Мережа супермаркетів Varus почала приймати біткоїни

Мережа супермаркетів Varus почала приймати біткоїни

Придбати товари можна через онлайн-магазин за допомогою сервісу Binance Pay.

Українська мережа супермаркетів Varus домовилася про співпрацю з біткоїн-біржою Binance. Про це повідомляється на офіційному сайті магазину.

Тепер продукти та товари можна купити в онлайн-магазині мережі за BTC завдяки інтеграції платіжного сервісу Binance Pay. Для цього треба мати цифровий гаманець та зробити наступні дії:

  • зареєструватися в мобільному застосунку Binance;
  • зібрати необхідні товари на сайті магазину;
  • обрати серед способів оплати Binance Pay;
  • підтвердити оплату в застосунку Binance.
Що таке Біткоїн?
Що таке Біткоїн?
Біткоїн — це цифрові гроші, які не контролюються жодним банком, компанією чи люд...
Bitcoin Magazine 24 липня 2022

Що таке Varus

Торговельна мережа Varus, орієнтована на середній ціновий діапазон, працює у 25 містах України, в яких має 101 супермаркет. В компанії зазначають, що невдовзі можливість оплати товарів біткоїнами з’явиться і в офлайн-магазинах мережі.

Що таке Binance Pay

Binance Pay – це безконтактна технологія оплати біткоїнами та іншими цифровими активами, що є одним із продуктів біткоїн-біржі Binance. Наразі Binance Pay дозволяє всім зареєстрованим користувачам Binance здійснювати миттєві покупки у біткоїнах, оплачувати послуги, отримувати та надсилати BTC по всьому світу.

Які ще магазини приймають біткоїни в Україні

У серпні в мережі магазинів електроніки, серед яких Stylus та «Техно Їжак», почали брати оплату за товари у біткоїнах. Покупці можуть здійснити оплату через еквайрингову форму в інтернет-магазинах або в офлайн-точках продажу через спеціальні POS-термінали.

Окрім цього, наприкінці травня українська мережа магазинів побутової техніки та електроніки «Фокстрот» у рамках партнерства з біткоїн-біржою Binance інтегрувала сервіс платежів Binance Pay. Тепер клієнти магазину можуть розрахуватися за покупки биткоїнами.

Strike тепер підтримує фіатні платежі до В'єтнаму через LN Strike тепер підтримує фіатні платежі до В'єтнаму через LN Це черговий крок компанії у розширенні сервісу транскордонних платежів. Юлiя Савицька 24 березня 2023
Підсумки тижня: головні події у світі Біткоїна Підсумки тижня: головні події у світі Біткоїна Біткоїн назвали активом року, Індекс жадібності та страху зростає, ходлерів більшає, арешт засновника Terraform Labs, зростання складності майнінгу, найбільший біткоїн-кит, звіт Білого дому про біткоїн, оновлення Wasabi Wallet. Євген Комчук 24 березня 2023
Засновнику Terraform Labs висунули звинувачення Засновнику Terraform Labs висунули звинувачення Учора До Квона затримали в аеропорту Подгориці з підробленими документами. Юлiя Савицька 24 березня 2023