Обсяг транзакцій у мережі Біткоїна досяг максимуму за місяць

Обсяг транзакцій у мережі Біткоїна досяг максимуму за місяць

Зростання активності у мережі відбувається через низку чинників, які призводять до збільшення волатильності.

Середній обсяг транзакцій у мережі Біткоїна досяг рівня 168 038 BTC за годину, що відповідає максимуму за останній місяць. Про це свідчать дані аналітичного сервісу Glassnode.

Активність власників BTC зростає, хоча така поведінка продавців та покупців зумовлена різними факторами. З одного боку, проблеми з ліквідністю майнінгового пулу Poolin призводять до ведмежого тиску на ринок та часткового розпродажу коїнів деякими власниками. З іншого боку, ходлери та кити використовують ситуацію для накопичення додаткових обсягів BTC.

Обсяг транзакцій BTC: в середньому за годину. Джерело: Glassnode.
Обсяг транзакцій BTC: в середньому за годину. Джерело: Glassnode.

Варто відзначити, що поточний максимум є набагато меншим за локальний сплеск активності у середині червня, коли обсяг транзакцій перевищив 450 000 BTC на годину. Тоді це було пов’язане з примусовими ліквідаціями довгих позицій трейдерів через кризу лендінгових протоколів. Цього разу масштабної паніки на ринку вдалося уникнути через більш передбачувану цінову динаміку.

Реакції учасників ринку

Станом на 7 вересня 2022 року Індекс страху та жадібності Біткоїна складає 24 пункти, що відповідає критерію «страх». Таким чином, ведмежі настрої превалюють на ринку, та головну підтримку біткоїну продовжують створювати ходлери та довгострокові власники монет. У порівнянні із мінімальними значеннями цього циклу на рівні 6 пунктів (що характеризується як «надзвичайний страх»), поточна ситуація залишається контрольованою.

Як відбуваються біткоїн-транзакції?
Як відбуваються біткоїн-транзакції?
Транзакції BTC складаються з трьох частин: суми транзакції, адреси, з якої були ...
Bitcoin Magazine 24 липня 2022

Ринок знаходиться у фазі консолідації, а більша частина пропозиції BTC активно перерозподіляється від так званих «слабих рук» (weak hands) до «діамантових рук» (diamond hands). Даний перерозподіл є необхідною передумовою для нової фази зростання.

Історичні максимуми

Стабільно висока активність користувачів у мережі також призвела до того, що сукупний обсяг транзакцій біткоїна за весь час його існування перевищив $100 трлн. Проте даний обсяг також включає транзакції між адресами одного власника. Скорегований обсяг платежів між різними власниками коїнів становить приблизно $7,3 трлн.

У будь-якому разі прийняття Біткоїна стрімко зростає у всьому світі. Його статус як одного з провідних засобів платежу визнається у різних регіонах, особливо зі зростанням популярності Lightning Network.

Біржу Bybit підозрюють у неплатоспроможності Біржу Bybit підозрюють у неплатоспроможності Керівництво торговельного майданчика відкидає звинувачення й прагне довести, що всі кошти знаходяться на місці. Володимир Гришенко 23 травня 2024
Сема Бенкмана-Фріда переводять до нової в’язниці Сема Бенкмана-Фріда переводять до нової в’язниці Де знаходиться нове місце ув’язнення – не розголошується, але, за попередніми даними, десь у Каліфорнії. Володимир Гришенко 23 травня 2024
Акції Metaplanet за тиждень виросли на 158% Акції Metaplanet за тиждень виросли на 158% Швидкому зростанню капіталізації компанії сприяє вдало обрана інвестиційна модель Біткоїн-стратегії. Володимир Гришенко 23 травня 2024