Мережа супермаркетів Varus почала приймати біткоїни

Мережа супермаркетів Varus почала приймати біткоїни

Придбати товари можна через онлайн-магазин за допомогою сервісу Binance Pay.

Українська мережа супермаркетів Varus домовилася про співпрацю з біткоїн-біржою Binance. Про це повідомляється на офіційному сайті магазину.

Тепер продукти та товари можна купити в онлайн-магазині мережі за BTC завдяки інтеграції платіжного сервісу Binance Pay. Для цього треба мати цифровий гаманець та зробити наступні дії:

  • зареєструватися в мобільному застосунку Binance;
  • зібрати необхідні товари на сайті магазину;
  • обрати серед способів оплати Binance Pay;
  • підтвердити оплату в застосунку Binance.
Що таке Біткоїн?
Що таке Біткоїн?
Біткоїн — це цифрові гроші, які не контролюються жодним банком, компанією чи люд...
Bitcoin Magazine 24 липня 2022

Що таке Varus

Торговельна мережа Varus, орієнтована на середній ціновий діапазон, працює у 25 містах України, в яких має 101 супермаркет. В компанії зазначають, що невдовзі можливість оплати товарів біткоїнами з’явиться і в офлайн-магазинах мережі.

Що таке Binance Pay

Binance Pay – це безконтактна технологія оплати біткоїнами та іншими цифровими активами, що є одним із продуктів біткоїн-біржі Binance. Наразі Binance Pay дозволяє всім зареєстрованим користувачам Binance здійснювати миттєві покупки у біткоїнах, оплачувати послуги, отримувати та надсилати BTC по всьому світу.

Які ще магазини приймають біткоїни в Україні

У серпні в мережі магазинів електроніки, серед яких Stylus та «Техно Їжак», почали брати оплату за товари у біткоїнах. Покупці можуть здійснити оплату через еквайрингову форму в інтернет-магазинах або в офлайн-точках продажу через спеціальні POS-термінали.

Окрім цього, наприкінці травня українська мережа магазинів побутової техніки та електроніки «Фокстрот» у рамках партнерства з біткоїн-біржою Binance інтегрувала сервіс платежів Binance Pay. Тепер клієнти магазину можуть розрахуватися за покупки биткоїнами.

Metaplanet збільшила біткоїн-резерви на понад $1 млн Metaplanet збільшила біткоїн-резерви на понад $1 млн На тлі цього рішення вартість акцій компанії зросла на 21%. Володимир Гришенко 22 липня 2024
Німеччина втратила $124 млн через ранній продаж BTC-запасів Німеччина втратила $124 млн через ранній продаж BTC-запасів Прокуратура видала наказ про екстрений продаж біткоїнів, побоюючись, що їх вартість може впасти більш ніж на 10%. Володимир Гришенко 22 липня 2024
Британський футбольний клуб почав накопичувати біткоїни Британський футбольний клуб почав накопичувати біткоїни Голова правління Real Bedford Пітер МакКормак – відомий біткоїнер, тож вибір щодо резервного активу був очевидним. Дмитро Харьков 22 липня 2024