Кількість транзакцій у мережі Біткоїна досягла максимуму трьох місяців

Кількість транзакцій у мережі Біткоїна досягла максимуму трьох місяців

Користувачі все більш активно використовують блокчейн Біткоїна.

Середня кількість транзакцій у мережі Біткоїна за годину досягла 10 859, що є максимальним значенням за останні три місяці. Про це свідчать дані аналітичного сервісу Glassnode.

Кількість транзакцій у мережі Біткоїна продовжує впевнено зростати, що підтверджує оптимізм інвесторів. З одного боку, реалізація нових проєктів на блокчейні Біткоїна заохочує власників BTC до активного використання блокчейну. З іншого боку, позитивна динаміка курсу збільшує вірогідність того, що локальне дно вже пройдено.

Динаміка кількості транзакцій у мережі Біткоїна. Джерело: Glassnode.
Динаміка кількості транзакцій у мережі Біткоїна. Джерело: Glassnode.

Попередній максимум зафіксували 18 червня 2022 року зі значенням 10 852 транзакції на годину. Варто зазначити, що значна активність у травні та першій половині червня була пов’язана з розпродажем цифрових активів внаслідок колапсу проєктів Terra, а також лендінгових протоколів на зразок Celsius та Three Arrows Capital.

Вартість транзакцій

Зростання потужностей мережі також дозволяє систематично знижувати транзакційні витрати. За останніми даними середні транзакційні витрати складають $1,1, що на 29% нижче за показники минулого місяця ($1,5). Локальний максимум за останні 6 місяців спостерігався 13 травня ($3,5), що було значною мірою пов’язане з проблемами з ліквідністю у великих компаніях.

Як відбуваються біткоїн-транзакції?
Як відбуваються біткоїн-транзакції?
Транзакції BTC складаються з трьох частин: суми транзакції, адреси, з якої були ...
Bitcoin Magazine 24 липня 2022

Зниження середньої вартості транзакцій важливе для ширшого використання блокчейну Біткоїна у нових сферах життя та галузях економіки. Операції з невеликими обсягами транзакцій можуть стати більш привабливими для контрагентів. Що стосується мікротранзакцій, то вони можуть бути ефективно реалізовані за допомогою рішення другого рівня Lightning Network.

Обсяг транзакцій

Кількість транзакцій зазвичай сильно корелює з обсягом транзакцій у мережі. На початку вересня середній обсяг транзакцій досяг 168 038 BTC за годину. Даний показник відповідає максимуму останнього місяця. Позитивна динаміка активності користувачів розглядається як бичачий сигнал на ринку цифрових активів.

Підсумки тижня: головні події у світі Біткоїна Підсумки тижня: головні події у світі Біткоїна Третій Bitcoin Meetup Kyiv, активне зростання курсу BTC, інтерес мільйонерів до біткоїна, зміна складності майнінгу, проблеми майнерів у Техасі, порятунок найстарішого національного парку Африки, продаж біткоїнів Marathon Digital, кредит для Core Scientific, Binance купує біржу та «біткоїн-збори» в Узбекистані. Євген Комчук 03 лютого 2023
Binance купила південнокорейську біржу Gopax Binance купила південнокорейську біржу Gopax Завдяки цьому придбанню Binance зможе повернутися на ринок Південної Кореї. Євген Комчук 03 лютого 2023
Marathon Digital вперше за два роки продав біткоїни Marathon Digital вперше за два роки продав біткоїни Великий майнер фіксує прибуток на виході з ведмежого ринку. Дмитро Харьков 03 лютого 2023