Блокнот із закликом «Buy Bitcoin» продали за 16 BTC

Блокнот із закликом «Buy Bitcoin» продали за 16 BTC

Отримані кошти підуть на розвиток Lightning-гаманця на базі децентралізованої платформи Urbit.

Оригінальний блокнот із закликом «Buy Bitcoin» продали на онлайн-аукціоні 25 квітня, який відбувся на платформі Scarce City, за 16 BTC (понад $1 млн). Про це йдеться на сайті торгового майданчика.

Як повідомляється, цей блокнот купив користувач, відомий серед Біткоїн-ком’юніті під ніком Squirrekkywrath. Новий власник напису-мему є ветераном Біткоїн-індустрії.

Отримані кошти підуть на розвиток Lightning-гаманця на базі децентралізованої платформи Urbit. Засновником проєкту є автор відомого напису Крістіан Лангаліс.

З чого все почалося

Блокнот зі словами «Buy Bitcoin» став мемом після того, як потрапив у кадр під час виступу ексглави Федеральної резервної системи Джанет Єллен у 2017 році. Лангаліса тоді вивели з залу, та відтоді хлопець став відомим на весь світ.

Одразу після події він отримав близько 7 BTC у вигляді донатів від інших біткоїнерів. Курс біткоїна зріс на 3% того ж дня.

Що таке Біткоїн?
Що таке Біткоїн?
Біткоїн — це цифрові гроші, які не контролюються жодним банком, компанією чи люд...
Bitcoin Magazine 24 липня 2022

Що ще продається на аукціонах

Крім біткоїн-раритетів, на аукціонах ще продають записи Ordinals. Зокрема на Sotheby's за $254 000 було продано цифрове зображення Genesis Cat, додане в блокчейн Біткоїна командою проєкту Taproot Wizards.

Ціна продажу Genesis Cat більш ніж у 12 разів перевищила оцінну вартість лоту, що становила від $15 000 до $20 000.

Біржу Bybit підозрюють у неплатоспроможності Біржу Bybit підозрюють у неплатоспроможності Керівництво торговельного майданчика відкидає звинувачення й прагне довести, що всі кошти знаходяться на місці. Володимир Гришенко 23 травня 2024
Сема Бенкмана-Фріда переводять до нової в’язниці Сема Бенкмана-Фріда переводять до нової в’язниці Де знаходиться нове місце ув’язнення – не розголошується, але, за попередніми даними, десь у Каліфорнії. Володимир Гришенко 23 травня 2024
Акції Metaplanet за тиждень виросли на 158% Акції Metaplanet за тиждень виросли на 158% Швидкому зростанню капіталізації компанії сприяє вдало обрана інвестиційна модель Біткоїн-стратегії. Володимир Гришенко 23 травня 2024