Кількість транзакцій у мережі Біткоїна досягла максимуму трьох місяців

Кількість транзакцій у мережі Біткоїна досягла максимуму трьох місяців

Користувачі все більш активно використовують блокчейн Біткоїна.

Середня кількість транзакцій у мережі Біткоїна за годину досягла 10 859, що є максимальним значенням за останні три місяці. Про це свідчать дані аналітичного сервісу Glassnode.

Кількість транзакцій у мережі Біткоїна продовжує впевнено зростати, що підтверджує оптимізм інвесторів. З одного боку, реалізація нових проєктів на блокчейні Біткоїна заохочує власників BTC до активного використання блокчейну. З іншого боку, позитивна динаміка курсу збільшує вірогідність того, що локальне дно вже пройдено.

Динаміка кількості транзакцій у мережі Біткоїна. Джерело: Glassnode.
Динаміка кількості транзакцій у мережі Біткоїна. Джерело: Glassnode.

Попередній максимум зафіксували 18 червня 2022 року зі значенням 10 852 транзакції на годину. Варто зазначити, що значна активність у травні та першій половині червня була пов’язана з розпродажем цифрових активів внаслідок колапсу проєктів Terra, а також лендінгових протоколів на зразок Celsius та Three Arrows Capital.

Вартість транзакцій

Зростання потужностей мережі також дозволяє систематично знижувати транзакційні витрати. За останніми даними середні транзакційні витрати складають $1,1, що на 29% нижче за показники минулого місяця ($1,5). Локальний максимум за останні 6 місяців спостерігався 13 травня ($3,5), що було значною мірою пов’язане з проблемами з ліквідністю у великих компаніях.

Як відбуваються біткоїн-транзакції?
Як відбуваються біткоїн-транзакції?
Транзакції BTC складаються з трьох частин: суми транзакції, адреси, з якої були ...
Bitcoin Magazine 24 липня 2022

Зниження середньої вартості транзакцій важливе для ширшого використання блокчейну Біткоїна у нових сферах життя та галузях економіки. Операції з невеликими обсягами транзакцій можуть стати більш привабливими для контрагентів. Що стосується мікротранзакцій, то вони можуть бути ефективно реалізовані за допомогою рішення другого рівня Lightning Network.

Обсяг транзакцій

Кількість транзакцій зазвичай сильно корелює з обсягом транзакцій у мережі. На початку вересня середній обсяг транзакцій досяг 168 038 BTC за годину. Даний показник відповідає максимуму останнього місяця. Позитивна динаміка активності користувачів розглядається як бичачий сигнал на ринку цифрових активів.

Торгівля BTC у Чилі стала доступнішою Торгівля BTC у Чилі стала доступнішою Мешканці країни тепер можуть займатися трейдингом на платформі MercadoLibre. Юлiя Савицька 30 березня 2023
Акції майнерів не встигають за динамікою біткоїна Акції майнерів не встигають за динамікою біткоїна Бум у сегменті майнінгу змінюється на стале зростання. Дмитро Харьков 30 березня 2023
Гонконг хоче спростити роботу Біткоїн-компаній Гонконг хоче спростити роботу Біткоїн-компаній Регіон хоче полегшити надання банківських операцій для компаній, які працюють з біткоїном та криптовалютами. Юлiя Савицька 29 березня 2023