Влада США має 200 000 BTC

Влада США має 200 000 BTC

Йдеться про конфісковані біткоїни, що належать переважно кіберзлочинцям і різним даркнет-майданчикам.

Американська влада зберігає 200 000 BTC, що робить США одним з найбільших власників біткоїнів у світі. Про це повідомляє The Wall Street Journal.

Згідно з опублікованими даними, федеральний уряд США володіє біткоїнами на суму близько $5 млрд. Зокрема, нещодавно американська влада провела три конфіскації цифрових активів, унаслідок яких сумарно вилучили 200 000 BTC.

За словами репортера Коліна Ву, вилучені біткоїни здебільшого належали кіберзлочинцям та майданчикам різних даркнет-ринків. Вони зберігалися у зашифрованих гаманцях, що належать державним установам, серед яких Казначейство США, Податкова служба (IRS) та Міністерство юстиції.

У даний час федеральний уряд очікує остаточного рішення суду про конфіскацію, після чого отримає законне право власності на вилучені активи. Це дозволить Службі маршалів США, яка за законом відповідає за продаж активів, конфіскованих федеральним урядом, ліквідувати їх.

Хто є найбільшим власником біткоїнів

Сьогодні 15% усіх здобутих біткоїнів (19,5 млн BTC) перебувають у розпорядженні 10 фізичних осіб та організацій. Уряд США у цьому рейтингу посідав п'яту сходинку зі 175 000 BTC.

Відомо, що з 2020 року уряд США конфіскував близько 215 000 біткоїнів.

Що таке біткоїн-гаманець? Гайд зі зберігання BTC
Що таке біткоїн-гаманець? Гайд зі зберігання BTC
Після того як ви придбаєте біткоїн, вам потрібно буде зберігати його в безпечном...
Bitcoin Magazine 30 березня 2023

Що влада США робить з конфіскованими BTC

Уряд США регулярно продає конфісковані біткоїни, причому робить це не завжди вдало. Так, за словами технічного директора стартапу Casa Джеймсона Лоппа, американський уряд недорахувався щонайменше $5,1 млрд прибутку, оскільки поспішно продав конфісковані біткоїни.

Згідно зі статистикою Служби федеральних маршалів США (USMS), з 2014 року держава конфіскувала та продала на аукціонах понад 185 000 BTC за $151,5 млн.

Бразилія до кінця року врегулює Біткоїн-індустрію Бразилія до кінця року врегулює Біткоїн-індустрію Також пройдуть публічні консультації щодо правил ведення бізнесу провайдерами цифрових послуг. Володимир Гришенко 21 травня 2024
Розробників Samourai Wallet захищатиме новий Біткоїн-фонд Розробників Samourai Wallet захищатиме новий Біткоїн-фонд The Bitcoin Policy Institute створив для захисту розробників некастодіальних інструментів фонд Peer-to-Peer Rights Fund. Володимир Гришенко 21 травня 2024
Британський суд визнав Крейга Райта брехуном Британський суд визнав Крейга Райта брехуном Австралієць більше не зможе судитись з Біткоїн-розробниками у британській юрисдикції. Володимир Гришенко 21 травня 2024