Sotheby's виставив на продаж колекцію Ordinals

Sotheby's виставив на продаж колекцію Ordinals

Очікується, що кожен із представлених трьох лотів принесе від $20 000 до $30 000.

Аукціонний дім Sotheby's уперше виставив на продаж цифрову Ordinals-колекцію BitcoinShrooms від художника Shroomtoshi. Про це повідомляється на офіційному сайті організації.

«У колекції BitcoinShrooms зібрано безліч посилань – від культових мемів про Біткоїн до передових технічних концепцій, що передають суть Біткоїна з погляду людини, яка присутня в ньому з перших днів», – йдеться в релізі Sotheby's.

Sotheby's виставив на продаж колекцію Ordinals
Колекціонерам пропонується три лоти. Джерело: Sotheby's.

Аукціон, що складається із трьох лотів, триватиме з 6 по 13 грудня. Очікується, що кожен лот принесе від $20 000 до $30 000. Аукціонний дім також приймає ставки у цифрових валютах.

Про колекцію BitcoinShrooms

Колекція BitcoinShrooms належить анонімному художнику під псевдонімом Shroomtoshi. Це перша в історії колекція записів Ordinals, виставлена на аукціон Sotheby's. Вона була додана до блокчейну Біткоїна 22 жовтня.

BitcoinShrooms – це понад 200 предметів, частина з яких присвячена історії Біткоїна. До колекції також увійшли культові меми про головний цифровий актив і такі всесвітньо відомі персонажі, як Бетмен, Залізна людина та Супер Маріо.

За словами творця, його роботи також відображають легку ностальгію по 1990-му, оскільки вони виконані у восьмибітному стилі.

Що робить Біткоїн цінним?
Що робить Біткоїн цінним?
Біткоїн — перша у світі децентралізована цифрова валюта. Його цінність насампере...
Bitcoin Magazine 24 липня 2022

Записам Ordinals загрожує зникнення

Варто наголосити, що ставлення Біткоїн-спільноти до записів Ordinals дуже суперечливе. Як вважає розробник Bitcoin Core Люк Дашжр, їхня поява сталася внаслідок бага у блокчейні Біткоїна. Якщо його виправити, створення нових записів Ordinals стане неможливим.

Terraform Labs погодилася сплатити штраф у $4,5 млрд Terraform Labs погодилася сплатити штраф у $4,5 млрд До Квон зміг досягти принципової угоди з американським регулятором. Володимир Гришенко 13 червня 2024
Байден розглядає можливість приймати BTC-донати Байден розглядає можливість приймати BTC-донати Команда нинішнього президента США, ймовірно, хоче поповнити свій бюджет коштом Біткоїн-спонсорів. Володимир Гришенко 13 червня 2024
Накопичення біткоїн-китів досягли чотирирічного максимуму Накопичення біткоїн-китів досягли чотирирічного максимуму Аналітики не виключають, що це може бути ознакою чергового бичачого ралі. Володимир Гришенко 13 червня 2024