Мережа супермаркетів Varus почала приймати біткоїни

Мережа супермаркетів Varus почала приймати біткоїни

Придбати товари можна через онлайн-магазин за допомогою сервісу Binance Pay.

Українська мережа супермаркетів Varus домовилася про співпрацю з біткоїн-біржою Binance. Про це повідомляється на офіційному сайті магазину.

Тепер продукти та товари можна купити в онлайн-магазині мережі за BTC завдяки інтеграції платіжного сервісу Binance Pay. Для цього треба мати цифровий гаманець та зробити наступні дії:

  • зареєструватися в мобільному застосунку Binance;
  • зібрати необхідні товари на сайті магазину;
  • обрати серед способів оплати Binance Pay;
  • підтвердити оплату в застосунку Binance.
Що таке Біткоїн?
Що таке Біткоїн?
Біткоїн — це цифрові гроші, які не контролюються жодним банком, компанією чи люд...
Bitcoin Magazine 24 липня 2022

Що таке Varus

Торговельна мережа Varus, орієнтована на середній ціновий діапазон, працює у 25 містах України, в яких має 101 супермаркет. В компанії зазначають, що невдовзі можливість оплати товарів біткоїнами з’явиться і в офлайн-магазинах мережі.

Що таке Binance Pay

Binance Pay – це безконтактна технологія оплати біткоїнами та іншими цифровими активами, що є одним із продуктів біткоїн-біржі Binance. Наразі Binance Pay дозволяє всім зареєстрованим користувачам Binance здійснювати миттєві покупки у біткоїнах, оплачувати послуги, отримувати та надсилати BTC по всьому світу.

Які ще магазини приймають біткоїни в Україні

У серпні в мережі магазинів електроніки, серед яких Stylus та «Техно Їжак», почали брати оплату за товари у біткоїнах. Покупці можуть здійснити оплату через еквайрингову форму в інтернет-магазинах або в офлайн-точках продажу через спеціальні POS-термінали.

Окрім цього, наприкінці травня українська мережа магазинів побутової техніки та електроніки «Фокстрот» у рамках партнерства з біткоїн-біржою Binance інтегрувала сервіс платежів Binance Pay. Тепер клієнти магазину можуть розрахуватися за покупки биткоїнами.

У Нігерії пропонують заборонити біткоїн-біржі У Нігерії пропонують заборонити біткоїн-біржі Радник президента вважає, що торговельні майданчики негативно впливають на курс національної валюти. Володимир Гришенко 22 лютого 2024
До Квона можуть екстрадувати до США До Квона можуть екстрадувати до США Відповідне рішення ухвалив Верховний суд Чорногорії. Однак його можуть оскаржити в апеляційному суді. Володимир Гришенко 22 лютого 2024
Том Лі очікує біткоїн по $150 000 Том Лі очікує біткоїн по $150 000 На думку аналітика, на зростання курсу вплинуть халвінг, що наближається, і пом'якшення грошово-кредитної політики. Володимир Гришенко 22 лютого 2024