Прибуток майнера Riot Platforms виріс на 1000%

Прибуток майнера Riot Platforms виріс на 1000%

Загальний дохід компанії склав $79,3 млн, що на 14% менше, ніж прогнозували експерти.

Майнінгова компанія Riot Platforms у першому кварталі 2024 року отримала прибуток у розмірі $211,8 млн, що у 11 разів більше, ніж за аналогічний період минулого року. Про це йдеться у її пресрелізі.

Загальний дохід компанії склав $79,3 млн, що на 14% менше, ніж прогнозувала дослідницька компанія Zacks. Загалом, виторг майнера зріс на 55,4% у порівнянні з аналогічним періодом минулого року і склав $74,6 млн, головним чином завдяки зростанню ціни біткоїна на 131%.

Прибуток майнера Riot Platforms виріс на 1000%
Звіт компанії за перший квартал 2024 року. Джерело: офіційний сайт Riot Platforms.

У компанії заявили, що зростання чистого прибутку і доходів від майнінгу частково сповільнилося через зниження видобутку біткоїнів і зростання витрат на сам процес майнінг через збільшення складності мережі біткоїнів і швидкості хешування.

У першому кварталі Riot видобув 1364 BTC, що на 36% менше, ніж у першому кварталі 2023 року. Середня вартість видобутку 1 BTC склала $23 000 – на 144% дорожче, ніж за аналогічний період минулого року, що, за словами Riot, «в першу чергу, пов'язано зі збільшенням на 89% хешрейту в глобальній мережі». Компанія очікує, що її хешрейт збільшиться до 41 EH/s, коли її дата-центр в Корсикані буде повністю розгорнутий у 2025 році.

Загрози для майнінгу

Нещодавно представники компанії Riot Platforms зазначили що майнінговій індустрії останнім часом загрожує дефіцит чипів для обладнання з видобутку біткоїнів. Фірма також заявила, що збирається продовжувати оплачувати «вищі, ніж зазвичай» витрати на отримання та встановлення майнінгових пристроїв доти, доки не вирішиться криза нестачі чипів.

У грудні Riot погодилася купити у виробника MicroBT 66 560 майнерів на суму $291 млн. За словами генерального директора компанії Джейсона Леса, це було «найбільше замовлення» в історії компанії.

Обладнання для майнінгу біткоїнів
Обладнання для майнінгу біткоїнів
Обладнання для майнінгу біткоїнів, також відоме як майнінг-ферми, є обчислювальн...
Bitcoin Magazine 24 липня 2022

Масштабування бізнесу у Техасі

Як вже повідомлялося, Riot взялася за будівництво великого дата-центру в Корсикані. Згідно з наявними даними, компанія збирається збільшувати потужність об'єкта поетапно. Сумарна потужність об’єкта – 400 МВт.

Біржу Bybit підозрюють у неплатоспроможності Біржу Bybit підозрюють у неплатоспроможності Керівництво торговельного майданчика відкидає звинувачення й прагне довести, що всі кошти знаходяться на місці. Володимир Гришенко 23 травня 2024
Сема Бенкмана-Фріда переводять до нової в’язниці Сема Бенкмана-Фріда переводять до нової в’язниці Де знаходиться нове місце ув’язнення – не розголошується, але, за попередніми даними, десь у Каліфорнії. Володимир Гришенко 23 травня 2024
Акції Metaplanet за тиждень виросли на 158% Акції Metaplanet за тиждень виросли на 158% Швидкому зростанню капіталізації компанії сприяє вдало обрана інвестиційна модель Біткоїн-стратегії. Володимир Гришенко 23 травня 2024