі торгів ціна піднялася до 33,3 BTC

Аукціон з продажу цього «епічного сатоші» за понад $2,1 млн свідчить про культурне та історичне значення, яке ці рідкісні сатоши мають для Біткоїн-спільноти. Оскільки екосистема Біткоїна продовжує розвиватися, очікується, що ринок рідкісних сатоші й пов'язаних з ними активів буде зростати, пропонуючи нові можливості й стратегії для учасників ринку Біткоїна.

«Епічні сатоші» та Ordinals

Як зазначається, «епічні сатоші» є частиною системи Ordinals. Вона класифікує сатоші на основі рідкісності та значущості в різних історичних віхах розвитку Біткоїна.

Схема нумерації Ordinals викликала суперечки та ажіотаж з моменту своєї появи, створивши новий ринок для колекціонерів та інвесторів. Рівні рідкісності в системі Ordinals варіюються від «звичайних» до «міфічних», причому «епічні сатоші» виділяються як одні з найрідкісніших і найбільш популярних монет через те, що вони з'являються лише раз на епоху, одразу після халвінгу.

На ринках, що спеціалізуються на Ordinals, останнім часом спостерігається підвищена активність, а ціни на рідкісні сатоші значно перевищують їхню номінальну вартість. Ця тенденція привернула широку увагу майнерів, розробників, інвесторів і колекціонерів.

Що робить Біткоїн цінним?
Що робить Біткоїн цінним?
Біткоїн — перша у світі децентралізована цифрова валюта. Його цінність насампере...
Bitcoin Magazine 24 липня 2022

Що ще продають на аукціонах

На аукціонах, крім сатоші, можна продати також і інші речі, які можуть бути дорогими для біткоїнерів. Наприклад учора за 16 BTC (більше ніж $1 млн) був проданий оригінальний блокнот із закликом «Buy Bitcoin».

Цей блокнот став мемом після того, як потрапив у кадр під час виступу ексглави Федеральної резервної системи Джанет Єллен у 2017 році.

Біржу Bybit підозрюють у неплатоспроможності Біржу Bybit підозрюють у неплатоспроможності Керівництво торговельного майданчика відкидає звинувачення й прагне довести, що всі кошти знаходяться на місці. Володимир Гришенко 23 травня 2024
Сема Бенкмана-Фріда переводять до нової в’язниці Сема Бенкмана-Фріда переводять до нової в’язниці Де знаходиться нове місце ув’язнення – не розголошується, але, за попередніми даними, десь у Каліфорнії. Володимир Гришенко 23 травня 2024
Акції Metaplanet за тиждень виросли на 158% Акції Metaplanet за тиждень виросли на 158% Швидкому зростанню капіталізації компанії сприяє вдало обрана інвестиційна модель Біткоїн-стратегії. Володимир Гришенко 23 травня 2024