Ordinals-стартап залучив $7,5 млн

Ordinals-стартап залучив $7,5 млн

Taproot Wizards витратить отримані кошти на формування команди розробників.

Ordinals-стартап Taproot Wizards залучив фінансування у розмірі $7,5 млн для формування команди розробників, які працюватимуть над розвитком проєкту. Про це повідомляє Bitcoin Magazine.

Інвестиційний раунд очолила компанія Standard Crypto, у ньому також взяли участь Geometry, Collider Ventures, StarkWare, UTXO Management, Bitcoin Frontier Fund, Masterkey та Newman Capital.

«Ми пішли на більший посівний раунд у розмірі $7,5 млн, оскільки вважаємо, що час не чекає. Ми вже десять років підтримуємо Біткоїн, але щиро віримо, що найкращий час для інвестицій у біткоїн – зараз», – сказав співзасновник Taproot Wizards Уді Вертхаймер.

Про стартап Taproot Wizards

Taproot Wizards – Ordinals-стартап, який займається розробленням рішень, заснованих на технології Taproot – оновлення, покликаного підвищити конфіденційність, безпеку та ефективність. Мета Taproot Wizards – зібрати команду розробників для подальшого розроблення інструментів і застосунків, які використовують весь потенціал протоколу з відкритим вихідним кодом.

Головну увагу Taproot Wizards приділяє розвитку екосистеми, в якій розробники можуть співпрацювати та створювати рішення, що використовують можливості Біткоїна. Проєкт спрямований на створення нових застосунків, поліпшення масштабованості та зміцнення інфраструктури безпеки головного цифрового активу.

Автори Taproot Wizards використовують записи Ordinals для створення так званих «чарівних інтернет-файлів JPEG». Керівники цього стартапу пропонують користувачам колекцію зображень чарівників у Microsoft Paint, що відсилають до біткоїн-мему 2013 року: «чарівні інтернет-гроші».

Що таке Біткоїн?
Що таке Біткоїн?
Біткоїн — це цифрові гроші, які не контролюються жодним банком, компанією чи люд...
Bitcoin Magazine 24 липня 2022

Ілон Маск і записи Ordinals

Шанувальником записів Ordinals виявився засновник автоконцерну Tesla, американський мільярдер Ілон Маск. Водночас бізнесмен проти NFT на блокчейнах альткоїнів.

Він зауважив, що NFT – це просто URL-посилання на JPEG-файл, тобто ці дані майже ніяк не захищені й можуть зникнути будь-якої миті. При цьому протокол Ordinals кодує JPEG саме у блокчейні.

Підсумки тижня: головні події у світі Біткоїна Підсумки тижня: головні події у світі Біткоїна В Україні знову перепишуть закон про цифрові активи, MicroStrategy нарощує запас BTC, +1 заявка на біткоїн-ETF, складність майнінгу знову зросла, Canaan відновлює роботу в Казахстані, Джек Дорсі підтримав інноваційний майніновий проєкт, Bitfarms закуповується новими «асіками». Володимир Гришенко 01 грудня 2023
ARK Invest активно продає акції Coinbase ARK Invest активно продає акції Coinbase За тиждень компанія Кеті Вуд позбавилася акцій біржі на $15 млн. Володимир Гришенко 01 грудня 2023
Курс біткоїна за тиждень: імпульс від MicroStrategy Курс біткоїна за тиждень: імпульс від MicroStrategy Головний цифровий актив відновив стале зростання на тлі великого попиту від найбільшого корпоративного власника біткоїнів. Дмитро Харьков 01 грудня 2023