Легендарний блокнот «Buy Bitcoin» виставили на аукціон

Легендарний блокнот «Buy Bitcoin» виставили на аукціон

Біткоїнери виявляють чималий інтерес до події, яка у 2017 році суттєво посприяла зростанню популярності та курсу активу.

Оригінальний блокнот із закликом «Buy Bitcoin» виставили на онлайн-аукціон на платформі Scarce City. Про це повідомляється на офіційному сайті майданчика.

Аукціон триватиме до 24 квітня включно. Наразі найбільша ставка становить 2,1 BTC або близько $140 000. Поточним лідером є учасник із ніком Jeff, але ситуація ще може змінитися.

За правилами аукціону мінімальний «крок» (підвищення ставок) становив 0,05 BTC до того моменту, поки ціна не сягнула 2 BTC. Далі «крок» зріс до 0,1 BTC. У 2019 році власник блокнота Крістіан Лангаліс вже продав 21 копію свого оригіналу (всі виконані ним самим вручну) за середньою ціною у 0,8 BTC за екземпляр.

Що робить Біткоїн цінним?
Що робить Біткоїн цінним?
Біткоїн — перша у світі децентралізована цифрова валюта. Його цінність насампере...
Bitcoin Magazine 24 липня 2022

Оригінальна подія

У липні 2017 року Джанет Єллен (на той момент – голова Федеральної резервної системи) робила доповідь у Конгресі. 22-річний біткоїнер та інтерн у лібертаріанській організації Cato Institute Крістіан Лангаліс розмістився таким чином, щоб потрапити у ракурс відеокамер. Під час виступу Джанет Єллен він продемонстрував блокнот із закликом купувати біткоїн.

Лангаліса було виведено із залу Конгресу, але він відразу став зіркою серед Біткоїн-ентузіастів по всьому світу. Відразу після події він отримав близько 7 BTC у вигляді донатів від інших біткоїнерів. Курс біткоїна зріс на 3% того ж дня.

Позиція уряду США

Представники уряду та центробанку США регулярно виступають проти Біткоїна. Проте на офіційних рахунках уряду вже накопичилось 200 000 BTC, що робить його одним із найбільших власників монет у світі. Всі біткоїни отримані внаслідок конфіскації активів за рішенням суду.

Біржу Bybit підозрюють у неплатоспроможності Біржу Bybit підозрюють у неплатоспроможності Керівництво торговельного майданчика відкидає звинувачення й прагне довести, що всі кошти знаходяться на місці. Володимир Гришенко 23 травня 2024
Сема Бенкмана-Фріда переводять до нової в’язниці Сема Бенкмана-Фріда переводять до нової в’язниці Де знаходиться нове місце ув’язнення – не розголошується, але, за попередніми даними, десь у Каліфорнії. Володимир Гришенко 23 травня 2024
Акції Metaplanet за тиждень виросли на 158% Акції Metaplanet за тиждень виросли на 158% Швидкому зростанню капіталізації компанії сприяє вдало обрана інвестиційна модель Біткоїн-стратегії. Володимир Гришенко 23 травня 2024