На Sotheby's продали запис Ordinals за $254 000

На Sotheby's продали запис Ordinals за $254 000

Це було цифрове зображення Genesis Cat, додане в блокчейн Біткоїна.

На аукціоні Sotheby's за $254 000 було продано цифрове зображення Genesis Cat, додане в блокчейн Біткоїна за допомогою протоколу Ordinals командою проєкту Taproot Wizards. Про це повідомляє CoinDesk.

На Sotheby's продали запис Ordinals за $254 000
Джерело: Sotheby's

Зображення художника Taproot Wizards Франциско «FAR» Аларкона було представлено в межах більш широкого розпродажу записів Ordinals на Sotheby's. Аукціон розпочався 12 січня та завершився у понеділок. Ціна продажу Genesis Cat більш ніж у 12 разів перевищила оцінну вартість лоту, що становила від $15 000 до $20 000.

Зображення було представлене в межах розпродажу Ordinals Curated Sale, що складається з 19 лотів від 11 різних художників, які сумарно продано за $1,1 млн.

Директор з маркетингу Taproot Wizards Ден Хелд заявив, що прибуток із продажу Genesis Cat виплатять проєкту та художнику.

Продаж на Sotheby's

Вперше аукціон Sotheby's виставив на продаж запис Ordinals у грудні 2023 року. Це була колекція BitcoinShrooms від художника Shroomtoshi.

BitcoinShrooms складалася з понад 200 предметів, частина з яких присвячена історії Біткоїна. До колекції також увійшли культові меми про головний цифровий актив і такі всесвітньо відомі персонажі, як Бетмен, Залізна людина та Супер Маріо.

Аукціон відбувся з 6 по 13 грудня, сумарно три записи продано за $450 000.

Що таке Біткоїн?
Що таке Біткоїн?
Біткоїн — це цифрові гроші, які не контролюються жодним банком, компанією чи люд...
Bitcoin Magazine 24 липня 2022

Інвестиції в Ordinals-стартап

Ще зовсім нещодавно, у листопаді 2023 року, розробник Taproot Wizards залучив фінансування у розмірі $7,5 млн для формування команди стартапу.

Проєкт Taproot Wizards використовує записи Ordinals для створення так званих «чарівних інтернет-файлів JPEG». Керівники даного стартапу пропонують користувачам колекцію зображень чарівників у Microsoft Paint, що відсилають до біткоїн-мему 2013 року: «чарівні інтернет-гроші».

Terraform Labs погодилася сплатити штраф у $4,5 млрд Terraform Labs погодилася сплатити штраф у $4,5 млрд До Квон зміг досягти принципової угоди з американським регулятором. Володимир Гришенко 13 червня 2024
Байден розглядає можливість приймати BTC-донати Байден розглядає можливість приймати BTC-донати Команда нинішнього президента США, ймовірно, хоче поповнити свій бюджет коштом Біткоїн-спонсорів. Володимир Гришенко 13 червня 2024
Накопичення біткоїн-китів досягли чотирирічного максимуму Накопичення біткоїн-китів досягли чотирирічного максимуму Аналітики не виключають, що це може бути ознакою чергового бичачого ралі. Володимир Гришенко 13 червня 2024